23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата обласної Ради Геннадія Вацака за 2016 рік Роздрукувати

«Сьогодні у нас з вами відповідальний момент. Момент істини. Перегортаючи сторінки календаря, ми аналізуємо рік, що минув та вдивляємося в рік прийдешній. Вважаю за потрібне прозвітувати перед своїми виборцями, адже  обов’язок  кожного депутата -  скласти  іспит на те, як працював  та що виконав. Розповім про те, що вдалось досягти. 

Рік був  складним, і не лише через  війну з Росією. Однак, і в цих умовах, реформи, на які покладали надії українці, почали здійснюватися. Не так швидко, як того усім хотілося б, не так якісно, як вбачається критика та скептикам, але вони йдуть, і зміни добре помітні. На прикладі Могилева-Подільського бачу, які можливості дала бюджетна децентралізація, і це мене тішить.

За цей рік мною були чимало реалізовано проектів, в переважній більшості, фундаментальних. Це - конкретні справи, які я запланував на рік 2016-й. Задоволений тим, що вони виконані, через те маю що сказати своїм виборцям.

Отже, 2016-й. Тезово зупинюся на конкретних справах.

           Благоустрій

      -  Проведена реконструкція  площі по вулиці Київській, перед Будинком культури. Місто отримало ще одне чудове місце відпочинку.

Споруджений 40-метровий фонтан на Майдані Шани – данина подяки героям-землякам та солідарний внесок сім’ї Вацак у справу вшанування пам’яті загиблих українських воїнів.

На прохання мешканців вулиці Полкової прокладено дорожнє покриття.

Зведена двоярусна рятувальна станція за сучасними стандартами, до її внутрішнього облаштування приступимо в 2017-му.

Спорт

Відкрито дитячу шахову школу «Вацак», в якій діти навчаються на безкоштовній основі.

Шахова школа «Вацак» організувала та провела перший турнір загальноміського масштабу -  особисту першість міста з шахів серед школярів.

Тішать успіхами спортсмени  спортивного клубу «Спартак-Вацак», вихованці якого ставали  переможцями та призерами престижних змагань. Клуб підтвердив звання найкращого клубу області, повторно виборовши кубок Вінниччини з кікбоксингу.

      Культура та освіта

Придбано комплект духових інструментів для школи мистецтв.

З нагоди ювілею Будинку народної творчості подаровано закладу комп’ютерну техніку.

Придбано магнітно-маркерну демонстраційну дошку для ДП НВК№5.

Соціальна сфера 

З метою попередження захворювання на рак молочної залози ініційовано акцію «За здоров’я жінки». Акція пройшла в  навчальних закладах міста:  п’яти школах, п’яти дитсадках, одному позашкільному закладі та кондитерському домі. Загалом профоглядом  було охоплено близько 300 працюючих жінок. Витрати на фінансове забезпечення соціального проекту та проведення мамографії  взяв на себе Кондитерський Дім «Вацак». І я щиро радію з того, що у жодної  з обстежених жінок, що потрапили в зону ризику, не виявлено онкопатології.

Проведена благодійна акція до Дня вчителя, яка була спрямована на підтримку педагогів, які перебувають на заслуженому відпочинку.

До Дня захисника Вітчизни надано матеріальну підтримку 16 сім’ям загиблих   учасників АТО.

Забезпечив  сім’ю  учасника АТО  паливом на зимовий період, придбав машину дров.

Збудував вольєр для утримання тварин в приватному притулку для тварин-безхатченків.

Усі зазначені соціальні, благодійні  заходи були здійснені виключно за власний кошт.

Кошти з  депутатського фонду мною також були усі скеровані на благодійність. Матеріальну допомогу отримали 44 мешканця міста та району.

Звітуючи про результати своєї  діяльності, намагався стисло окреслити найвагоміші  здобутки року, залишаючи поза кадром інші, які, я певен, могилівчани бачать та знають. Тим більше, що про свою діяльність публічно розповідаю на своєму офіційному сайті vatsak.mogpod.com та сторінці у Фейсбук.

Все, що вдалося зробити – результат тісної комунікації з міською владою та громадою. Рішення, що приймалися, відповідали інтересам наших жителів. Усі ми натхненно працювали, намагаючись зробити наше з вами місто більш комфортнішим, яскравішим, унікальнішим та розвиненим.
Це все -  маленькі перемоги, які надихають на подальші більші звершення. Вдячний всім, хто долучався, підтримував, допомагав.

Навесні розпочну  черговий проект з благоустрою рідного міста: реконструкцію скверу по вулиці Київській на ділянці від Будинку культури до «Карамболю», завершуючи тим саме свій план реконструкції центральної частини міста та об’єднання усіх скверів у загальний комплекс нового обличчя міста.

Про інші  починання в році 2017-му обіцяю розповідати протягом року. Успіхів усім нам в новому році! Миру і стабільності Україні!»

З повагою депутат обласної Ради Геннадій Вацак.

Повернутись Створено: 3 січня 2017 року, 13:07 Переглядів: 2581

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація