23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звернення Роздрукувати

Депутати просять уряд втрутитися у спиртову галузь Вінниччини

Депутати обласної Ради на черговій сесії 14 лютого схвалили звернення до Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалася в спиртовій галузі промисловості Вінницької області. Обранці у зверненні наголошують, що особливо складною є ситуація із виплати заробітної плати на підприємствах та сплати внесків до бюджетів та фондів. Серед найбільш проблемних є Барський, Чечельницький та Юрківецький спиртові заводи.

Так, заборгованість із виплати заробітної плати на ДП «Чечельницький спиртовий завод» становить – 1 085,0 тис. грн., на ДП «Юрківецький спиртовий завод» – 83,5 тис. грн., на ДП «Барський спиртовий комбінат» – 65,1 тис. грн.
На ДП «Барський спиртовий комбінат» встановлено вимоги 19 кредиторів підприємства на суму 7 835 тис. грн., в тому числі Пенсійному фонду України – 1 034 тис. грн., Державній податковій адміністрації – 2 950 тис. грн.
ДП «Чечельницький спиртовий завод» заборгував Державній податковій адміністрації 1 380,8 тис. грн., до Пенсійного фонду України – 1 060 тис. грн., кредиторські вимоги підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності в загальній сумі становлять близько 3 млн. грн.
Депутати у зверненні додають, що на сьогодні ці спиртові заводи не працюють, а робітники звільнені.
Виходячи із вищезазначеного, самоврядці області просять Кабінет Міністрів України розглянути такі пропозиції Вінницької обласної Ради:
1. Кабінету Міністрів України:
1.1.Забезпечити належне фінансування з метою подальшого перепрофілювання ДП «Барський спиртовий комбінат», ДП «Гайсинський спиртовий завод», ДП «Тростянецький спиртовий завод» та ДП «Чечельницький спиртовий завод», відповідно до угоди між Кабінетом Міністрів України та Вінницькою обласною Радою щодо регіонального розвитку Вінницької області, укладеної в січні 2010 року.
1.2.Пришвидшити приєднання спиртових підприємств області до Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт», згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010 року № 672 «Про ліквідацію концерну «Укрспирт» та утворення Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт».
2.Державному підприємству спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт»:
2.1. З метою відновлення роботи спиртових заводів сприяти ліквідації існуючих та недопущенню поточних заборгованостей із виплати заробітної плати та із сплати внесків до бюджетів та фондів усіх рівнів, на спиртових підприємствах області.
2.2. Впорядкувати відвантаження готової продукції спиртових заводів, які виробляють харчовий спирт, на внутрішні та зовнішні ринки.
2.3. Забезпечити підприємства спиртової галузі області на тендерних умовах якісною та дешевою сировиною для виробництва спирту, з метою підвищення рентабельності виробництва.
2.4. Провести модернізацію виробничих потужностей на спиртових підприємствах, з метою підвищення продуктивності виробництва.

 

Повернутись Створено: 14 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 1006

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація