Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звернення керівництва області з нагоди річниці вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні Роздрукувати


Дорогі земляки!

Рік тому весь світ схвилювали події, які забрали життя понад сотні українців. Їх жертви стали початком великої трагедії, котра вкрабувала минулий рік кровавою сторінкою української історії. 

18-20 лютого 2014 року на Майдані загинули понад сотню українських патріотів. Їх назвали Небесною сотнею, що загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за гідність, честь, волю, право бути українцем та будувати власну державу. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Зараз, в часи бойових дій на Сході України, кожен патріот прагне до довгоочікуваного миру на рідній землі. Адже жертвами бойових випробувань щодня стають десятки ні в чому не повинних мирних жителів, жінок, людей похилого віку та найстрашніше – безгрішних дітей.

Дорогі співвітчизники! Задля того, щоб жертви Героїв Небесної Сотні та патріотів України, що полягли у зоні АТО, не стали марними, будьмо гідними, чесними і справедливими задля визволення, розквіту рідної землі, суверенітету та незалежності української держави.

Посвятімо себе пам’яті, творенню демократії, будьмо щирими українцями-патріотами, любімо свою рідну й багатостраждальну землю! Пам’ятаймо нашу історію та творімо наше мирне майбутнє!

Слава Україні! Вічна пам’ять Героям!

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Сергій Свитко

Анатолій Олійник

Повернутись Створено: 20 лютого 2015 року, 13:33 Переглядів: 817

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація