15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Звіт депутата обласної Ради Дмитра Копери Роздрукувати

Моя робота як депутата обласної Ради від ВО «Батьківщина» в період з грудня 2015 року по грудень 2016 року проводилася за основними напрямами:

- робота в обласній Раді як представницькому органі місцевого самоврядування;

- робота безпосередньо у виборчому окрузі.

Для постійного зв’язку із виборцями та вирішення життєво необхідних проблем людей в с. Мурафа Шаргородського району працює моя громадська приймальня депутата обласної Ради.

Відповідно до моєї депутатської програми постійно зустрічаюсь із виборцями, проводжу особисті прийоми, контролюю виконання законодавства на місцях, звітую про свою роботу.

За звітний період провів 26 особистих прийомів в громадській приймальні.  Прийняв 179 особистих та колективних звернень. З них: з питань медичної допомоги – 36; з комунально-побутових проблем – 12; з матеріальної та фінансової допомоги – 73; з надання юридичної допомоги, забезпечення законності та правопорядку – 51; з питань працевлаштування – 62; інші – 58.

По кожному зверненню приймались відповідні рішення, надсилались депутатські запити до місцевих органів виконавчої влади, надавались необхідні роз’яснення чинного законодавства.

Провів 87 зустрічей з виборцями.

За мого сприяння проведено ямковий ремонт (асфальтування) доріг у Шаргородському  районі, зокрема, в селах Гибалівка,  Мурафа, Клекотина, Юхимівка та Пеньківка.

Крім того, виділено матеріал для ремонту неасфальтованих доріг у селах Пеньківка, Федорівка, Мурафа, Довжок, Рахни-Лісові, Лозова, Політанки, Слобода-Шаргородська.

Брав участь у сесіях сільських рад сіл Мурафа, Клекотина,  Копистирин, Пеньківка, де проводився детальний аналіз виконання програм розвитку сіл, питань з наповнення та використання бюджетних коштів, виконання соціальних та інших програм.

Особлива увага приділяється санітарно-естетичному стану сіл. За моїм сприянням проводиться очистка парків,  водойм боротьба із стихійними звалищами.

Велику увагу приділяю закладам освіти. Побував майже в кожній школі свого округу та, поспілкувавшись з педагогічним колективом, склав перелік проблемних питань, які потребують вирішення. За моїм сприянням в 2016 році було поповнено матеріально-технічну базу в загальноосвітніх навчальних закладах сіл Мурафа, Клекотина, Козлівка, Гибалівка, Копистирин, Федорівка, Юхимівка, Пеньківка, Руданське Шаргородського району та Шаргородської СЗШ I-ІIІ ступенів №1.

Разом з депутатами районної ради фракції ВО «Батьківщина» беру активну участь у сесіях районної ради з вирішення питань фінансування загальноосвітніх навчальних закладів району, розвитку інфраструктури, виконання програм соціального захисту населення.

Багатьом мешканцям району я допомагав у вирішенні життєво важливих для них питань, а саме:  працевлаштування, житлові питання, отримання державних актів на право власності на землю, оформлення груп інвалідності, обстеження та лікуванні в районних та обласних медичних закладах.

Як депутат обласної Ради беру активну участь у культурно-масових заходах, які проводяться у Шаргородському районі.

Двері моєї громадської приймальні депутата обласної Ради ВО «Батьківщина» завжди відкриті для виборців.

Нинішнє становище на селі вимагає не просто зберегти, а врятувати колиску нашої духовності  - рідне село і його душу - селянство.

      Депутат обласної Ради  ВО «Батьківщина»  Дмитро  Копера

Повернутись Створено: 14 березня 2017 року, 10:57 Переглядів: 1646

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація