21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт депутата обласної Ради Григорія Зозулі про депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Зозуля Григорій Степанович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання від політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" у 2015 році.

Прийом громадян здійснюю другого та четвертого вівторка щомісяця з 15 до 17 години за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14, тел. 068 4929323.

Моя діяльність, як депутата обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян. Я – член постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

З метою захисту інтересів виборців протягом  2017 року провів 31 прийом громадян та 14 зустрічей з виборцями, в тому числі, з трудовими колективами.

З депутатського фонду надав матеріальну допомогу громадянам на 70 тисяч гривень. Переважно люди звертались з проханням надати кошти на лікування та покращення соціально-побутових умов.

За звітний період до мене з різними проблемами на прийом прийшло 435 людей. Мною та моїм помічником було оброблено понад 300 телефонних та 22 електронних звернень громадян. Також в межах своїх депутатських повноважень підготував та подав 16 депутатських звернень та запитів.

Зокрема, я активно підтримав звернення щодо торговельної блокади окупованих територій Донбасу. Одне з моїх звернень стосувалось посилення контролю за ефективним використанням бюджетних коштів. Брав активну участь у процесах щодо дотримання чинного законодавства у використанні природних ресурсів ПАТ "Гніванський гранітний кар'єр". Неодноразово відвідував сесії Гніванської міської ради, де розглядалося це питання, відеозвіти надавав засобам масової інформації. З цього приводу опублікована низка моїх інтерв’ю в інтернет-виданні «Власно».

Також як депутат обласної Ради підтримав звернення до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо заборони прийняття рішень про відкриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування до населених пунктів Російської Федерації. Займався питанням про заборону розміщення на території Вінницької області реклами щодо пасажирських перевезень до населених пунктів Російської Федерації.

Крім того, переймався питанням щодо недофінансування комунального закладу «Вінницька обласна СДЮШОР з веслування ім. Ю.Рябчинської». У тому, що на базі школи планують створити сучасний спортивний центр, є і моя заслуга.

Неодноразово виїжджав на схід України як волонтер з гуманітарною допомогою. На базі обласної автобази, де я працюю, ремонтують техніку, задіяну в зоні проведення антитерористичної операції. Як волонтер неодноразово отримував нагороди. З метою надання допомоги, відвідав декілька будинків престарілих. Після вибухів у Калинівці допомагав матеріально родинам постраждалих.

Депутат обласної Ради Григорій Зозуля

Повернутись Створено: 23 лютого 2018 року, 14:02 Переглядів: 528

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація