Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б., Прем’єр-міністра України Яценюка А.П. щодо перегляду рі Роздрукувати

Звернення депутатів Вінницької обласної Ради

7 скликання до Президента України Порошенка П.О.,

 Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б.,

 Прем’єр-міністра України Яценюка А.П.  щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення

Враховуючи рішення 37 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання від 30 квітня 2015 року № 890, ми, депутати Вінницької обласної Ради                             7 скликання, звертаємось до Вас – вищих посадових осіб держави, з проханням привести тарифи на енергоносії до рівня економічно обґрунтованих і реальних можливостей населення. Вважаємо, що стрімке підвищення тарифів та скасування пільг без підвищення пенсій, заробітних плат є неприпустимим.

Переконані, що прийняттю рішення про підвищення тарифів на енергоносії мали б передувати жорсткі заходи щодо припинення корупційних схем в енергетичній сфері України, які продовжують діяти.

На наш погляд, необхідно терміново забезпечити прозоре тарифоутворення на рівні окремих громад (вода, тепло, вивіз ТПВ, прибирання прибудинкових територій), заборонити діяльність посередників при наданні комунальних послуг.

Крім того, пропонуємо терміново розробити та прийняти закони України „Про газ власного видобутку”, „Про енергетичний баланс України”, а також зміни до законодавства України у сфері енергетики.

Просимо Верховну Раду, уряд України врахувати думку мешканців Вінницької області й розглянути закони та нормативні акти, які б зменшили ціну на газ, інші комунальні послуги для населення. Адже, як відомо, надра України, за Конституцією, є надбанням всього народу, і він має право на помірну вартість вітчизняного газу для своїх потреб. Не виняток й інші сфери надання комунальних послуг, де потрібно докласти всіх зусиль, аби відсікти схеми непотрібного посередництва.

Сподіваємось, що наше звернення буде почуте та підтримане небайдужими урядовцями та членами парламенту, які є слугами свого народу і мають чути його та виконувати його волю.

 

 

Схвалено рішенням 3 сесії

 Вінницької обласної Ради 7 скликання

  від 16 грудня 2015 року  № 28

Повернутись Створено: 23 грудня 2015 року, 16:17 Переглядів: 1080

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація