Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Людмили Куликівської про депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Людмила Куликівська, депутат обласної Ради, округ 79 міста Козятина. Є членом фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

Адреса приймальні: м. Козятин, вул. Підгорбунського, 18, дні і години прийому: вівторок, четвер, з 15.00 до 18.00, щомісяця.

У 2017 році я підготувала 3 депутатських звернення щодо забезпечення відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги необхідним обладнанням.

Брала участь у всіх пленарних засіданнях сесій, постійних комісій, робочих груп, Координаційної ради, є членом постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Протягом звітного періоду провела низку зустрічей з виборцями у виборчому окрузі. Підтримую постійний контакт із головами вуличних комітетів, керівництвом міста, депутатами Козятинської міськради,  вирішую проблеми округу.

Надала матеріальну допомогу не тільки мешканцям 79 округу, а й жителям Вінницької області  – 68 тис. грн. з депутатського фонду.

У дошкільному закладі №2 міста Козятина з моєї ініціативи зроблений капітальний ремонт даху. До дня Святого Миколая понад 40 дітей з багатодітних родин отримали солодкі подарунки за моєї ініціативи. Мною, як депутатом обласної Ради, не  допущено знищення опалювальної системи освітніх закладів міста Козятина.

Під час трагічних подій у Калинівському районі організувала збір гуманітарної допомоги постраждалим у с. Павлівці. Наразі переймаюсь питанням асфальтування вулиць у східній частині міста Козятина та ремонту траси міжміського сполучення. Також надала допомогу у ремонті автомобіля громадській організації чорнобильців.

Депутат обласної Ради Людмила Куликівська

Повернутись Створено: 23 лютого 2018 року, 15:29 Переглядів: 539

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація