21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Звернення Роздрукувати

Звернення

членів Координаційної ради при голові Вінницької обласної Ради

щодо суспільно-політичної ситуації в Україні

Найважчі за усю новітню історію нашої країни часи прийшли до нашого спільного дому – Української держави. Російська Федерація, порушуючи усі домовленості, міжнародні договори, створює серйозну загрозу миру та спокою не лише Україні, а й  Європі та світові.

Держава, яка за Будапештським Меморандумом є гарантом безпеки в Україні, в односторонньому порядку ввела на територію нашої держави військові підрозділи та численні групи диверсантів, які провокують конфлікти в усіх регіонах країни.

Суспільно-політична ситуація на сході та півдні країни загострилась, безвідповідальними політиками в Криму розпочато державний переворот. Продовжується неприхована агресія, введення військ Російської Федерації до Криму, що є частиною території суверенної України. Вони блокували та захопили всі військові гарнізони української армії в Криму, зайняли аеропорти, адміністративні будівлі, перекрили в'їзди і виїзди з півострова. Вже пролилася перша кров українських військових.

Особливу тривогу у багатонаціонального населення Криму викликають численні озброєні формування, як місцеві проросійські, так і ті, що масово вводяться з військами Російської Федерації .

Ситуація посилюється тим, що обмежується в’їзд до Криму дипломатів іноземних держав, представників міжнародних організацій, спостерігачів від ОБСЄ.

Ми не можемо залишатися осторонь, коли екстремістськими силами грубо зневажається законодавство і засуджуємо будь-які протизаконні акції та дії, які загрожують безпеці громадян і цілісності нашої держави.

Ми звертаємось до жителів усіх територіальних громад: заходу і сходу, півдня і півночі України — не піддаватись на провокації тих, хто закликає до насильства та ворожнечі в державі.

Ми звертаємось до усіх, хто справді зацікавлений у збереженні нашої держави та продовженні курсу на її демократичний розвиток, до політичних і громадських лідерів з проханням сісти за стіл переговорів задля вирішення життєво важливих питань розвитку держави.

Всі протиправні та насильницькі дії повинні бути негайно припинені.

 

 

За дорученням членів Координаційної ради,

голова Вінницької обласної Ради                                           Сергій СВИТКО

 

 

19 березня 2014 року

 

Повернутись Створено: 21 березня 2014 року, 11:11 Переглядів: 852

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація