23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звернення Роздрукувати

Звернення

членів Координаційної ради при голові Вінницької обласної Ради

щодо суспільно-політичної ситуації в Україні

Найважчі за усю новітню історію нашої країни часи прийшли до нашого спільного дому – Української держави. Російська Федерація, порушуючи усі домовленості, міжнародні договори, створює серйозну загрозу миру та спокою не лише Україні, а й  Європі та світові.

Держава, яка за Будапештським Меморандумом є гарантом безпеки в Україні, в односторонньому порядку ввела на територію нашої держави військові підрозділи та численні групи диверсантів, які провокують конфлікти в усіх регіонах країни.

Суспільно-політична ситуація на сході та півдні країни загострилась, безвідповідальними політиками в Криму розпочато державний переворот. Продовжується неприхована агресія, введення військ Російської Федерації до Криму, що є частиною території суверенної України. Вони блокували та захопили всі військові гарнізони української армії в Криму, зайняли аеропорти, адміністративні будівлі, перекрили в'їзди і виїзди з півострова. Вже пролилася перша кров українських військових.

Особливу тривогу у багатонаціонального населення Криму викликають численні озброєні формування, як місцеві проросійські, так і ті, що масово вводяться з військами Російської Федерації .

Ситуація посилюється тим, що обмежується в’їзд до Криму дипломатів іноземних держав, представників міжнародних організацій, спостерігачів від ОБСЄ.

Ми не можемо залишатися осторонь, коли екстремістськими силами грубо зневажається законодавство і засуджуємо будь-які протизаконні акції та дії, які загрожують безпеці громадян і цілісності нашої держави.

Ми звертаємось до жителів усіх територіальних громад: заходу і сходу, півдня і півночі України — не піддаватись на провокації тих, хто закликає до насильства та ворожнечі в державі.

Ми звертаємось до усіх, хто справді зацікавлений у збереженні нашої держави та продовженні курсу на її демократичний розвиток, до політичних і громадських лідерів з проханням сісти за стіл переговорів задля вирішення життєво важливих питань розвитку держави.

Всі протиправні та насильницькі дії повинні бути негайно припинені.

 

 

За дорученням членів Координаційної ради,

голова Вінницької обласної Ради                                           Сергій СВИТКО

 

 

19 березня 2014 року

 

Повернутись Створено: 21 березня 2014 року, 11:11 Переглядів: 788

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація