Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Юрія Семенюка про діяльність 2019 року Роздрукувати

Я, Семенюк Юрій Васильович, обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання за поданням політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка» по виборчому округу Крижопільського району. Початок року – це найкращий час для підбиття підсумків та результатів за минулий рік.

Моя діяльність, як депутата обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян та вирішенні соціально важливих  питань, пов’язаних з життям регіону. Постійно підтримую зв'язок із виборцями, трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями, районною, селищною та сільськими радами. У своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом обласної Ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності депутатів Ради.

У 2019 році брав участь у сесіях обласної Ради, де були розглянуті 128 проектів рішень, що стали доленосними для розвитку громади області.

Окрім того, я є членом постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин.

Протягом року постійно працювала громадська приймальня, яка мені допомагаює бути ближчим до проблем жителів виборчого округу та області в цілому. Прийом громадян здійснювався з понеділка по пятницю щоденно мною та моїми помічниками  з 10 до 15 години, за адресою: смт. Крижопіль, вул. Героїв України, 55 та м. Вінниця, вул. Соборна, 15-а, офіс 1. Частий гість «Центру надання безкоштовної юридичної допомоги», де здійснюю прийом громадян вивчаючи та вирішуючи їх нагальні проблеми.

За звітний період прийнято 285 людей. Провідано за місцем проживання понад 700 чоловік. Мною та моїми помічниками було оброблено понад 450 телефонних та 86 письмових звернень громадян. Також у межах своїх депутатських повноважень, за результатами розгляду звернень підготовлено та скеровано у відповідні інстанції 19 депутатських звернень та запитів, 4 інформаційних запити згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації», регулярно на сторінці у мережі «Facebook» висвітлював проблеми регіону та області в цілому, мою діяльність висвітлювали регіональні та всеукраїнські засоби масової інформації. На всі письмові запити отримав відповіді.

Звернення здебільшого стосувалися доріг, екології, питань працевлаштування та матеріальної допомоги, медицини, пенсій, земельних питань, надання різноманітних юридичних консультацій. Мною надано грошової допомоги 74 громадянам на суму 131 тисячу гривень на лікування та покращення соціально-побутових умов, як із депутатського фонду, так і власних коштів. Залучивши не байдужого до потреб людини інвестора, спільно з ним, надали матеріальну допомогу, в вигляді подарунків 734 людям, яким така допомога вкрай потрібна. Надавав матеріальну допомогу не тільки мешканцям свого виборчого округу, а й жителям Вінницької області, які потрапили у важкі життєві обставини.

Разом зі своїми помічниками переймався питанням щодо надання  гуманітарної допомоги бійцям на Сході країни. Як на Вінниччині так і на теренах держави розбудовую, в кращих його традиціях, козацтво, залучаючи в його ряди кращих патріотів нашої країни, молодь. На виконання статутних завдань та постановою Президії Ради Отаманів, Нарадою поважних козаків, Радою Старійшин Об’єднаної Ради Українського та зарубіжного козацтва з метою розбудови козацького руху та створення дієвої військової старшини згідно козацьких традицій очолюю посаду керівника проектів з організаційних питань Центрального козацького руху Об’єднаної Ради Українського та зарубіжного козацтва. Генерал-полковник козацтва.

Піклуюсь про людей похилого віку. У 2019 році вдруге обраний головою громадської організації «Крижопільська районна рада ветеранів України», ввійшовши при цьому в склад ГО «Вінницька обласна рада ветеранів України». Категорія цих людей – 60 років і старші – потребує щоденної допомоги, вчасної підтримки та розуміння. На жаль, певна категорія керівників, більша її частина, забуває, що і вони будуть в цьому віці і в цій громадській організації. Інколи в нерівному протистоянні доводиться відстоювати інтереси цієї категорії людей – приміщення для організації, побут та її матеріальне забезпечення, матеріальна допомога, гідного ставлення до них та інше.

Скорочення робочих місць, відсутність виробництва, закриття лікувальних закладів, шкіл, «дерибан» землі (звісно за кошти), «ділками» і ряд недолугих рішень, які приймає керівництво держави,  впливає на життєвий рівень  переважної більшості жителів країни і мого виборчого регіону в цілому, на розмір їх заробітної плати, відрахування в пенсійний фонд, а відповідно – на недостатній розмір пенсій пенсіонерам і тій категорії людей, які її потребують.

Постійно та плідно співпрацюю з працівниками соціальної служби. Спільно проводимо заходи.  Побував на багатьох заходах щодо реформування медицини та об’єднання територіальних громад. Вважаю, що закриття медичних закладів і скорочення медичних працівників – неприпустимо. Повернімо державну дотацію лікарням. Світом поширюється небезпечна епідемія. Збережімо лікарні, Заболотненський дитячий психоневрологічний санаторій, який є один на всю Вінницьку область. Відновіть туберкульозні лікарні. Адже туберкульоз – ще одна небезпека людства. Хто веде облік таких людей? Хто веде облік нещеплених дітей? Перегляньте державний бюджет – чиновникам на заробітні плати менше, медицині, освіті, органам місцевого самоврядування більше. Ніколи не буду сприяти недолугій земельній реформі у воюючій країні. Вона – не на часі так, як і децентралізація без належного фінансування та виробництва на місцях. Не можу збагнути, як же потрібно любити країну та її людей, щоб закодувати українські телевізійні канали? Держава іде не тим шляхом. Невже нашу країну в світі хочуть бачити з 15-ти мільйонним населенням? Що ми робимо? З такими вчинками, згідно зі статистикою, до 2050 року нації «українець» не буде. Давайте повернемо наших заробітчан додому, до їхніх сімей, дітей та батьків. Гідна заробітна плата та робочі місця – запорука успіху моєї країни.

За період депутатської діяльності у 2019 році взяв участь у роботі всіх сесій обласної Ради та Крижопільської районної ради, великій кількості сесій сільських рад, а також брав участь у засіданнях постійних комісій, на яких розглядались внесені мною питання. Активно долучався до розробки проєктів рішень, напрацьованих постійними комісіями. На кожній сесії виступав щодо важливих питань, які необхідно вирішити для мешканців нашого краю, вносив свої пропозиції до обласних та районних програм, голосував за всі ті рішення та звернення обласної Ради, які приймались, а також направлялись для розгляду та реагування до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України. На превеликий жаль, велику кількість прийнятих пропозицій і рішень депутатів обласної Ради, направлених до вищих гілок влади нашої держави, ними залишилися не почуті та не враховані.

Особисто звертався до Офісу Президента з відкритим листом через засоби масової інформації щодо негараздів, які мають місце в нашій державі та в моєму Крижопільському районі. Наполягаю провести перевірку Крижопільського району зі всіх питань життєдіяльності району. Винних, а їх, ой як багато в цьому районі – на суд і в місця позбавлення волі. Буде кому наповнювати бюджет моєї країни.

Також закликаю керівництво області та держави щодо виділення коштів на капітальний ремонт та будівництво нових доріг у Крижопільському районі. Адже дві гілки влади – КМУ, очолюваний Володимиром Гройсманом та Адміністрація Президента України, яка підпорядковувалась Петру Порошенку не дійшли спільної згоди, хто фінансуватиме і будуватиме дороги державного значення в Кижопільському та сусідніх до нього районах, де знаходиться земля та бізнес-імперія Петра Порошенка? В кінцевому результаті – доріг нема, є тільки напрями доріг і тих ймовірних, що на картах автомобільних доріг ще при «союзі», а заручниками цього стали прості люди.

Постійно домагаюсь та веду боротьбу щодо закриття стихійних сміттєзвалищ, зокрема, і з незаконним розміщенням такого сміттєзвалища в Людавському лісництві поруч із заповідником та вжиття заходів до керівників підприємств та організацій, діяльність яких пов’язана з викидами забруднюючих речовин в навколишнє середовище; щодо знаходження шляхів та допомоги жителям Крижопільського району стосовно питань здачі молока та належної плати за нього. Адже, як на мене, це змова молокопереробних підприємств південного регіону Вінницької області – не піднімати плату на придбане від населення молоко.

З власної ініціативи, виконуючи також прохання ветеранів, людей похилого віку та всіх небайдужих людей, 13 квітня 2019 року в День мецената та благодійника в селі Городківка Крижопільського району проводив заходи з озеленення пейзажного місця населеного пункту, площею понад 0,5 га,саджанцями лісових дерев, такими деревами, як  липа, граб, береза, червоний дуб, кримська сосна. Адже поруч з майбутнім гаєм розташовані об’єкти з проведення відпочинку та дозвілля громадян, масового перебування людей, зокрема: СЗШ І-ІІІ ст. № 1, філіал Крижопільського будівельного ліцею № 9, ДНЗ № 2 та ДНЗ № 4, а також багатоповерхівки житлового масиву та розвинена сітка підприємницької діяльності з інфраструктурою. Маленькі дерева, висаджені жителями села, дітьми, вчителями, підприємцями, пенсіонерами та всіма небайдужими жителями населеного пункту через десятки років стануть величним парком, прекрасною зоною відпочинку для всіх. Цього року продовжуватиму роботи щодо створення парку в районі житлового масиву с. Городківка. Досаджуватиму дерева, які не прижились і оздоблювати вказану територію пішохідними доріжками та парканом.

Беру активну участь у житті громад та вирішенні їхніх повсякденних і нагальних проблем. Я впевнений, що і надалі працюватиму в межах своїх депутатських повноважень у вирішенні проблем громад Крижопільського району в цілому і кожного виборця області.

Завжди виступав і виступаю за справедливість, прийняття виважених рішень на користь громади області, принциповість та відкритість у депутатській роботі.

Підсумовуючи звітний період, можу стверджувати, що активна і небайдужа участь кожного мешканця у житті територіальної громади вестиме нас до нових і відчутних здобутків. Сподіваюсь, що очікувані, наголошую – розумні політичні та економічні зміни в державі приведуть до покращення життя громадян як мого територіального округу, так і всієї країни.

Депутат Вінницької обласної Ради                                                 Юрій Семенюк

Повернутись Створено: 3 березня 2020 року, 10:51 Переглядів: 469

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація