Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звільнення екс-керівника Вінницького обласного шкірно-венерологічного диспансеру та призначення нового керівника цього закладу - законне Роздрукувати

Цю тему 7 квітня обговорили під час зустрічі з головою обласної Ради Сергієм Свитком керівництво і працівники Вінницького обласного шкірно-венерологічного диспансеру.

Участь у зустрічі також взяли заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Департаменту охорони здоров'я та курортів Вінницької облдержадміністрації Тетяна Бабій, головний лікар Вінницького обласного шкірно-венерологічного диспансеру Максим Трет’яков.

Окремі працівники і члени профспілки не погоджуються із призначенням Максима Трет'якова, яке відбулося згідно рішення постійних комісій обласної Ради, зборів громадськості та розпорядження голови обласної Ради Сергія Свитка від 6 червня 2014 року. Як вони стверджують, колектив прагне стабільності і остаточного вирішення кадрового питання щодо керівника їхнього закладу.

Присутнім на зустрічі було повідомлено та роз’яснено, що 26 березня 2015 року Вищий адміністративний суд України ухвалив рішення, яке фактично підтверджує законність звільнення екс-керівника обласного шкірно-венерологічного диспансеру Сергія Бєльца. Так, судом було частково задоволено касаційні скарги Максима Трет'якова та Вінницької обласної Ради, постанову Вінницького окружного адміністративного суду від 23 липня 2014 року та ухвалу Вінницького апеляційного адміністративного суду від 04 грудня 2014 року у справі за позовом депутата Вінницької обласної ради Юрія Яремчука скасовано, а провадження у справі закрито.

В Ухвалі Вищого адміністративного суду України чітко зазначено: “Колегія суддів вважає, що суди першої та апеляційної інстанцій, розглянувши справу по суті та задовольнивши позов, не врахували юридичної природи спору, що виник між сторонами, та не звернули увагу на те, що даний спір не пов'язаний з питаннями прийняття на публічну службу, її проходженням та звільненням з неї, а стосується трудових відносин й, отже, не належить до категорії спорів, які підлягають розгляду в порядку адміністративного судочинства”. Крім того, в Ухвалі йдеться, що Вінницький окружний адміністративний суд та Вінницький апеляційний адміністративний суд, “розглянули справу, не віднесену до їх юрисдикції, тому не може вважатися «судом, встановленим законом».

Нагадаємо, що депутат Юрій Яремчук просив суди визнати неправомірним і скасувати розпорядження голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка №64 від 05.05.2014 року про звільнення Сергія Бельца з посади головного лікаря Вінницького обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру 05.05.2014р. у зв'язку з закінченням строку дії контракту, а також визнати неправомірним і скасувати розпорядження голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка №178 від 06.06.2014 року про призначення Максима Трет’якова на посаду головного лікаря цього ж комунального закладу.

В ході розмови заступник голови обласної Ради Наталія Солейко довела до відома присутніх, що в минулому році, згідно розпорядження голови обласної Ради було проведено комплексну перевірку діяльності цього закладу. В результаті перевірки було встановлено численні порушення у роботі закладу і  трудового законодавства. Законність призначення Максима Трет’якова на посаду головного лікаря обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру підтвердила і директор Департаменту охорони здоров'я та курортів Вінницької облдержадміністрації Тетяна Бабій, яка закликала працівників, що продовжують збурювати ситуацію в закладі, не порушувати трудову дисципліну та приступити до виконання своїх функціональних обов’язків під керівництвом нового керівника. 

Голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив: “Cьогодні Максим Трет'яков є легітимно призначений головний лікар обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру, що підтвердив Вищий адміністративний суд України. Усі мають виконувати рішення суду”. 

,

Повернутись Створено: 9 квітня 2015 року, 12:21 Переглядів: 1135

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація