Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Юрія Семенюка про діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Семенюк Юрій Васильович, обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання за поданням політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка» по виборчому округу Крижопільського району.

Моя діяльність, як депутата обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян та вирішенні соціально важливих  питань, пов’язаних з життям регіону. У своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом обласної Ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності депутатів Ради.

Прийом громадян здійснював з понеділка по пятницю щоденно з 10 до 15 години, за адресою: смт. Крижопіль, вул. Героїв України, 5.

За звітний період прийняв 315 людей. Мною та моїми помічниками було оброблено понад 400 телефонних та 72 письмових звернень громадян. Також в межах своїх депутатських повноважень підготував та подав 14 депутатських звернень та запитів, 4 інформаційні запити згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації», регулярно на сторінці у мережі «Facebook» висвітлював проблеми регіону та області в цілому, мою діяльність висвітлювали обласні засоби масової інформації.

Крім того, було оброблено понад 540  телефонних та 18  електронних звернень громадян.  Звернення в основному стосувалися земельних питань, доріг, екології, питань працевлаштування та матеріальної допомоги, надання різноманітних юридичних консультацій. Мною надано матеріальну допомогу 42 громадянам, які її потребували.

Переймався питанням щодо надання допомоги комунальнному закладу – Заболотненському психо-неврологічному дитячому санаторію. На моє звернення, за підтримки депутатського корпусу обласної Ради, кошти в сумі 150 тис. грн отримав Заболотненський психо-неврологічний дитячий санаторій, що дало можливість замінити в цій установі старі дерев’яні вікна на сучасні пластикові. Надавав матеріальну допомогу не тільки мешканцям свого виборчого округу, а й жителям Вінницької області,  які потрапили у важкі життєві обставини.

За період депутатської діяльності у 2017 році взяв участь у роботі 15 сесій обласної Ради, брав участь у роботі всіх сесій Крижопільської районної ради, великій кількості сесій сільських та селищної рад, а також брав участь у засіданнях постійних комісій, на яких розглядались внесені мною питання. Активно долучався до розробки проектів рішень, напрацьованих постійними комісіями. На кожній сесії  виступав щодо  важливих питань, які необхідно вирішити для мешканців нашого краю, вносив свої пропозиції до обласних та районних програм, голосував за всі ті рішення та звернення обласної Ради, які приймались, а також направлялись для розгляду та реагування до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України. Наполягав на необхідності вирішення питань щодо виділення коштів на подолання стихійного лиха, де в чотирьох селах Крижопільського району стихія пошкодила градом майже все покриття будівель жителів; щодо обстеження зруйнованих доріг на Крижопільщині та вирішення шляхів фінансування для їхнього капітального ремонту і будівництва; щодо закриття стихійних сміттєзвалищ та вжиття заходів стосовно керівників підприємств та організацій, діяльність яких пов’язана з викидами забруднюючих речовин в навколишнє середовище; щодо знаходження шляхів та допомоги жителям Крижопільського району стосовно питань здачі молока; сприяв громадам сіл Людавки, Почапинців, Новоселиці, Курилівців, Сьомаків, Браїлова та інших населених пунктів Жмеринського району у вирішенні екологічних питань. Також очікую приїзд обласної комісії щодо перевірки стану екології в Крижопільському районі. Беру активну участь у житті громад та вирішенні їхніх повсякденних і нагальних проблем.

Я впевнений, що і надалі буду працювати в межах своїх депутатських повноважень  у вирішенні проблем громад Крижопільського району в цілому і кожного виборця області.   Завжди виступав і виступаю за справедливість, прийняття виважених рішень на користь громади області, принциповість та відкритість у депутатській роботі.

Депутат Вінницької обласної Ради Юрій Семенюк

Повернутись Створено: 12 березня 2018 року, 11:41 Переглядів: 1007

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація