23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутат обласної Ради Григорія Зозулі за 2018 рік Роздрукувати

Я, Зозуля Григорій Степанович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання від Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» у 2015 році.

Здійснюю прийом громадян кожен другий та четвертий вівторок місяця з 15 до 17 год. за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14. Тел.: +38 (067) 713 80 13.

Моя діяльність, як депутата Вінницької обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян.

З метою захисту інтересів виборців протягом звітного періоду провів 22 прийоми громадян та 9 зустрічей з виборцями, в тому числі з трудовими колективами.

За звітний період до мене з різними проблемами звернулося 445 людей. Мною та моїм помічником було оброблено 382 телефонних та 14 електронних звернень громадян. Я надав матеріальну допомогу 31 громадянину у сумі 126 000 гривень з депутатського фонду. Переважно люди просили гроші на лікування та покращення соціально-побутових умов.

Також мною було підготовлено та подано 27 депутатських звернень та запитів.

Зокрема, одне з моїх звернень стосувалось дотримання вимог земельного та екологічного законодавства посадовими особами ВАТ «Гніванський кар’єр». Брав активну участь у процесах щодо дотримання чинного законодавства у використанні природних ресурсів ВАТ "Гніванський кар'єр". Неодноразово відвідував сесії Гніванської міської ради, де розглядалося це питання.

Я є членом міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою.

Протягом звітного періоду взяв участь в роботі всіх сесій обласної Ради та засіданнях постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації, до складу якої я входжу.

Неодноразово виїжджав на схід України як волонтер з гуманітарною допомогою. На базі обласної автобази, де я працюю, ремонтують техніку, задіяну в зоні АТО. Як волонтер отримав декілька нагород.

З метою надання матеріальної допомоги, відвідав декілька дитячих будинків.

Депутат Вінницької обласної Ради Григорій Зозуля

Повернутись Створено: 27 лютого 2019 року, 15:59 Переглядів: 339

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація