Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Звіт депутата обласної Ради 7 скликання Володимира Василишена про роботу за 2019 рік Роздрукувати

Я, Василишен Володимир Миколайович, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Крижопільського району, голова фермерського господарства, був обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання у жовтні 2015 року. Представляю Вінницьку обласну партійну організацію Аграрної партії України.

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Вінницької обласної Ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів ради. Моя депутатська діяльність включає такі напрями – участь у пленарних засіданнях обласної Ради; робота в постійній комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин; прийом громадян; проведення зустрічей з виборцями; допомога місцевим громадам у вирішенні нагальних проблем тощо.

Постійно підтримую зв'язок з виборцями, трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями, районною, селищною та сільськими радами.

Однією з найважливіших ділянок роботи для мене, як депутата на виборчому окрузі, є особистий прийом громадян. У 2019 році загальна кількість звернень громадян склала 96. За результатами їхнього розгляду підготовлено та скеровано у відповідні інстанції (обласна державна адміністрація, обласна Рада, районна державна адміністрація, служба автомобільних доріг у Вінницькій області, Томашпільський райавтодор, Міністерство розвитку громад та територій України, Держагентство автомобільних доріг України, служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області, Департаменти житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури, агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Держекоінспекція) 42 депутатських звернення та 9 листів. Розглянуто два колективних звернення. На всі письмові запити отримав відповіді.

Одноразову матеріальну допомогу з депутатського фонду у 2019 році отримали 105 осіб загалом на суму 98 824 грн. Кошти з депутатського фонду намагався розподіляти раціонально, адже проблеми заявників були різного ступеня важкості. Першочергово надавав грошову допомогу на термінові оперативні втручання, дороговартісне довготривале лікування, реабілітацію дітей з інвалідністю, онкохворим, багатодітним сім’ям, пенсіонерам, одиноким малозабезпеченим громадянам. За рахунок власних коштів надав матеріальну допомогу на лікування хворим з важкими недугами на суму 250 тис. грн.

Фінансово підтримав вирішення питань проведення поточного ремонту доріг і закупівлі ліхтарів для облаштування вуличного освітлення в с. Тернівка та с. Сонячне (100 тис. грн.); облаштування та ремонту місць для сидіння глядачів на районному стадіоні «Колос» (100 тис. грн.).

Також фінансово долучився до проведення таких заходів: до дня Святого Миколая вручені подарунки вихованцям загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу с. Джугастра (3,5 тис. грн.); закуплено та передано продуктів харчування в ДНЗ «Крижопільський професійний будівельний ліцей» (20 тис. грн.); передано храмам в смт Крижопіль, с. Тернівка, с. Княжа Криниця 3 т пшениці для випікання проскурок, хліба, булочок тощо.

Проведено зустрічі з виборцями в усіх населених пунктах виборчого округу, під час яких обговорювалися проблемні питання розвитку громад та шляхи їх вирішення.

Особистий прийом громадян здійснюю у другу та четверту суботу кожного місяця в офісі Асоціації селянських (фермерських) господарств «Господар» з 9-00 до 14-00 год. за адресою: Вінницька область, смт Крижопіль, вул. Героїв України, 68.

Повернутись Створено: 4 лютого 2020 року, 17:31
Оновлено: 5 лютого 2020 року, 15:04
Переглядів: 354

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація