Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

ЗВЕРНЕННЯ! Громадська рада при обласній Раді засуджує бездіяльність окремих депутатів обласної Ради, які саботують роботу органу місцевого самоврядування Роздрукувати

3 грудня на ім’я голови обласної Ради Сергія Свитка і депутатів обласної Ради надійшло звернення голови Громадської ради при обласній Раді Руслани Харковенко, в якому засуджується бездіяльність частини депутатського корпусу, який не відвідує роботу комісій, президій, сесій обласної Ради. В свою чергу, керівники громадських організацій, що входять до складу Громадської ради закликають керівництво і депутатів обласної Ради до конструктивного виходу із політичного колапсу в області.

Крім того, у зверненні зазначено: “В складний для країни час бездіяльність депутатів (відсутність на засіданнях комісій, неодноразовий зрив Президій та сесій обласної Ради через відсутність кворуму) призводить до проблем в функціонуванні бюджетних та комунальних установ області. В зв'язку з цим, вимагаємо провести консультації в депутатських групах та фракціях з метою визначення спірних питань, через які депутати не приходять на сесію і винести їх на розгляд окремої сесії. В той же час, питання від яких залежить життєздатність області, зокрема, які стосуються обласного бюджету та призначень керівників комунальних закладів (якщо такі не є предметом розгляду в судах) вимагаємо винести на першочерговий розгляд сесії”.

Детальніше текст звернення читайте нижче:

Повернутись Створено: 3 грудня 2014 року, 18:24 Переглядів: 871

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація