13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

ЗВЕРНЕННЯ до жителів Вінницької області Роздрукувати

 

ЗВЕРНЕННЯ
до жителів Вінницької області

Звертаюся до вас як до однодумців, патріотів рідної Вінниччини об’єднуючої сили, генератора ідей та рушія прогресивних напрацювань, яким небайдужа майбутня доля нашої малої Батьківщини.
Вінниччина – воістину найкраще місце на землі, а вінничани – найщедріші, найпрацьовитіші і наймудріші люди! Вони активні, небайдужі, хочуть жити краще і тому шукають можливості поліпшення власного добробуту і розвитку своєї громади.
Але сучасні соціально-економічні реалії відкидають на задній план наші духовні надбання, патріотичні прагнення і людські стремління. Кожен розуміє, що нинішній стан справ не відповідає тому, що потрібно громаді, кожному мешканцю області. А це елементарні потреби, які роблять життя комфортним, які має цивілізований світ – зручні дороги і водопостачання, тепло й освітлення, послуги медицини і торгівлі, робота і її гідна оплата.
Сьогодні сподіватися на допомогу тільки самої держави не доводиться. У держави нема і ніколи не буде стільки грошей, щоб водночас вирішити існуючі нагальні питання всіх сільських, селищних, міських територіальних громад. Тому ми повинні самостійно, не чекаючи вказівок згори, вже сьогодні закладати фундамент свого майбутнього і майбутнього своїх дітей і онуків.
У зв’язку з цим обласна Рада та облдержадміністрація у 2011 році розпочала масштабну кампанію, направлену на планування розвитку територіальних громад області (в першу чергу, сільських) на період до 2020 року.
Вперше в історії до її розробки долучились всі без винятку подоляни, яким небайдужа доля Вінниччини.
Ми вже здолали чи не найскладнішу частину шляху, набувши при цьому безцінного досвіду.
14 лютого 10 сесія обласної Ради прийняла рішення „Про розроблення стратегій розвитку територіальних громад Вінницької області на період до 2020 року”, яке має стати «дорожньою картою» наших спільних дій.
Переконаний – кожен з вас може якісно й результативно долучитися до формування стратегії розвитку своєї територіальної громади!
Вірю, що нас справді згуртували спільні проблеми, спільне прагнення знайти шляхи їх розв’язання.
Пам’ятаймо, нам сотні років навіювали ідею, що всі дороги ведуть до Риму. І сотні років, стираючи українські черевики на римських дорогах, ми блукали чужими світами, аж доки кращий з нас не сказав нам: «В своїй хаті своя правда і сила, і воля».
Отже, маємо збудувати свій Дім, свою Державу. Тільки в ній зможемо почуватися щасливими та бути самими собою.
Я розраховую на вашу участь у стратегічному плануванні розвитку наших громад, де найвищим ціннісним орієнтиром є Людина!
Давайте разом будувати майбутнє нашої Вінниччини і кожної громади зокрема!

З повагою

Голова обласної Ради                                                    Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 14 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 910

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація