Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Ігоря М’ясківського Роздрукувати

Я, М’ясківський Ігор Михайлович, обраний депутатом Вінницької обласної ради 7 скликання від Політичної партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" у 2015 році.

Я приймаю  громадян  кожного другого та четвертого вівторка  місяця з 15 до 17 години у депутатської приймальні: м.Жмеринка, вул. Соборна, 10, тел. (067) 4041263.

Моя діяльність як депутата Вінницької обласної Ради зосереджена на відстоюванні законних прав громадян. Протягом звітного періоду я провів 28 прийомів  громадян та 8 зустрічей з виборцями (в тому числі, з трудовими колективами). За звітний період до моєї депутатської приймальні звернулися 305 людей. Мною та моїми помічниками було оброблено понад 170 телефонних звернень громадян та 20 електронних. Звернення громадян в основному стосувалися надання юридичних консультацій та роз’яснення щодо діяльності органів місцевого самоврядування,  державних органів влади, сприяння у вирішенні спірних питань, надання матеріальної допомоги. З депутатського фонду я надав матеріальну допомогу 36 громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Мною було підготовлено та подано 12 депутатських звернень та запитів, які стосувалися життєдіяльності м.Жмеринка та Вінницької області.

Протягом  звітного періоду (23.10.2015р. – 11. 11.2016 р.) я взяв участь в роботі 11 сесій обласної ради 7 скликання та 12 засідань постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження, заступником голови  якої я є. 

Також я вхожу до міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою.  Мною ініційовано депутатське звернення від цього об’єднання  щодо розслідування ряду корупційних дій  чиновників у м.Жмеринка.

Крім сесійних засідань та засідань комісії, я беру активну участь в житті громади. Постійно разом з однопарційцями провожу роботу щодо патріотичного виховання молоді. Завдяки моїй  ініціативі в м.Жмеринка встановлено меморальні дошки Героям України, Героям Небесної Сотні Л.Полянському та В.Семенову. Регулярно відвідую збори мешканців мого виборчого округу, аби завжди бути в курсі проблем і потреб виборців та вчасно на них реагувати.

Депутат Вінницької обласної Ради Ігор М’ясківський

Повернутись Створено: 3 лютого 2017 року, 15:47 Переглядів: 748

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація