Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звершили молитву за Україну Роздрукувати

Зранку, 24 серпня, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облради Михайло Кременюк, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, керівники управлінь, департаментів  та установ взяли участь у спільній молитві за  Україну, мир у державі та український народ. У 26-ту річницю незалежності України така молитва пролунала у усіх храмах та монастирях Української Православної Церкви. Звершував молебен Митрополит Вінницький та Барський Симеон. Йому співслужили клірики Вінницької єпархії.

- Сьогодні - найвизначнішим свято держави, - звернувся до присутніх Анатолій Олійник. - Кожна країна проходить свій шлях до незалежності. Ми проходимо свій, і часом здається, що він найболючіший. Але сьогодні продовжується боротьба за незалежність, бо ми маємо право жити на Богом даній землі. Народжені вільними, ми довели всьому світу: за власну державність, свободу та майбутнє українців готові боротися до кінця. І я глибоко переконаний, що кожен присутній відповідальний за свої дії та помисли.

Учасники молитви наголошували на потребі відстоювати людську гідність, плекати духовність, зміцнювати віру й молитовно боротися за збереження в нашій країні християнських духовно-моральних засад. Звучали прохання до Бога підтримати незалежну українську державу. Ішлося про те, щоби Господь дарував нам сил витримати усі випробування, а ми, своєю чергою, стійко і твердо довіряли Йому. На закінчення дитячий хор Спасо-Преображенського собору виконав духовний гімн України «Боже великий, єдиний».

 

Повернутись Створено: 24 серпня 2017 року, 11:19 Переглядів: 825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація