Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Звіт депутата обласної Ради 7 скликання Василя Сколотяного про депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Як депутат обласної Ради, секретар постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом обласної Ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності депутатів Ради.

Адреса депутатської приймальні: смт Теплик, вул. Незалежності, будинок 14. Прийом громадян здійснюю в другу і четверту п’ятницю щомісяця з 10 до 13 години.

Допомога мешканцям мого виборчого округу, захист прав учасників АТО, бойових дій, членів їхніх родин, постійна допомога бійцям на передовій – основні принципи моєї діяльності протягом 2017 року.

Крім того, завдяки депутатському фонду надаю постійну допомогу жителям Вінниччини для покращення їхніх соціально-побутових умов та на лікування. У 2017 році таким чином вдалось допомогти 57 мешканцям Теплицького району.

Під час проведення особистого прийому громадян до мене, як до депутата, звернувся мешканець села Соболівки Михайло Бичок з клопотанням щодо отримання земельних ділянок двом синам, які наразі є учасниками бойових дій та перебувають в зоні антитерористичної операції. Також постійно допомагаю бійцям в зоні проведення антитерористичної операції. Разом з побратимами із міста Умані Тимофієм Колісником та Володимиром Гончаруком відремонтували та передали автомобіль на передову.

Крім того, варто зазначити, що до травня 2017 року я безпосередньо брав участь у антитерористичній операції на Сході України.

Також долучаюсь до проведення національно-патріотичного виховання підростаючого покоління у Теплицькому районі. На запрошення директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Стражгорода відвідав навчальний заклад, поспілкувався з учнями та розповів їм про події, що відбуваються на Сході України. Взяв активну участь у підготовці та проведенні в Теплицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 військово-патріотичних змагань, приурочених до Дня захисника України та Дня українського козацтва. На звернення мешканців села Удич здійснив виїзд до села, щоб допомогти у вирішенні питання щодо незаконно проведених земельних робіт ТОВ «Поділля Промресурс», внаслідок чого пошкоджено газопровід, нанесені збитки населенню та сільській раді. Наразі підприємство є офіційним власником майнового комплексу Удицького цукрового заводу.

Як депутат, переймаюсь проблемами децентралізації та об’єднання громад. Тому провів зустріч з керівництвом Теплицького району, під час якої обговорили перспективи об’єднання територіальних громад.

Крім того, як депутат обласної Ради, беру участь у засіданнях постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю, пленарних засіданнях чергових та позачергових сесій обласної Ради, Теплицької районної ради, сільських та селищних рад, виїзних Координаційних радах, робочих групах та комісіях за необхідності. Займаю активну життєву позицію щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності області та Теплицького району.

Депутат обласної Ради Василь Сколотяний

Повернутись Створено: 23 лютого 2018 року, 13:57 Переглядів: 1211

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація