Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Андрія Ковальова про діяльність за 2017 рік Роздрукувати

У 2015 був обраний депутатом до Вінницької обласної Ради 7-го скликання від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Також є головою постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

Сумлінно ставлюсь до своїх депутатських обов’язків, не пропустив жодного засідання сесій обласної Ради. Постійно намагаюсь вирішувати найбільш наболілі питання мешканців, які стосуються житлово-комунального господарства, а також займаюсь екологічними питаннями та необхідністю впровадження енергозберігаючих технологій, що стало нормою у більшості цивілізованих країн світу. Окрім того, завжди відстоюю прозорість та відкритість влади. Займаюсь благодійністю, так як це є невід’ємною частиною мого життя.

Наглядова рада

Восени минулого року КП «Вінницяоблтеплоенерго» підвищило тарифи на теплоенергію на 7% для населення і на 16,8% для бюджетних установ. Я і фракція «Самопоміч», в тому числі, не підтримали підвищення тарифів. Більше того, я виступив з ініціативою створити наглядову раду для «Вінницяоблтеплоенерго», яка б контролювала встановлення тарифів. Підготував відповідний проект рішення, який відразу отримав супротив з боку профільних департаментів ОДА та керівника «Вінницяоблтеплоенерго». Така рада має складатися з замовників, представників депутатського корпусу Вінницької облради та громадськості. Для того, щоб зменшити навантаження на бюджет області, члени ради будуть виконувати свої обов’язки на громадських засадах і безоплатно.

Якість питної води

Влітку 2017 року мешканці Вінниці били на сполох через неякісну воду з-під крана. Ситуацію взяв на свій особистий контроль. Неодноразово порушував це питання на сесіях та комісіях, звертався до керівництва держави, області, міста та очільника водоканалу, а також провів власне дослідження якості води, дослідивши її фізико-хімічні та бактеріологічні властивості.

Ремонт доріг

Підготував звернення до Міністерства інфраструктури України та Державного агентства доріг про збільшення контролю та відповідальності щодо гарантійних зобов’язань виконавців ремонту доріг на Вінниччині. Цей проект рішення було винесено на чергову сесію обласної Ради та підтримано більшістю обранців під час сесійного засідання.

Громадська приймальня

Переконаний, що кожний депутат у своїй роботі має бути максимально відкритим. Сповідуючи цей принцип, я регулярно проводжу зустрічі з громадянами, окрім того, системно працює громадська приймальня. Завдяки прийомам громадян виборці мають можливість не лише особисто поспілкуватися, а й отримати безкоштовну консультацію кваліфікованого юриста. Під час зустрічей люди просять вирішити питання щодо соціального захисту, оплати медичного обслуговування, облаштування прибудинкових територій, ремонту доріг, вирішення бюрократичних питань тощо.

Питання енергоефективності та екології

Значну увагу я приділяю питанням енергоефективності та енергозбереження, і не лише тому, що очолюю профільну комісію, а й тому, що розумію, що це питання стоїть в пріоритеті у всіх розвинених країнах світу.  Нещодавно взяв участь у робочий зустрічі енергетиків області із делегацією з Китаю. Вінниччина і розвиток на її теренах альтернативної сонячної енергетики зацікавили представників китайської корпорації «CNET». Ця компанія має великий досвід з будівництва сонячних станцій у багатьох країнах світу, а також займається власним виробництвом сонячних панелей.

Також важливим питанням є проведення роз’яснювальної роботи щодо роздільного збирання твердих побутових відходів, адже з 2018 року набувають чинності зміни до Закону України «Про відходи», але, на жаль, далеко не всі громади готові до правильного поводження зі сортуванням сміття.

Скасування депутатської недоторканості

В Україні існує міф, що питання депутатської недоторканності надто складне, заплутане і «непідйомне». Декому дуже вигідно цей міф підтримувати. Депутатський імунітет не може перетворюватися в «захисну грамоту» для незаконних дій депутатів. Більшість народних обранців вбачають у депутатській недоторканності не стільки захист своїх політичних поглядів, скільки захист свого бізнесу. Однак, хочу зауважити, що депутатський «імунітет» – не особистий привілей, а гарантія його безперешкодної політичної діяльності на благо України.

Допомога лікарням

Кожних 5 років кожна лікарня за кордоном оновлюється і все обладнання у вигляді гуманітарної допомоги передається тим країнам, які цього потребують. Ми співпрацюємо з такими фондами і вони дають можливість завозити в Україну такий вантаж. Наприклад, одне таке сучасне ліжко у комплекті з протипролежневим матрацам коштує близько 4 тисяч доларів, а ми можемо забезпечити ними лікарні безкоштовно.

Світ інтернету – для кожного

Сьогодні рідко можна зустріти людину, яка б не користувалася інтернетом. Проте, так склалося, що старше покоління переважно стоїть осторонь сучасних технологій. Зруйнувати цей стереотип ми вирішили спільно з колегами від Вінницького обласного осередку «Об’єднання «Самопоміч». З цією метою на базі Вінницької ОУНБ ім. Тімірязєва для людей похилого віку були організовані курси «Світ інтернету – для кожного». Програма навчання для пенсіонерів розроблена з урахуванням вікових особливостей та доступна без попередньої підготовки.

Допомога дітям

Невід’ємною частиною нашого життя є діти. Діти – це найважливіше, що може бути, адже вони – наше майбутнє. Саме тому ми з колегами регулярно влаштовуємо свята для вінницької малечі. Завдяки підтримці міжнародної програми «Сумка самарянина» та ГО «Вінниця безпечне та комфортне місто» радуємо дітей Вінниччини  подарунками.

«Є можливість – роби добро»

Одним із позитивних факторів у роботі депутата є знайомство з великою кількістю прекрасних людей і можливість їм допомогти. Часто до громадської приймальні з проханнями про допомогу звертаються найбільш соціально незахищені верстви – люди з обмеженими фізичними можливостями та пенсіонери.

Пам’ятаючи про свій обов’язок, я не залишаю поза увагою жодне звернення і роблю все можливе, щоб вирішити ту чи іншу проблему. Одне коло питань вдається вирішувати одразу, інші - потребують вивчення і залучення до їх виконання інших посадових осіб. Я намагаюсь максимально ефективно вирішувати всі важливі й актуальні проблеми свого округу і його мешканців, адже ми працюємо для того, аби зробити життя у місті безпечним та комфортним.

Повернутись Створено: 12 березня 2018 року, 15:05 Переглядів: 1521

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація