23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата обласної Ради 7 скликання Василя Сколотяного про депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Як депутат обласної Ради, секретар постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом обласної Ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності депутатів Ради.

Адреса депутатської приймальні: смт Теплик, вул. Незалежності, будинок 14. Прийом громадян здійснюю в другу і четверту п’ятницю щомісяця з 10 до 13 години.

Допомога мешканцям мого виборчого округу, захист прав учасників АТО, бойових дій, членів їхніх родин, постійна допомога бійцям на передовій – основні принципи моєї діяльності протягом 2017 року.

Крім того, завдяки депутатському фонду надаю постійну допомогу жителям Вінниччини для покращення їхніх соціально-побутових умов та на лікування. У 2017 році таким чином вдалось допомогти 57 мешканцям Теплицького району.

Під час проведення особистого прийому громадян до мене, як до депутата, звернувся мешканець села Соболівки Михайло Бичок з клопотанням щодо отримання земельних ділянок двом синам, які наразі є учасниками бойових дій та перебувають в зоні антитерористичної операції. Також постійно допомагаю бійцям в зоні проведення антитерористичної операції. Разом з побратимами із міста Умані Тимофієм Колісником та Володимиром Гончаруком відремонтували та передали автомобіль на передову.

Крім того, варто зазначити, що до травня 2017 року я безпосередньо брав участь у антитерористичній операції на Сході України.

Також долучаюсь до проведення національно-патріотичного виховання підростаючого покоління у Теплицькому районі. На запрошення директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Стражгорода відвідав навчальний заклад, поспілкувався з учнями та розповів їм про події, що відбуваються на Сході України. Взяв активну участь у підготовці та проведенні в Теплицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 військово-патріотичних змагань, приурочених до Дня захисника України та Дня українського козацтва. На звернення мешканців села Удич здійснив виїзд до села, щоб допомогти у вирішенні питання щодо незаконно проведених земельних робіт ТОВ «Поділля Промресурс», внаслідок чого пошкоджено газопровід, нанесені збитки населенню та сільській раді. Наразі підприємство є офіційним власником майнового комплексу Удицького цукрового заводу.

Як депутат, переймаюсь проблемами децентралізації та об’єднання громад. Тому провів зустріч з керівництвом Теплицького району, під час якої обговорили перспективи об’єднання територіальних громад.

Крім того, як депутат обласної Ради, беру участь у засіданнях постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю, пленарних засіданнях чергових та позачергових сесій обласної Ради, Теплицької районної ради, сільських та селищних рад, виїзних Координаційних радах, робочих групах та комісіях за необхідності. Займаю активну життєву позицію щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності області та Теплицького району.

Депутат обласної Ради Василь Сколотяний

Повернутись Створено: 23 лютого 2018 року, 13:57 Переглядів: 903

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація