23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата обласної Ради Людмили Куликівської про депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Людмила Куликівська, депутат обласної Ради, округ 79 міста Козятина. Є членом фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

Адреса приймальні: м. Козятин, вул. Підгорбунського, 18, дні і години прийому: вівторок, четвер, з 15.00 до 18.00, щомісяця.

У 2017 році я підготувала 3 депутатських звернення щодо забезпечення відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги необхідним обладнанням.

Брала участь у всіх пленарних засіданнях сесій, постійних комісій, робочих груп, Координаційної ради, є членом постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Протягом звітного періоду провела низку зустрічей з виборцями у виборчому окрузі. Підтримую постійний контакт із головами вуличних комітетів, керівництвом міста, депутатами Козятинської міськради,  вирішую проблеми округу.

Надала матеріальну допомогу не тільки мешканцям 79 округу, а й жителям Вінницької області  – 68 тис. грн. з депутатського фонду.

У дошкільному закладі №2 міста Козятина з моєї ініціативи зроблений капітальний ремонт даху. До дня Святого Миколая понад 40 дітей з багатодітних родин отримали солодкі подарунки за моєї ініціативи. Мною, як депутатом обласної Ради, не  допущено знищення опалювальної системи освітніх закладів міста Козятина.

Під час трагічних подій у Калинівському районі організувала збір гуманітарної допомоги постраждалим у с. Павлівці. Наразі переймаюсь питанням асфальтування вулиць у східній частині міста Козятина та ремонту траси міжміського сполучення. Також надала допомогу у ремонті автомобіля громадській організації чорнобильців.

Депутат обласної Ради Людмила Куликівська

Повернутись Створено: 23 лютого 2018 року, 15:29 Переглядів: 389

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація