23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата обласної Ради Євгенія Звєркова про депутатську діяльність за 2018 рік Роздрукувати

Свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, передбачених Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Вінницької обласної Ради.

Прийом громадян здійснювався в робочі дні за адресою: с. Війтівці вул. Заводська, 2, та в приймальні депутата з 9:00 до 12:00. Особистий прийом проводиться кожної першої та третьої суботи місяця за адресою: м. Хмільник вул. Столярчука, 7.

Згідно з графіком особистого прийому громадян виїжджав в села свого виборчого округу, де зустрічався з виборцями, головами сільських рад, депутатами районної та сільських рад.

Брав участь у роботі сесій районної ради, заходах районного та місцевого рівня.

2018 року зареєстровано понад 150 звернень громадян, як на особистому прийомі, так і у вигляді письмових звернень та телефоном.

46 громадян звернулися, щоб отримати матеріальну допомогу на лікування, це жителі міста Хмільника та Хмільницького району, а також Калинівського та Літинського районів, які вкрай потребували допомоги.

Всього з депутатського фонду для вирішення різних життєвих ситуації громадян було використано 70 тисяч гривень.

Як депутат обласної Ради свою діяльність спрямовував на підтримку ініціатив місцевих громад, органів місцевого самоврядування. За моєї ініціативи було створено Жданівську об’єднану територіальну громаду. У результаті вдалося вирішити низку життєвих проблем сіл, що об’єднались.

У селі Війтівці відкрито пункт громадської безпеки, де створено 12 робочих місць. За короткий час майже по всіх вулицях сіл встановлено вуличне освітлення. Організовано роздільний збір побутових відходів. Розпочато будівництво сучасної амбулаторії в селі Війтівці. Відремонтовано стадіон в селі Качанівка та відкрито будинок обрядових подій.

Завдяки тісній співпраці керівництва об’єднаної територіальної громади та керівників агрофірм ТОВ «Хмільницьке» та Жданівського цукрового заводу, асфальтовано дороги в селах Війтівці та Качанівці, на що залучено понад 10 млн грн.

Багато заплановано зробити з благоустрою сіл: це і продовження асфальтування доріг, будівництво водогонів.

2018 року особлива увага приділялася школам. За моєї ініціативи і підтримки організовано сучасний клас фізики в Жданівській СЗШІ-ІІІ ст.

Намагаюся брати активну участь у вирішенні проблем людей поважного віку, ветеранів праці. Вітаю ветеранів, ювілярів з святами, днем народження на сторінках газет «Життєві Обрії» та «Аграрний Вісник».

Щоб увіковічити історію минулого нашого краю частково профінансовано випуск книг «Моє рідне село. Клітище. Соломірка» авторів Коваль П.Ф. та Коваль О.П. та книги «Сповідь перед земляками» Світлани Бондар із с. Курилівки.

Щодо діяльності в обласній Раді, то протягом звітного періоду взяв участь у роботі шести засідань сесій обласної Ради 7 скликання із восьми проведених. Також брав участь у засіданні постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв'язку.

Повернутись Створено: 28 березня 2019 року, 16:00 Переглядів: 266

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація