9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Ігоря Хміля про виконання депутатських повноважень за 2017 рік Роздрукувати

У жовтні 2015 року вперше був обраний депутатом Вінницької обласної Ради від Об’єднання «Самопоміч» та увійшов до складу постійної депутатської комісії з  питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.  Згодом був обраний головою Міжфракційної депутатської групи «За майбутнє України». А влітку 2017-го набув повноважень заступника голови Вінницької обласної Ради.

Чинним законодавством передбачено обов’язок депутата обласної Ради періодично, але не рідше одного разу на рік, звітувати про свою роботу. 

Готовий доповісти, що на рівні облради я відстоюю інтереси територіальних громад Тростянецького, Бершадського, Теплицького, Гайсинського районів та міста Ладижина.

Депутатська робота

Впродовж року депутатської діяльності взяв участь у роботі  13 з 14 проведених пленарних засідань Вінницької обласної  Ради 7 скликання.  Сім разів виступав у сесійній залі з питань порядку денного та у «Різному». Періодично відвідую засідання сесій підопічних мені територіальних громад.

Провів 16 виїзних прийомів громадян. Отримав від громадян 277 усних звернення під час прийомів з особистих питань та 31 письмових. Проблеми, порушені у 10 з них, уже вдалось вирішити. Ці питання були розглянуті і опрацьовані в межах повноважень депутата. 

З приводу трьох звернень внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.358 ККУ та розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Із депутатського фонду протягом 2017 року надано грошової допомоги 125 жителям області на суму 85 000 грн.

В інтересах громадян мною складено та направлено до різних інстанцій 31 депутатське звернення, надано допомогу громадянам у складанні 2 позовних заяв до суду.

За рік депутатської діяльності ініціював, розробив та подав на розгляд обласної Ради 13 проектів рішень, частина з яких була включена до порядку денного пленарних засідань. 

Серед прийнятих на пленарних засіданнях Ради рішення:

• №424. Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України.

• №425. Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії управління патрульної поліції м. Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

• №451. Про депутатський запит депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Хміля I.B. до голови Вінницької ОДА Коровія В.В. щодо фінансування Регіональної цільової програми будјвництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки для надання пільгових довгострокових кредитів учасникам АТО на придбання житла.

• №.. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території області.

• №514. Про затвердження Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки.

• №518. Про внесення доповнень до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року.

• №567. Про затвердження звернення до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. та депутатів Верховної Ради України щодо прискорення процесу розгляду та прийняття проекту Закону України №1135-1 «Про цивільну зброю i боєприпаси».

• №568. Про затвердження звернення до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. та депутатів Верховної Ради України щодо невідкладного врегулювання питання стосовно забезпечення збереження, охорони, утримання та використання полезахисних лісових смуг та інших захисних насаджень.

• №569. Про затвердження звернення до Голови Верховної Ради України, Прем‘єр-міністра України щодо недопущення передачі у концесію державних лісогосподарських підприємств.

• Про внесення змін до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2015 року № 13.

У сесійній залі мої проекти рішень були підтримані більшістю депутатів обласної Ради. Частина моїх ініціатив вже втілюється в життя. 

Робота як заступника голови Вінницької обласної Ради

Займаючи цю посаду, виконую представницьку функцію влади на рівні області та країни загалом. Організовую і забезпечую реалізацію повноважень обласної Ради з питань:

- затвердження стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області, програми соціально-економічного розвитку області, обласного бюджету;

- розвитку промисловості, підприємництва, інвестиційної політики;

- регуляторної діяльності;

- житлово-комунального господарства та енергозбереження;

- охорони здоров'я населення, соціального захисту та зайнятості населення;

- законності та боротьби з корупцією;

- інформаційного простору.

Беру участь у робочих групах, виїзних комісіях, апаратних нарадах, у засіданнях Ради церков та в роботі тимчасових комісій.

В рамках виконання депутатських обов’язків та обов’язків заступника голови Вінницької обласної Ради у складі офіційних делегацій представляв Вінниччину на міжнародних зустрічах, форумах та конференціях (Чеська Республіка, квітень 2017 р., Республіка Польща, жовтень, 2017 р., Латвійська Республіка, листопад 2017р.).

Робота з депутатською фракцією

Координував розробку спільних планів роботи депутатської фракції, Вінницької обласної та районних партійних організацій, а також громадських організацій «Об’єднання «Самопоміч». Під час засідань депутатської фракції напрацювали та розробили чимало проектів рішень, які згодом виносились на розгляд сесії Вінницької обласної Ради. Детально вивчаються та обговорюються питання порядку денного напередодні  пленарних засідань та в міжсесійний період.

Брав участь у спільних засіданнях з депутатською фракцією «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді України.

Громадська позиція

До набуття депутатських повноважень понад 10 років займаюся благодійною та меценатською діяльністю. Став ініціатором створення благодійного фонду «Добродар», який працює за такими напрямами: допомога воїнам АТО та мирним жителям прифронтових сіл та селищ, підтримка спортивних ініціатив та змагань різних рівнів Вінницької області, реалізація соціальних проектів, допомога храмам Української православної Церкви та оновлення матеріально-технічної бази освітніх закладів Тростянецького району. Адресна допомога надається тим, хто її найбільше потребує.

Виступив ініціатором поїздки членів депутатської фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вінницької обласної Ради у зону АТО для передачі волонтерських вантажів захисникам України та жителям прифронтових міст (березень 2017 року). 

У 2017 році отримав подяки від Начальника Генерального Штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, бійців та командування Полку спецпризначення «Азов», Київської міської спілки ветеранів АТО. Нагороджений відзнакою «Бойовий волонтер».

Пріоритети на 2018 рік 

Пріоритетними напрямами моєї роботи на 2018 рік залишаться саме стратегічні питання, що стосуються підвищення інвестиційної привабливості Вінниччини завдяки встановленню чітких «правил гри» із унеможливленням корупційних ризиків та дерегуляції здійснення підприємництва, а також відновлення соціально-економічного балансу Вінницької області й захисту прав підприємців. 

Цього року продовжуватиметься боротьба з корупційною складовою в закладах охорони здоров’я шляхом встановлення терміналів для благодійних внесків пацієнтів.

Особлива увага буде приділена підтримці профільних ініціатив та питанням розвитку об’єднаних територіальних громад, підтримці місцевих ініціатив, вдосконаленню механізмів розробки, затвердження та виконання обласних цільових програм.

Беру  також контроль за виконанням і забезпеченням втілення прийнятих рішень Вінницької обласної Ради в 2017 році, поданих за ініціативи членів Вінницької команди «Об’єднання «Самопоміч».

Детальніше дізнатись про мою діяльність можете з моєї сторінки у соціальній мережі: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009761110735

https://www.facebook.com/chmilofficial/

Прийом громадян як депутатом обласної Ради здійснюється: 

1 середа місяця – обласна Рада, приймальня громадян (каб. 101) 

3 середа місяця – в районах області (згідно з додатковим графіком) 

Години прийому: 10:00-13:00

Адреса прийому: вул. Соборна, 37,  смт. Тростянець, Вінницька область.

Повернутись Створено: 6 березня 2018 року, 15:52
Оновлено: 6 березня 2018 року, 16:00
Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація