Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Звернення громадян Роздрукувати

Вінничани скаржаться і …зникають

Постійна комісія обласної Ради з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів, територій та благоустрою на своєму засіданні 2 лютого розглянула колективну скаргу щодо законності будівництва житлово-комерційних приміщень на території скверу та стадіону шкіл №№ 34, 35 м.Вінниці за адресою вул. Квятека, 20.

Зі скаргою на дане будівництво до обласної Ради звернулася вінничанка Зейналова І.О., висловивши у зверненні, за її словами, позицію усіх мешканців згаданого будинку на Квятека. Громадянка від імені мешканців будинку поскаржилася на незаконне будівництво офісів та житлового будинку на території шкіл №34 і №35.
У ході «розслідування» комісія на чолі з Миколою Андрусишиним встановила, що розробка проектно-кошторисної документації на даний об’єкт знаходиться на контролі в управлінні містобудування і архітектури Вінницької міської ради, і у зв’язку з цим будівництво на даний час не ведеться.
А щодо будівництва триповерхового будинку по сусідству, згаданого у зверненні громадянки, було встановлено, що управління містобудування і архітектури Вінницької міської ради та інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Вінницькій області належною інформацією не володіє.
Втім в ході вивчення питання по суті «спливли» цікаві моменти щодо особи самої заявниці. Виявилися, що Зейналова І.О. за зазначеною адресою не проживає. Відтак запросити вінничанку на засідання комісії та вести з нею подальшу співпрацю щодо зазначеної проблеми не є можливим.
– Ми спілкувалися з головою квартального комітету, показували йому звернення з підписами мешканців, в тому числі і його, так він заперечив, що підписував подібний лист до обласної Ради, – розповів депутат ОР, голова комісії Микола Андрусишин. – Наразі ми не можемо до кінця встановити об’єктивність ситуації. Хоча при виїзді на місце будівництва з’ясувалося, що проблема там таки є і її треба вирішувати.
Відтак комісія містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів, територій та благоустрою 2 лютого на засідання, присвячене вищезазначеному питанню, запросили: заступника начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Вінницькій області Нахтмана Є.В., директора ЗОШ №34 Крамара В.П., директора ЗОШ №35 Нальотову Т.Г., начальника відділу інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Вінницькій області Прохорова С.В., головного архітектора м.Вінниці, начальник управління містобудування і архітектури Вінницької міської ради Котощук Н.О.
Обговоривши проблему, вислухавши пропозиції запрошених та експертів, комісія прийняла рішення:
– доручити інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Вінницькій області розібратися в законності будівництва трьохповерхового будинку в чотирнадцятиденний термін та проінформувати письмово комісію після вивчення ситуації;
– рекомендувати ЗОШ №№34, 35 встановити межі земельних ділянок та оформити право власності на них;
– у разі будь-якого будівництва у ІХ мікрорайоні житлового масиву «Вишенька» провести громадські слухання за участю комісії з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів, територій та благоустрою обласної Ради.
За словами Миколи Андрусишина, через 2 тижні комісія організує виїзне засідання на місці будівництва, запросивши всі зацікавлені сторони та експертів.

 

Повернутись Створено: 3 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 1018

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація