Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Звернення Роздрукувати

Звернення

членів Координаційної ради при голові Вінницької обласної Ради

щодо суспільно-політичної ситуації в Україні

Найважчі за усю новітню історію нашої країни часи прийшли до нашого спільного дому – Української держави. Російська Федерація, порушуючи усі домовленості, міжнародні договори, створює серйозну загрозу миру та спокою не лише Україні, а й  Європі та світові.

Держава, яка за Будапештським Меморандумом є гарантом безпеки в Україні, в односторонньому порядку ввела на територію нашої держави військові підрозділи та численні групи диверсантів, які провокують конфлікти в усіх регіонах країни.

Суспільно-політична ситуація на сході та півдні країни загострилась, безвідповідальними політиками в Криму розпочато державний переворот. Продовжується неприхована агресія, введення військ Російської Федерації до Криму, що є частиною території суверенної України. Вони блокували та захопили всі військові гарнізони української армії в Криму, зайняли аеропорти, адміністративні будівлі, перекрили в'їзди і виїзди з півострова. Вже пролилася перша кров українських військових.

Особливу тривогу у багатонаціонального населення Криму викликають численні озброєні формування, як місцеві проросійські, так і ті, що масово вводяться з військами Російської Федерації .

Ситуація посилюється тим, що обмежується в’їзд до Криму дипломатів іноземних держав, представників міжнародних організацій, спостерігачів від ОБСЄ.

Ми не можемо залишатися осторонь, коли екстремістськими силами грубо зневажається законодавство і засуджуємо будь-які протизаконні акції та дії, які загрожують безпеці громадян і цілісності нашої держави.

Ми звертаємось до жителів усіх територіальних громад: заходу і сходу, півдня і півночі України — не піддаватись на провокації тих, хто закликає до насильства та ворожнечі в державі.

Ми звертаємось до усіх, хто справді зацікавлений у збереженні нашої держави та продовженні курсу на її демократичний розвиток, до політичних і громадських лідерів з проханням сісти за стіл переговорів задля вирішення життєво важливих питань розвитку держави.

Всі протиправні та насильницькі дії повинні бути негайно припинені.

 

 

За дорученням членів Координаційної ради,

голова Вінницької обласної Ради                                           Сергій СВИТКО

 

 

19 березня 2014 року

 

Повернутись Створено: 21 березня 2014 року, 11:11 Переглядів: 886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація