17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Звіт депутата обласної Ради 7 скликання А.Л. Поліщука Роздрукувати

Звітний період: з січня 2018  по  січень 2019  року.

 Повне ім’я, дата народження, місце роботи:  Поліщук Андрій Леонідович, 19 березня 1978 р.н., генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго»

Партійність:  безпартійний

Міжфракційна група:  «За майбутнє Вінниччини»

Назва комісії, до якої обраний депутат та назва посади в комісії: постійна комісія обласної ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики, голова комісії.

Контактні дані депутата:

- телефон: (0432) 52-50-50

- електронна пошта:  andriy.pol78@gmail.com

- адреса приймальні:  м. Вінниця,  вул. Магістратська, 2

(прим. ПАТ «Вінницяобленерго»). Прийом громадян здійснюється у ІІ та ІV середа місяця з 17.00  до 18.00.

Помічники депутата: Бірюков О.О., Пушкар А.В., Перевалов С.С., Казьмірук О.І.

Четвертий рік поспіль у  Вінницькій обласній Раді відстоюю інтереси  виборців територіального округу № 26 Мурованокуриловецького району. Це понад 11тисяч жителів 15-ти  сільських територіальних громад, а саме: Бахтинської, Вищеольчедаївської, Долинянської, Конищівської, Котюжанівської, Курашовецької, Лучинецької, Лучинчицької, Михайловецької, Морозівської, Немерченської, Обухівської, Плосківської, Снітківської, Степанківської. Від початку своєї депутатської діяльності й дотепер стараюся не підвести  мурованокуриловчан, спрямовую зусилля  на захист їх інтересів та виконання доручень у межах повноважень, покладених на мене Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

За звітний 2018 рік  багато чого вдалося вирішити і зробити.

Діяльність в обласній Раді

Взяв участь у трьох пленарних засіданнях обласної Ради з 8-ми. Виступав на них з конкретними пропозиціями. Як голова постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики розглянув та подав пропозиції до проектів з профільних питань та проводив громадські обговорення в окрузі.

Загалом депутатська комісія, яку очолюю,  торік провела суттєву роботу, хоч за кількістю проведених засідань вона дещо відстає від інших. Це тому, що робота проводилася  більше в окрузі, безпосередньо з виборцями або ж на робочих місцях кожного з членів комісії, оскільки усі вони напряму займаються питаннями розвитку економіки області, працюючи в адміністративно-виконавчій та промисловій сферах. Так, Валерій Коровій, голова Вінницької ОДА, економіст  і має велику практику роботи у адміністративно-виконавчій сфері. Юрій Мазур –  виробничник, майже 14 років очолював  вінницький  завод «Кристал», Олександр Корнійчук –  аграрій,  директор Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук, Степан Шимко – приватний підприємець, і я з понад двадцятирічним досвідом роботи в електроенергетиці. Тож усі члени депутатської комісії професійно компетентні в питаннях, які виносяться на її розгляд. В силу занятості кожного часом  проблематично зібрати комісію на засідання у повному її складі, однак вирішення поставлених завдань від того не страждає. Допомагають сучасні  мобільні та Інтернет засоби, а, найголовніше, розуміння справи, за яку кожен член депутатської комісії несе особисту відповідальність.

Щодо конкретики, то комісія торік активно долучилася до реалізації  таких обласних   проектів, як «Програма  економічного і соціального розвитку Вінницької області на  2019 рік» і «Про обласний бюджет».  Також впродовж року напрацювали з колегами низку важливих питань. Всі вони виносилися на розгляд депутатського корпусу і обговорювалися на сесіях облради. Наприклад, за результатами роботи нашої комісії порушувалися, зокрема,  такі питання:

- про стан виконання заходів Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року,

- про затвердження правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Вінницької області.

З питання затвердження правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Вінницької області комісія підготовила свій експертний висновок щодо регуляторного впливу внесеного проекту регуляторного акта.  Після опрацювання пропозицій Державної регуляторної служби України щодо удосконалення проекту відповідно до принципів державної регуляторної політики цей проект розглядатиметься повторно.

На поточний, 2019 рік, комісія з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики має узгоджений з обласною Радою план  заходів та всі її члени, на чолі з головою комісії, будуть чітко слідувати їх реалізації.

Робота в окрузі

Депутатство вимагає регулярного відстеження подій в окрузі, постійного контакту з моїми виборцями, територіальними громадами, місцевими органами самоврядування. Без цього робота, яку тобі довірили люди, вважаю, нічого не варта. Допомога виборцям – взагалі головний обов’язок депутата. Тому найбільший акцент ставив і ставлю на безпосередню роботу з виборцями  в межах округу.  Цю форму депутатської роботи вважаю для себе пріоритетною.

За звітний період мною і моїми помічниками по депутатській роботі проведено понад  20 виїздів до мурованокуриловчан. Під час особистих  прийомів громадян розглянуто більше п‘ятисот  звернень. Більшість з них – соціально-побутового характеру, а саме: якість доріг,  комунальних послуг, ремонт приміщень (сільських клубів, бібліотек, шкіл, садочків, індивідуальних поселень), благоустрій територій,  полагодження шляхів і водогонів. Також чимало звернень від громадян щодо порушення  їхніх прав з різних питань. Часто на прийом приходять люди  соціально-незахищених категорій і просять про надання матеріальної допомоги на різні потреби. 

Більшість того, з чим зверталися люди,  вдалося вирішити позитивно. Загалом  надання адресної матеріальної допомоги за  кошти з депутатського фонду склало 121 тис. грн та з  особистих коштів депутата – понад 100 тис. грн.

Вся робота з виборцями  проводилась і надалі проводиться за чітким планом. Кожен його пункт – на постійному моєму  контролі, як депутата, а також моїх помічників. Маю тісний контакт з виборцями і через  соціальні мережі, наприклад, через сторінку у Facebook. Часто спілкуюся з ними і через засоби масової інформації: газети «Вінниччина» і «Наше Придністров’я», обласне державне телебачення, обласне і районне Мурованокурилдовецьке радіо. Про кожну свою поїздку в округ, як правило, звітую перед ними в мережі Інтернет.

Кілька прикладів моїх звітів перед виборцями на сторінці Facebook .  

24.05.2018. Відвідав  села Степанки, Горай, Конищів і Снітків.  Зустрівся з адміністративно-господарським складом громад, поспілкувався з жителями. Вкотре привіз багатодітним мамам продуктові набори з дитячим харчуванням і  подарунки дошкільнятам. Відвідав  майстерню місцевого «Кулібіна» Олега Качуровського, який  дороблює перший блок унікального для України мобільного хірургічно-реабілітаційного  шпиталю. Особисто переймаюся результатом його винаходу, що нині так необхідний для  воїнів-захисників.  Тримаю цей унікальний проект на особистому контролі, всіляко підтримуючи його у фінансуванні. Зокрема, надав особисті кошти на придбання  спеціального 36-ти метрового металевого троса та матеріалів для ущільнення і облаштування конструкції модуля. Без того робота просто б зупинилася. Провів також особистий прийом громадян. Отримав від людей низку завдань, а саме: в селах Степанки і Горай – потреба у вуличному освітленні, заміні електричних опор, ремонті «польової» дороги та аварійного мосту, облаштуванні шкільного спортивного майданчику (с.Степанки) та дитячого майданчику (с. Горай), невідкладна матеріальна  допомога  пенсіонерці Ніні Сулимі та її  94-річному чоловікові – учаснику та інваліду  Другої світової війни. Разом з помічниками вже опрацьовуємо всі звернення. Наступного разу, коли приїдемо до громад – прозвітуємо про виконання.

01.06.2018 р. Знову відвідав свій виборчий округ. Цього разу з нагоди відзначення Мурованокуриловецькою громадою 95-ї річниці з дня утворення району і відкриття пам'ятника Великому Кобзареві –Тарасу Шевченку. З цієї нагоди відбулося чудове свято за участю керівництва області, району, депутатів ВР, обласної та місцевих рад, жителів району. Зустрівся з багатьма з них, поспілкувався. Відвідав прекрасну виставку творчих робіт учнівської молоді та вчителів. Переконався, наскільки у нас талановите підростаюче покоління. Також взяв участь в урочистостях, де привітав мурованокуриловчан зі святом і подарував їм безкоштовний Wi-Fi. Щиро дякую своїм виборцям за довіру!

21.09.2018. День провів у Мурованокуриловецькому районі в депутатських справах. Звісно, відвідав своїх виборців. Так у  Котюжанах зустрівся з представниками малозабезпечених родин. Вручив їм продуктові набори. Провів особистий прийом, взяв на замітку поточні питання, з якими звернулися селяни. Завітав  до дитячого садочку і школи. Був приємно вражений доглянутістю, охайністю та креативним підходом до внутрішнього оформлення стін шкільної будівлі. Як і годиться приїхав не з пустими руками: подарував школярам комп’ютер. По дорозі до наступної громади вкотре провідав  «місцевого Кулібіна» Олега Качуровського, який продовжує плідно працювати над конструкцією пересувного мобільного шпиталю. Далі разом зі своїми помічниками завітали до Сніткова. Потрапили на свято, адже 21 вересня тутособливий день: і за церковним календарем, як Різдво Пресвятої Богородиці, і за сталою місцевою традицією – відзначають День рідного села. Привезли продуктові набори і концерт від заслуженого артиста України Миколи Янченка. Снітківська громада – гарний приклад для наслідування іншим. Ще не так давно, у 2011 році, село занепадало, перспектив ніяких і жителі залишали його у пошуках роботи. Все змінилося завдяки сільському голові Віктору Ольшевському, директору ФГ «Стріла» Віктору Горі та директору підприємства «Тріада-МК» Сергію Українцю, які зуміли зацікавити своєю ідеєю садівництва та ягідництва як односельців, так і інвесторів, фермерів. Снітківчанам за короткий час вдалося залучити в село понад 20 млн. грн. інвестицій на створення, ягідних кооперативів і створити майже 300 робочих місць. Мають близько 200 га власного саду та 14 га приватних садів. Вирощують та збувають малину, полуницю, лохину, вишню, горобину. Справжній  ягідний рай! І планів тут на майбутнє - не перерахувати. Радий, що як депутат, можу долучитися до підтримки в їх реалізації.

14.10.2018. Побував у Вищеольчедаєві. Потрапив на День села. Воно тут завжди на Покрову. Перша згадка про нього ще у 1324 році. Село гарне, лежить по обидва боки річки Лядови, має багато археологічних пам'яток. Це залишки трипільського поселення і скіфське городище VII-VI cт. до н.е. Та головне – тутешні люди. Вищеольчедаєвці особливі – щирі, привітні, гостинні, великі трударі. За їх невтомну працю земля їм щедро віддячує. Цьогоріч зібрали гарні врожаї. Щиро дякую їм за те, що свого часу повірили мені, довірили свої болі і печалі, дозволили допомагати у розв'язанні місцевих проблем. Бачу, як люди стараються кожен на своєму місці покращити життя в громаді, аби в усьому був лад і достаток, аби були згуртованими, мали роботу, достойні соціальні умови тощо.  Цікавлюся усім, чим живуть ці люди. Мені давно не байдуже, яким буде майбутнє вищеольчедаєвців. Моїм подарунком їм до свята став виступ вінницького фольклорного колективу «Щедрик» під керівництвом Михайла Вацьо.

Загалом впродовж 2018 року у плідній співпраці з сільськими, селищними радами Мурованокуриловецького району допомагав в  реалізації проектів 15-го конкурсу розвитку територіальних громад, придбанні матеріально-технічних засобів, капітальному та поточному  ремонті доріг, прокладенні нових водогонів, ремонті дошкільних та шкільних закладів тощо. Радий, що ще й спільними зусиллями можемо багато чого зробити на користь Мурованокуриловецької громади.

Основним завданням у здійсненні моєї депутатської діяльності було і буде  забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують їх, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення. У своїй роботі керуюся Конституцією України, Законами України і, що не менш важливо, щирим бажанням допомагати людям.

Вирішення профільних питань (благодійність, підтримка громадських ініціатив – патріотичних, соціальних, культурологічних, спортивних).

Протягом 2018 року взяв участь  у численних заходах, організованих в цьому напрямку обласною Радою, облдержадміністрацією, районними, селищними, сільськими радами.
Депутатство посилило мою власну  відповідальність і зобов’язало до більш активних дій у  напрямку благодійності,  підтримки громадських ініціатив – патріотичних, соціальних, культурологічних, спортивних та будь-яких, якщо вони націлені на позитив і добро.

Дивлячись уперед, розумію, потрібно зробити ще більше.  Сучасне життя і виборці з дня у день ставлять нові завдання. Запевняю, що  і надалі приділятиму максимум уваги та свого часу, аби  з честю і стовідсотковою гарантією їх виконати, відстояти інтереси людей,  виправдати довіру.  

Повернутись Створено: 25 лютого 2019 року, 16:01 Переглядів: 604

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація