Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Звіт Анатолія Олійника за 2019 рік: «В області розроблено єдиний електронний реєстр об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад» Роздрукувати

Управління об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Вінницької області здійснює обласна Рада. У звіті голови обласної Ради Анатолія Олійника за 2019 рік вказано, що згідно з рішенням  36 сесії обласної Ради від 4 грудня 2018 року №712 було внесено зміни до структури виконавчого апарату обласної Ради та утворено управління з питань комунальної власності.

Спільна власність територіальних громад області нараховує 180 закладів, установ, організацій, підприємств

Реєстрація об’єктів нерухомого майна

Саме у 2019 році управлінням з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної Ради було оптимізовано систему управління майном, що знаходиться у спільній власності територіальних громад області та забезпечено належний контроль за його ефективним використанням.

Зокрема, проведено державну реєстрацію нерухомого майна (приміщень, будівель та споруд) за територіальними громадами сіл, селищ, міст Вінницької області, в особі Вінницької обласної Ради й отримано 161 свідоцтво про право власності на нерухоме майно (витяги, інформаційні довідки), що становить 88% від загальної кількості об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад області.

Здійснено державну реєстрацію права власності та речових прав на  земельні ділянки за територіальними громадами сіл, селищ, міст Вінницької області, в особі Вінницької обласної Ради й отримано 223 витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їхніх обтяжень, що становить 79% від загальної кількості земельних ділянок, які знаходяться у користуванні об’єктів права спільної власності територіальних громад області.

За 2019 рік видано 97 розпоряджень голови обласної Ради щодо укладення та продовження на новий термін договорів оренди нерухомого майна, яке належить до спільної власності територіальних громад Вінницької області.

Внаслідок проведеної претензійно-позовної роботи управлінням спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області стягнуто орендної плати зі штрафними санкціями на суму 1,8 млн грн.

Єдиний електронний реєстр об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області

З метою здійснення ефективного моніторингу за укладеними договорами оренди, а також аналізу надходжень до обласного бюджету від оренди майна управлінням з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної Ради розроблено та впроваджено Єдиний електронний реєстр об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області, що передані в оренду.

Інформація про об’єкти оренди та укладені договори публікується на офіційному сайті Вінницької обласної Ради та на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних.

На виконання програми «Бюджет розвитку» використано бюджетних коштів на суму 4 млн 338 тис. грн для проведення реконструкції приміщення Вінницької обласної станції переливання крові та 80 тис. грн для придбання меблів.

Здійснюється постійний облік та контроль за використанням майна спільної власності територіальних громад області орендарями, з якими укладено 337 договорів оренди.

Загальна площа переданих в оренду приміщень становить близько 58 тис. кв.м.

У результаті господарської діяльності підприємств, установ, закладів та організацій, що є об’єктами спільної  власності територіальних громад Вінницької області, до обласного бюджету за 2019 рік надійшло податків та зборів на загальну суму 10 млн 253 тис. 300 грн.

Станом на 1 січня 2020 року обліковується 79 комунальних підприємств, що є об’єктами права спільної власності територіальних громад області, 31 з них є прибутковим.

Зі звітом голови обласної Ради Анатолія Олійника детальніше можна ознайомитися за посиланням: https://vinrada.gov.ua/zvit-golovi-9329.htm

Нагадаємо, 23 липня під час 44 чергового засідання сесії обласної Ради депутати затвердили звіт голови обласної Ради Анатолія Олійника за 2019 рік. Проєкт рішення щодо звіту підтримали 54 обранці з 58 присутніх.

Фото Сергія Хіміча.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 23 липня 2020 року, 11:29

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація