23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата обласної Ради Людмили Куликівської за 2016 рік Роздрукувати

Я, Людмила Куликівська, у 2016 році  підготувала три депутатських звернення  щодо забезпечення опалювальною системою освітніх закладів м. Козятин, а також щодо тендерних торгів з російською фірмою на придбання шкільних автобусів.

Взяла участь у більшості засідань Вінницької обласної Ради.

Я є членом постійної комісії  облради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва. Провела три зустрічі з виборцями у  виборчому окрузі, підтримую постійний контакт із головами вуличних комітетів, керівництвом міста, депутатами міськради, вирішую проблеми округу.

У дошкільному закладі №2 м Козятин за моєї ініціативи відкрито 2 нових групи  (одна група для дітей раннього віку - 22дітей, молодша група – 20 дітей), створено 6 нових робочих місць,  замінені вікна та двері, зроблений ремонт у 3-х групах дитячого садочка. Дошкільний навчальний заклад №3 м Козятин з моєї ініціативи забезпечений новим комп’ютером та інтернетом.  

Надала матеріальну допомогу 54 мешканцям області на суму 47 тисяч з фонду депутатських коштів.

До дня святого Миколая у 2016 році понад 50 дітей з багатодітних та малозабезпечених родин отримали солодкі подарунки та м’які іграшки.

Не допустила  знищення опалювальної системи освітніх закладів міста Козятина.

Організувала збір гуманітарної допомоги через благодійний фонд  бійцям в зону АТО.

З моєї ініціативи  ведуться переговори з владою Козятина  щодо відкриття аптеки у східній частині міста Козятин.

Депутат обласної Ради Людмила Куликівська, округ №79,  м.Козятин,  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».

Адреса приймальні: Вінницька область, м.Козятин, вул. Підгорбунського, 18, години прийому: вівторок, четвер, з 15.00 до 18.00.

Повернутись Створено: 2 лютого 2017 року, 10:33 Переглядів: 785

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація