Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Звіт депутата Івана Кухаренка за 2015- 2016 роки Роздрукувати

Я, Кухаренко Іван Володимирович, шляхом вільного волевиявлення виборців був обраний депутатом обласної Ради VIІ скликання, виборчий округ – Барський район. Є секретарем постійної комісії обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва.

Моя діяльність, як депутата обласної Ради, спрямована, в першу чергу, на захист прав та інтересів громади у Барському районі, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» та безпосередню роботу на моєму виборчому окрузі.

Для постійного зв’язку із виборцями та вирішення життєво необхідних проблем людей працює моя громадська приймальня за адресою: м.Бар, вул. Майдан Святого Миколая, 18 (приміщення Барської районної ради та держадміністрації), каб. 110. Прийом здійснюється кожної 4-ї п’ятниці місяця з 9.00 до  12.00.

 

Моя діяльність як депутата  обласної Ради, виконується у трьох основних напрямах:

1. Робота на виборчому окрузі, зустрічі з виборцями та їхній особистий прийом у приймальні.

2. Участь у сесійних засіданнях обласної Ради та постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва.

3. Прийняття активної участі в житті мого округу і Барського району в цілому.

За звітний період я проводив особистий прийом громадян та зустрічався з людьми. У разі гострої потреби та неможливості прибуття громадян на прийом, я або мої помічники відвідували виборців за їхніми адресами проживання.

Я надав адресну матеріальну допомогу мешканцям округу на загальну суму близько 100 тисяч гривень в основному особистими коштами та коштами із депутатського фонду. У першу чергу, я приймав рішення про виділення коштів людям, які опинились у важких життєвих обставинах та потребували термінової допомоги.

За звітний період депутатської діяльності брав участь у роботі сесій обласної Ради та в засіданнях постійної комісії, виїзних нарадах. Також на запрошення Барської районної ради долучився до роботи декількох сесій Барської районної Ради.

Вже другий рік поспіль в першій декаді грудня брав активну участь, в тому числі, й матеріально-фінансову, у благодійній акції на підтримку онкохворих дітей району «Разом до життя!», що проводиться в Барському районному Центрі дозвілля, де силами громади щороку збирається понад 70 тисяч гривень для адресної допомоги сім’ям, котрі борються з страшною онкологічною недугою у дітей.

Неодноразово надавав фінансово-продуктову допомогу волонтерам для формування вантажів у зону АТО. Одразу відгукнувся на потребу забезпечення підрозділу у Верхньоторецькому, де восени 2016 року велися найзапекліші бої. Мною особисто було придбано бензопилу із запасними комплектуючими та витратними матеріалами, для будівництва бліндажів та заготівлі дров у холодний осінньо-зимовий період 2016 року.

Брав активну участь у житті Барського району, зокрема, привітав громаду з найвеличнішим християнським святом – Великоднем.

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, я приїхав з подарунками: мікрохвильовими печами для багатодітних родин – дитячих будинків сімейного типу в Барському районі.

До мене, як до депутата обласної Ради, звернулися за допомогою із Терешківського дитячого садку. На їхнє прохання я подарував закладу багатофункціональний пристрій для друку, сканування, копіювання.

Як керівник сільськогосподарського холдингу, який представлений в Барському районі компанією «Краєвид Поділля», я підтримую ініціативу підприємства дбати про благоустрій інфраструктури Барського району. У 2015 році ТОВ «Краєвид Поділля» придбало 96 тонн асфальту та відремонтувало дорогу, яка сполучає село Гулі з містом Бар (ямковий ремонт).

На новорічні свята, вже традиційно, ТОВ «Краєвид Поділля» придбало 1500 новорічних солодких подарунків для дітей.  Крім того, ТОВ «Краєвид Поділля» надало Ялтушківській сільській школі спів-фінансування у загальній сумі 50 тис. грн, щоб школа змогла реалізувати, згідно виграного гранту, проект заміни вікон.

За мого сприяння  Вінницький облавтодор виділив фінансування на ямковий ремонт дороги, що сполучає Барський район Вінницької обл. (від села Ялтушків)  та Віньковецький р-н Хмельницької області, адже стан дороги був настільки жахливим, що громадський транспорт відмовлявся їхати за маршрутом, і громада стала заручником обставин.

Щодо перспективних планів на майбутнє, то планую продовжувати виконання обов’язків депутата обласної Ради.  Найближчим часом планую провести зустрічі з громадами сільських рад мого округу та обмінятися ідеями, пропозиціями щодо перспективного плану розвитку селищних громад та майбутнього села.

Ставлю собі за мету на згаданих зустрічах виявити проблему, котра найбільше турбує сільські громади та посприяти в її вирішенні, адже разом – ми сила!

Я хочу бачити Барський район взірцем для наслідування у всіх царинах і готовий робити все залежне від мене, при Вашій підтримці!

Дякую всім виборцям за підтримку та довіру!

Депутат Вінницької обласної ради ВО «Батьківщина»  Іван Володимирович Кухаренко

Повернутись Створено: 27 березня 2017 року, 15:50 Переглядів: 1372

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація