13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт депутата обласної Ради Ігоря М’ясківського Роздрукувати

Я, М’ясківський Ігор Михайлович, обраний депутатом Вінницької обласної ради 7 скликання від Політичної партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" у 2015 році.

Я приймаю  громадян  кожного другого та четвертого вівторка  місяця з 15 до 17 години у депутатської приймальні: м.Жмеринка, вул. Соборна, 10, тел. (067) 4041263.

Моя діяльність як депутата Вінницької обласної Ради зосереджена на відстоюванні законних прав громадян. Протягом звітного періоду я провів 28 прийомів  громадян та 8 зустрічей з виборцями (в тому числі, з трудовими колективами). За звітний період до моєї депутатської приймальні звернулися 305 людей. Мною та моїми помічниками було оброблено понад 170 телефонних звернень громадян та 20 електронних. Звернення громадян в основному стосувалися надання юридичних консультацій та роз’яснення щодо діяльності органів місцевого самоврядування,  державних органів влади, сприяння у вирішенні спірних питань, надання матеріальної допомоги. З депутатського фонду я надав матеріальну допомогу 36 громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Мною було підготовлено та подано 12 депутатських звернень та запитів, які стосувалися життєдіяльності м.Жмеринка та Вінницької області.

Протягом  звітного періоду (23.10.2015р. – 11. 11.2016 р.) я взяв участь в роботі 11 сесій обласної ради 7 скликання та 12 засідань постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження, заступником голови  якої я є. 

Також я вхожу до міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою.  Мною ініційовано депутатське звернення від цього об’єднання  щодо розслідування ряду корупційних дій  чиновників у м.Жмеринка.

Крім сесійних засідань та засідань комісії, я беру активну участь в житті громади. Постійно разом з однопарційцями провожу роботу щодо патріотичного виховання молоді. Завдяки моїй  ініціативі в м.Жмеринка встановлено меморальні дошки Героям України, Героям Небесної Сотні Л.Полянському та В.Семенову. Регулярно відвідую збори мешканців мого виборчого округу, аби завжди бути в курсі проблем і потреб виборців та вчасно на них реагувати.

Депутат Вінницької обласної Ради Ігор М’ясківський

Повернутись Створено: 3 лютого 2017 року, 15:47 Переглядів: 664

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація