Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата обласної Ради Дмитра Копери Роздрукувати

Моя робота як депутата обласної Ради від ВО «Батьківщина» в період з грудня 2015 року по грудень 2016 року проводилася за основними напрямами:

- робота в обласній Раді як представницькому органі місцевого самоврядування;

- робота безпосередньо у виборчому окрузі.

Для постійного зв’язку із виборцями та вирішення життєво необхідних проблем людей в с. Мурафа Шаргородського району працює моя громадська приймальня депутата обласної Ради.

Відповідно до моєї депутатської програми постійно зустрічаюсь із виборцями, проводжу особисті прийоми, контролюю виконання законодавства на місцях, звітую про свою роботу.

За звітний період провів 26 особистих прийомів в громадській приймальні.  Прийняв 179 особистих та колективних звернень. З них: з питань медичної допомоги – 36; з комунально-побутових проблем – 12; з матеріальної та фінансової допомоги – 73; з надання юридичної допомоги, забезпечення законності та правопорядку – 51; з питань працевлаштування – 62; інші – 58.

По кожному зверненню приймались відповідні рішення, надсилались депутатські запити до місцевих органів виконавчої влади, надавались необхідні роз’яснення чинного законодавства.

Провів 87 зустрічей з виборцями.

За мого сприяння проведено ямковий ремонт (асфальтування) доріг у Шаргородському  районі, зокрема, в селах Гибалівка,  Мурафа, Клекотина, Юхимівка та Пеньківка.

Крім того, виділено матеріал для ремонту неасфальтованих доріг у селах Пеньківка, Федорівка, Мурафа, Довжок, Рахни-Лісові, Лозова, Політанки, Слобода-Шаргородська.

Брав участь у сесіях сільських рад сіл Мурафа, Клекотина,  Копистирин, Пеньківка, де проводився детальний аналіз виконання програм розвитку сіл, питань з наповнення та використання бюджетних коштів, виконання соціальних та інших програм.

Особлива увага приділяється санітарно-естетичному стану сіл. За моїм сприянням проводиться очистка парків,  водойм боротьба із стихійними звалищами.

Велику увагу приділяю закладам освіти. Побував майже в кожній школі свого округу та, поспілкувавшись з педагогічним колективом, склав перелік проблемних питань, які потребують вирішення. За моїм сприянням в 2016 році було поповнено матеріально-технічну базу в загальноосвітніх навчальних закладах сіл Мурафа, Клекотина, Козлівка, Гибалівка, Копистирин, Федорівка, Юхимівка, Пеньківка, Руданське Шаргородського району та Шаргородської СЗШ I-ІIІ ступенів №1.

Разом з депутатами районної ради фракції ВО «Батьківщина» беру активну участь у сесіях районної ради з вирішення питань фінансування загальноосвітніх навчальних закладів району, розвитку інфраструктури, виконання програм соціального захисту населення.

Багатьом мешканцям району я допомагав у вирішенні життєво важливих для них питань, а саме:  працевлаштування, житлові питання, отримання державних актів на право власності на землю, оформлення груп інвалідності, обстеження та лікуванні в районних та обласних медичних закладах.

Як депутат обласної Ради беру активну участь у культурно-масових заходах, які проводяться у Шаргородському районі.

Двері моєї громадської приймальні депутата обласної Ради ВО «Батьківщина» завжди відкриті для виборців.

Нинішнє становище на селі вимагає не просто зберегти, а врятувати колиску нашої духовності  - рідне село і його душу - селянство.

      Депутат обласної Ради  ВО «Батьківщина»  Дмитро  Копера

Повернутись Створено: 14 березня 2017 року, 10:57 Переглядів: 1276

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація