23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

ЗВЕРНЕННЯ голів місцевих рад Вінницької області до світової громадськості та міжнародних організацій щодо звільнення Надії Савченко Роздрукувати

Вже понад 20 місяців  незаконно утримується у в’язниці Російської Федерації громадянка України, український офіцер Надія Савченко,  яка захищаючи рідну землю, була насильно викрадена з території України на Донбасі.

26 жовтня 2014 року на позачергових виборах до Верховної Ради України Надію Савченко обрано народним депутатом України за списками політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”.  25 грудня 2014 року  згідно з  постановою Верховної Ради України № 45-VIII  народного депутата України Надію Савченко конституційною більшістю голосів обрано членом Постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській Асамблеї Ради Європи.  Проте, вперше за всю історію незалежної Української держави, обраний до Верховної Ради України народний депутат України,  не має можливості представляти народ України у сесійній залі українського парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, оскільки,  утримується під вартою на території іншої держави за безпідставними обвинуваченнями.

Голови місцевих рад Вінницької області  наголошують, що незаконне ув’язнення у Російській Федерації Надії Савченко є порушенням статті 3 Європейської конвенції про захист прав і основоположних свобод людини і звертаються до світової громадськості та міжнародних організацій з приводу  її негайного звільнення.  

Ми звертаємося також до всіх колег - депутатів місцевих рад Вінницької області з пропозицією підтримати звернення до світової громадськості та міжнародних організацій щодо звільнення  Надії  Савченко, яка  незаконно утримується у в’язниці на території Російської Федерації.

Слава Україні!

    

КООРДИНАЦІЙНА РАДА

з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради

 

РІШЕННЯ

 

11 березня  2016 року                                                                     3

 

Про Звернення голів місцевих рад  Вінницької області  

до світової громадськості  та міжнародних організацій

щодо звільнення Надії Савченко, яка незаконно  утримується

 у в’язниці  на території  Російської Федерації

 

Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

1. Схвалити Звернення голів місцевих рад Вінницької області до світової громадськості та міжнародних організацій щодо звільнення Надії Савченко, яка незаконно утримується у в’язниці  на території Російської Федерації (далі – Звернення), що додається.

2. Оприлюднити це Звернення в газеті обласної Ради „Вінниччина”.

 

 

Голова обласної Ради                                                       А.ОЛІЙНИК

                                                                                                                                                                                          

Повернутись Створено: 12 березня 2016 року, 12:55 Переглядів: 768

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація