21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звернення Роздрукувати

Звернення

членів Координаційної ради при голові Вінницької обласної Ради

щодо суспільно-політичної ситуації в Україні

Найважчі за усю новітню історію нашої країни часи прийшли до нашого спільного дому – Української держави. Російська Федерація, порушуючи усі домовленості, міжнародні договори, створює серйозну загрозу миру та спокою не лише Україні, а й  Європі та світові.

Держава, яка за Будапештським Меморандумом є гарантом безпеки в Україні, в односторонньому порядку ввела на територію нашої держави військові підрозділи та численні групи диверсантів, які провокують конфлікти в усіх регіонах країни.

Суспільно-політична ситуація на сході та півдні країни загострилась, безвідповідальними політиками в Криму розпочато державний переворот. Продовжується неприхована агресія, введення військ Російської Федерації до Криму, що є частиною території суверенної України. Вони блокували та захопили всі військові гарнізони української армії в Криму, зайняли аеропорти, адміністративні будівлі, перекрили в'їзди і виїзди з півострова. Вже пролилася перша кров українських військових.

Особливу тривогу у багатонаціонального населення Криму викликають численні озброєні формування, як місцеві проросійські, так і ті, що масово вводяться з військами Російської Федерації .

Ситуація посилюється тим, що обмежується в’їзд до Криму дипломатів іноземних держав, представників міжнародних організацій, спостерігачів від ОБСЄ.

Ми не можемо залишатися осторонь, коли екстремістськими силами грубо зневажається законодавство і засуджуємо будь-які протизаконні акції та дії, які загрожують безпеці громадян і цілісності нашої держави.

Ми звертаємось до жителів усіх територіальних громад: заходу і сходу, півдня і півночі України — не піддаватись на провокації тих, хто закликає до насильства та ворожнечі в державі.

Ми звертаємось до усіх, хто справді зацікавлений у збереженні нашої держави та продовженні курсу на її демократичний розвиток, до політичних і громадських лідерів з проханням сісти за стіл переговорів задля вирішення життєво важливих питань розвитку держави.

Всі протиправні та насильницькі дії повинні бути негайно припинені.

 

 

За дорученням членів Координаційної ради,

голова Вінницької обласної Ради                                           Сергій СВИТКО

 

 

19 березня 2014 року

 

Повернутись Створено: 21 березня 2014 року, 11:11 Переглядів: 817

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація