13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

 • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

  Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

 • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

  Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

 • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

  17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо суспільно-політичної ситуації в Україні Роздрукувати

Усі ми, незалежно від релігійних переконань і політичних прихильностей, неодноразово словами, діями, конкретними кроками стверджували свою любов до рідного краю, держави, заради майбутнього України, щастя наших дітей та онуків.

Ще не змовкли дзвони скорботи за загиблими героями Майдану, як над народом України  нависла нова загроза. Рада Федерації Росії 1 березня                2014 року одноголосно надала згоду Президенту Росії Володимиру Путіну для введення військ на територію України. Насправді введення російських військ до Криму, всупереч міжнародному праву та угодам, розпочалось ще до цього рішення.

У ці напружені години і дні нам, як ніколи, необхідно зберігати нашу єдність. Перед загрозою зовнішньої агресії неприпустимі розбрат і чвари.

Вінницька обласна Рада 6 скликання звертається:

 • До земляків – жителів Вінницького краю, з проханням зберігати у цей надскладний час витримку та спокій. Закликаємо всіх утриматись від категоричних заяв та радикальних дій, що призводять лише до дестабілізації ситуації. Ми засуджуємо випадки протиправних дій окремих осіб та груп. На Вінниччині стабільна і контрольована ситуація. Органи державної влади і місцевого самоврядування, правоохоронні органи забезпечують порядок та спокій на території області.
 • До центральних органів влади України – вжити вичерпних заходів щодо збереження цілісності України у мирний спосіб. Ми визнаємо легітимність діючої влади та вимагаємо від неї ефективних дій.
 • До жителів України на півдні та півночі, сході та заході – не дозволити зруйнувати незалежність та соборність Української держави, яку століттями виборювали наші пращури.
 • До світової спільноти – засудити посягання на суверенітет і  територіальну цілісність України та гарантувати виконання Будапештського Меморандуму 1994 року.

Вважаємо, що тільки шляхом мирних переговорів, бажанням та умінням почути один одного можна досягти єдиної мети всього українського народу – жити в країні, де поважають права і свободи кожної людини, незалежно від її національності, політичних переконань, мови і віросповідання.

 

Схвалено на 23 позачерговій сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання

                               3 березня 2014 року.

Повернутись Створено: 4 березня 2014 року, 10:26 Переглядів: 692

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація