Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Звіт депутат обласної Ради Людмили Головашич за 2016 рік Роздрукувати

Шановні виборці та колеги! Згідно із Законом «Про статус депутатів місцевих рад» та Законом  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  як депутат Вінницької обласної Ради  надаю свій звіт щодо роботи у 2016 році.

Я є секретарем постійної депутатської комісії  Вінницької обласної Ради з питань охорони навколишнього середовища екологічної безпеки та раціонального використання надр. Також  - секретар фракції ВО «Батьківщина» у Вінницькій обласній Раді.

Протягом звітного періоду у обласній Раді  було проведено 13 пленарних засідань сесії обласної Ради та 6 засідань комісії.  У кожній з них я брала активну участь та сумлінно виконувала  обов’язки депутата - голосувала, обговорювала, вивчала питання та вносила пропозиції. 

Наразі зупинюсь на кількох важливих ініціативах та питаннях. Насамперед, як член «екологічної» комісії,  порушила кілька важливих тем, які сколихнули не тільки область, а й  країну, а саме – загибель  зубрів на заповідній території Вінниччини. Правоохоронна «машина» і досі не може назвати, чи було то «царське полювання», чи безглуздий вчинок  місцевих жителів, які бездумно стратили червонокнижних  тварин.

Закриття та ліквідація стихійного заводу зі спалювання вапна  у селі Красносілка Бершадського району, де на території та потужностях колись відомого цукрового заводу  влаштували незаконне виробництво, що завдало чимало шкоди  селу та людям. Мешканці Красносілки  двічі перекривали дорогу і вимагали справедливого розслідування. Саме завдяки розголосу та підтримці депутатів  вдалося  зупинити шкідливе виробництво,  керівники якого обманним шляхом та за  підставними документами прагнули збагатитися.

Ще один екологічний протест у Тростянецькому районі  міг скінчитися  сумними наслідками: «стінка на стінку» стояли прихильники та противники будівництва нової черги птахокомплексу МХП «Миронівський хлібопродукт».   Мені та моїм колегам - депутатам обласної Ради - конфлікт вдалося перевести у стан перемовин, що, принаймні, врятувало район від стихійного використання зброї. За інформацією, підтвердженою СБУ,  люди готові були застосувати незареєстровану зброю. Тростянецький конфлікт призвів до зміни  керівника районної ради та відділення поліції.

Наразі питання незаконного обігу зброї порушувалося мною і перед керівництвом   Головного Управління поліції у Вінницькій області  Юрієм Педосом із пропозицією  вивчити  питання  та  внести пропозиції щодо законодавчих змін  у Карний Кодекс  України.

Соціальний  бум створило питання, порушене мною щодо роботи комунального закладу  «Ладижинський будинок-інтернат для розумово-відсталих дітей». Після кількох спеціальних комісій та  виїзду на місце, заклад отримав чимало зауважень до роботи  та час на їхнє виправлення. Наразі  порушено  питання  утримання дітей  у належних умовах та гостра необхідність  змін  у організації харчування та  лікування. Крім того, відповідною комісією обласної Ради були оглянуті  та проінспектовані  інші  інтернатні заклади області. Все це,  насамперед, сприяє  відкритості та прозорості роботи подібних закладів та унеможливлює будь-які  корупційні оборудки. Наразі питання переведення керівників комунальних закладів на контракт покладе край безконтрольності  на посадах.

Надзвичайно  вдалою та ефективною  виявилася запропонована мною співпраця  між   Вінницькою державною  адміністрацією, обласною Радою та  Ладижинською ТЕС.  Підприємство енергетики є головним наповнювачем  природоохоронного  фонду, але досі жодного разу ці кошти не поверталися на ТЕС для екологічних проектів. У 2016 році вдалося змінити ситуацію  - 5 мільйонів гривень повернулися  енергетикам і за ці кошти було придбано необхідне обладнання: пристрій для  визначення розчинного кисня у стічних водах, що дасть змогу контролювати екологічну безпеку басейнів рік Південний Буг та Солонка, два насоси, котрі покращать транспортування золошлаковикидів у місце складування, вібраційний каток дозволить підняти  рівень дамби та ущільнити наявні золошлаковикиди, що знизить запиленість сусідніх сіл тощо.

Натомість, компанія ДТЕК Ладижинська ТЕС  цього року придбала  та подарувала Вінницькій обласній дитячій лікарні  необхідне обладнання для обстеження верхніх дихальних шляхів та системи травлення. Надсучасне обладнання в рази зменшить усі неприємні маніпуляції та допоможе правильно  поставити  діагноз дітям області.

Депутатські запити  та звернення  у відповідні  інстанції  направлені за проблемами:  робота поліції міста  Ладижина; стан автомобільної дороги  Кунка-Мар’янівка-Гайсин та  строки ремонту згаданої траси;  запит щодо знищення та  розкрадання майна силікатного заводу; щодо загибелі  риби  у  Гайсинському районі від викидів промислових підприємств, ініціювала створення комісії щодо неприємних запахів у місті, та  ще більше 10 запитів,  що стосуються конкретних родин, які потрапили  у шахрайські  тенети.

Зі свого  боку  я підтримую  прозорість та демократичність  в роботі обласної Ради і завжди голосую та надаю слово усім охочим  гостям, що прийшли до депутатів. Підтримую волонтерів та учасників АТО у їхніх спробах подолати  паперові перешкоди, ініціюю зміни до закону  «Про тимчасово переселених осіб», підтримую  мораторій на вирубку  лісу у Вінницькій області та є учасником спеціальної комісії з вирішення питання неприємного запаху в мікрорайоні Поділля міста Вінниці.

За рік  свого депутатства  провела зустріч із 227 жителями міста та області,  десять разів  брала участь у судових інстанціях  на підтримку виборців, надала матеріальну допомогу  з депутатського фонду більше, ніж 35 родинам.

Сумлінно виконувала  поставлені завдання та сміливо і чесно відстоювала  і буду відстоювати інтереси свого закріпленого округу – міста Ладижина.

Повернутись Створено: 1 березня 2017 року, 11:51 Переглядів: 1193

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація