Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Звіт депутат обласної Ради Григорія Зозулі за 2018 рік Роздрукувати

Я, Зозуля Григорій Степанович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання від Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» у 2015 році.

Здійснюю прийом громадян кожен другий та четвертий вівторок місяця з 15 до 17 год. за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14. Тел.: +38 (067) 713 80 13.

Моя діяльність, як депутата Вінницької обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян.

З метою захисту інтересів виборців протягом звітного періоду провів 22 прийоми громадян та 9 зустрічей з виборцями, в тому числі з трудовими колективами.

За звітний період до мене з різними проблемами звернулося 445 людей. Мною та моїм помічником було оброблено 382 телефонних та 14 електронних звернень громадян. Я надав матеріальну допомогу 31 громадянину у сумі 126 000 гривень з депутатського фонду. Переважно люди просили гроші на лікування та покращення соціально-побутових умов.

Також мною було підготовлено та подано 27 депутатських звернень та запитів.

Зокрема, одне з моїх звернень стосувалось дотримання вимог земельного та екологічного законодавства посадовими особами ВАТ «Гніванський кар’єр». Брав активну участь у процесах щодо дотримання чинного законодавства у використанні природних ресурсів ВАТ "Гніванський кар'єр". Неодноразово відвідував сесії Гніванської міської ради, де розглядалося це питання.

Я є членом міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою.

Протягом звітного періоду взяв участь в роботі всіх сесій обласної Ради та засіданнях постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації, до складу якої я входжу.

Неодноразово виїжджав на схід України як волонтер з гуманітарною допомогою. На базі обласної автобази, де я працюю, ремонтують техніку, задіяну в зоні АТО. Як волонтер отримав декілька нагород.

З метою надання матеріальної допомоги, відвідав декілька дитячих будинків.

Депутат Вінницької обласної Ради Григорій Зозуля

Повернутись Створено: 27 лютого 2019 року, 15:59 Переглядів: 620

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація