23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звернення громадян Роздрукувати

Вінничани скаржаться і …зникають

Постійна комісія обласної Ради з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів, територій та благоустрою на своєму засіданні 2 лютого розглянула колективну скаргу щодо законності будівництва житлово-комерційних приміщень на території скверу та стадіону шкіл №№ 34, 35 м.Вінниці за адресою вул. Квятека, 20.

Зі скаргою на дане будівництво до обласної Ради звернулася вінничанка Зейналова І.О., висловивши у зверненні, за її словами, позицію усіх мешканців згаданого будинку на Квятека. Громадянка від імені мешканців будинку поскаржилася на незаконне будівництво офісів та житлового будинку на території шкіл №34 і №35.
У ході «розслідування» комісія на чолі з Миколою Андрусишиним встановила, що розробка проектно-кошторисної документації на даний об’єкт знаходиться на контролі в управлінні містобудування і архітектури Вінницької міської ради, і у зв’язку з цим будівництво на даний час не ведеться.
А щодо будівництва триповерхового будинку по сусідству, згаданого у зверненні громадянки, було встановлено, що управління містобудування і архітектури Вінницької міської ради та інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Вінницькій області належною інформацією не володіє.
Втім в ході вивчення питання по суті «спливли» цікаві моменти щодо особи самої заявниці. Виявилися, що Зейналова І.О. за зазначеною адресою не проживає. Відтак запросити вінничанку на засідання комісії та вести з нею подальшу співпрацю щодо зазначеної проблеми не є можливим.
– Ми спілкувалися з головою квартального комітету, показували йому звернення з підписами мешканців, в тому числі і його, так він заперечив, що підписував подібний лист до обласної Ради, – розповів депутат ОР, голова комісії Микола Андрусишин. – Наразі ми не можемо до кінця встановити об’єктивність ситуації. Хоча при виїзді на місце будівництва з’ясувалося, що проблема там таки є і її треба вирішувати.
Відтак комісія містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів, територій та благоустрою 2 лютого на засідання, присвячене вищезазначеному питанню, запросили: заступника начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Вінницькій області Нахтмана Є.В., директора ЗОШ №34 Крамара В.П., директора ЗОШ №35 Нальотову Т.Г., начальника відділу інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Вінницькій області Прохорова С.В., головного архітектора м.Вінниці, начальник управління містобудування і архітектури Вінницької міської ради Котощук Н.О.
Обговоривши проблему, вислухавши пропозиції запрошених та експертів, комісія прийняла рішення:
– доручити інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Вінницькій області розібратися в законності будівництва трьохповерхового будинку в чотирнадцятиденний термін та проінформувати письмово комісію після вивчення ситуації;
– рекомендувати ЗОШ №№34, 35 встановити межі земельних ділянок та оформити право власності на них;
– у разі будь-якого будівництва у ІХ мікрорайоні житлового масиву «Вишенька» провести громадські слухання за участю комісії з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів, територій та благоустрою обласної Ради.
За словами Миколи Андрусишина, через 2 тижні комісія організує виїзне засідання на місці будівництва, запросивши всі зацікавлені сторони та експертів.

 

Повернутись Створено: 3 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 946

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація