Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Звіт депутата обласної Ради Євгенія Звєркова про депутатську діяльність за 2018 рік Роздрукувати

Свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, передбачених Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Вінницької обласної Ради.

Прийом громадян здійснювався в робочі дні за адресою: с. Війтівці вул. Заводська, 2, та в приймальні депутата з 9:00 до 12:00. Особистий прийом проводиться кожної першої та третьої суботи місяця за адресою: м. Хмільник вул. Столярчука, 7.

Згідно з графіком особистого прийому громадян виїжджав в села свого виборчого округу, де зустрічався з виборцями, головами сільських рад, депутатами районної та сільських рад.

Брав участь у роботі сесій районної ради, заходах районного та місцевого рівня.

2018 року зареєстровано понад 150 звернень громадян, як на особистому прийомі, так і у вигляді письмових звернень та телефоном.

46 громадян звернулися, щоб отримати матеріальну допомогу на лікування, це жителі міста Хмільника та Хмільницького району, а також Калинівського та Літинського районів, які вкрай потребували допомоги.

Всього з депутатського фонду для вирішення різних життєвих ситуації громадян було використано 70 тисяч гривень.

Як депутат обласної Ради свою діяльність спрямовував на підтримку ініціатив місцевих громад, органів місцевого самоврядування. За моєї ініціативи було створено Жданівську об’єднану територіальну громаду. У результаті вдалося вирішити низку життєвих проблем сіл, що об’єднались.

У селі Війтівці відкрито пункт громадської безпеки, де створено 12 робочих місць. За короткий час майже по всіх вулицях сіл встановлено вуличне освітлення. Організовано роздільний збір побутових відходів. Розпочато будівництво сучасної амбулаторії в селі Війтівці. Відремонтовано стадіон в селі Качанівка та відкрито будинок обрядових подій.

Завдяки тісній співпраці керівництва об’єднаної територіальної громади та керівників агрофірм ТОВ «Хмільницьке» та Жданівського цукрового заводу, асфальтовано дороги в селах Війтівці та Качанівці, на що залучено понад 10 млн грн.

Багато заплановано зробити з благоустрою сіл: це і продовження асфальтування доріг, будівництво водогонів.

2018 року особлива увага приділялася школам. За моєї ініціативи і підтримки організовано сучасний клас фізики в Жданівській СЗШІ-ІІІ ст.

Намагаюся брати активну участь у вирішенні проблем людей поважного віку, ветеранів праці. Вітаю ветеранів, ювілярів з святами, днем народження на сторінках газет «Життєві Обрії» та «Аграрний Вісник».

Щоб увіковічити історію минулого нашого краю частково профінансовано випуск книг «Моє рідне село. Клітище. Соломірка» авторів Коваль П.Ф. та Коваль О.П. та книги «Сповідь перед земляками» Світлани Бондар із с. Курилівки.

Щодо діяльності в обласній Раді, то протягом звітного періоду взяв участь у роботі шести засідань сесій обласної Ради 7 скликання із восьми проведених. Також брав участь у засіданні постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв'язку.

Повернутись Створено: 28 березня 2019 року, 16:00 Переглядів: 379

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація