Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт депутата обласної Ради Людмили Куликівської за 2016 рік Роздрукувати

Я, Людмила Куликівська, у 2016 році  підготувала три депутатських звернення  щодо забезпечення опалювальною системою освітніх закладів м. Козятин, а також щодо тендерних торгів з російською фірмою на придбання шкільних автобусів.

Взяла участь у більшості засідань Вінницької обласної Ради.

Я є членом постійної комісії  облради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва. Провела три зустрічі з виборцями у  виборчому окрузі, підтримую постійний контакт із головами вуличних комітетів, керівництвом міста, депутатами міськради, вирішую проблеми округу.

У дошкільному закладі №2 м Козятин за моєї ініціативи відкрито 2 нових групи  (одна група для дітей раннього віку - 22дітей, молодша група – 20 дітей), створено 6 нових робочих місць,  замінені вікна та двері, зроблений ремонт у 3-х групах дитячого садочка. Дошкільний навчальний заклад №3 м Козятин з моєї ініціативи забезпечений новим комп’ютером та інтернетом.  

Надала матеріальну допомогу 54 мешканцям області на суму 47 тисяч з фонду депутатських коштів.

До дня святого Миколая у 2016 році понад 50 дітей з багатодітних та малозабезпечених родин отримали солодкі подарунки та м’які іграшки.

Не допустила  знищення опалювальної системи освітніх закладів міста Козятина.

Організувала збір гуманітарної допомоги через благодійний фонд  бійцям в зону АТО.

З моєї ініціативи  ведуться переговори з владою Козятина  щодо відкриття аптеки у східній частині міста Козятин.

Депутат обласної Ради Людмила Куликівська, округ №79,  м.Козятин,  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».

Адреса приймальні: Вінницька область, м.Козятин, вул. Підгорбунського, 18, години прийому: вівторок, четвер, з 15.00 до 18.00.

Повернутись Створено: 2 лютого 2017 року, 10:33 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація