23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата обласної Ради Ігоря М’ясківського Роздрукувати

Я, М’ясківський Ігор Михайлович, обраний депутатом Вінницької обласної ради 7 скликання від Політичної партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" у 2015 році.

Я приймаю  громадян  кожного другого та четвертого вівторка  місяця з 15 до 17 години у депутатської приймальні: м.Жмеринка, вул. Соборна, 10, тел. (067) 4041263.

Моя діяльність як депутата Вінницької обласної Ради зосереджена на відстоюванні законних прав громадян. Протягом звітного періоду я провів 28 прийомів  громадян та 8 зустрічей з виборцями (в тому числі, з трудовими колективами). За звітний період до моєї депутатської приймальні звернулися 305 людей. Мною та моїми помічниками було оброблено понад 170 телефонних звернень громадян та 20 електронних. Звернення громадян в основному стосувалися надання юридичних консультацій та роз’яснення щодо діяльності органів місцевого самоврядування,  державних органів влади, сприяння у вирішенні спірних питань, надання матеріальної допомоги. З депутатського фонду я надав матеріальну допомогу 36 громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Мною було підготовлено та подано 12 депутатських звернень та запитів, які стосувалися життєдіяльності м.Жмеринка та Вінницької області.

Протягом  звітного періоду (23.10.2015р. – 11. 11.2016 р.) я взяв участь в роботі 11 сесій обласної ради 7 скликання та 12 засідань постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження, заступником голови  якої я є. 

Також я вхожу до міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою.  Мною ініційовано депутатське звернення від цього об’єднання  щодо розслідування ряду корупційних дій  чиновників у м.Жмеринка.

Крім сесійних засідань та засідань комісії, я беру активну участь в житті громади. Постійно разом з однопарційцями провожу роботу щодо патріотичного виховання молоді. Завдяки моїй  ініціативі в м.Жмеринка встановлено меморальні дошки Героям України, Героям Небесної Сотні Л.Полянському та В.Семенову. Регулярно відвідую збори мешканців мого виборчого округу, аби завжди бути в курсі проблем і потреб виборців та вчасно на них реагувати.

Депутат Вінницької обласної Ради Ігор М’ясківський

Повернутись Створено: 3 лютого 2017 року, 15:47 Переглядів: 636

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація