13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт депутат обласної Ради Григорія Зозулі за 2018 рік Роздрукувати

Я, Зозуля Григорій Степанович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання від Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» у 2015 році.

Здійснюю прийом громадян кожен другий та четвертий вівторок місяця з 15 до 17 год. за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14. Тел.: +38 (067) 713 80 13.

Моя діяльність, як депутата Вінницької обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян.

З метою захисту інтересів виборців протягом звітного періоду провів 22 прийоми громадян та 9 зустрічей з виборцями, в тому числі з трудовими колективами.

За звітний період до мене з різними проблемами звернулося 445 людей. Мною та моїм помічником було оброблено 382 телефонних та 14 електронних звернень громадян. Я надав матеріальну допомогу 31 громадянину у сумі 126 000 гривень з депутатського фонду. Переважно люди просили гроші на лікування та покращення соціально-побутових умов.

Також мною було підготовлено та подано 27 депутатських звернень та запитів.

Зокрема, одне з моїх звернень стосувалось дотримання вимог земельного та екологічного законодавства посадовими особами ВАТ «Гніванський кар’єр». Брав активну участь у процесах щодо дотримання чинного законодавства у використанні природних ресурсів ВАТ "Гніванський кар'єр". Неодноразово відвідував сесії Гніванської міської ради, де розглядалося це питання.

Я є членом міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою.

Протягом звітного періоду взяв участь в роботі всіх сесій обласної Ради та засіданнях постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації, до складу якої я входжу.

Неодноразово виїжджав на схід України як волонтер з гуманітарною допомогою. На базі обласної автобази, де я працюю, ремонтують техніку, задіяну в зоні АТО. Як волонтер отримав декілька нагород.

З метою надання матеріальної допомоги, відвідав декілька дитячих будинків.

Депутат Вінницької обласної Ради Григорій Зозуля

Повернутись Створено: 27 лютого 2019 року, 15:59 Переглядів: 382

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація