Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Звіт депутата обласної Ради Людмили Куликівської за 2016 рік Роздрукувати

Я, Людмила Куликівська, у 2016 році  підготувала три депутатських звернення  щодо забезпечення опалювальною системою освітніх закладів м. Козятин, а також щодо тендерних торгів з російською фірмою на придбання шкільних автобусів.

Взяла участь у більшості засідань Вінницької обласної Ради.

Я є членом постійної комісії  облради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва. Провела три зустрічі з виборцями у  виборчому окрузі, підтримую постійний контакт із головами вуличних комітетів, керівництвом міста, депутатами міськради, вирішую проблеми округу.

У дошкільному закладі №2 м Козятин за моєї ініціативи відкрито 2 нових групи  (одна група для дітей раннього віку - 22дітей, молодша група – 20 дітей), створено 6 нових робочих місць,  замінені вікна та двері, зроблений ремонт у 3-х групах дитячого садочка. Дошкільний навчальний заклад №3 м Козятин з моєї ініціативи забезпечений новим комп’ютером та інтернетом.  

Надала матеріальну допомогу 54 мешканцям області на суму 47 тисяч з фонду депутатських коштів.

До дня святого Миколая у 2016 році понад 50 дітей з багатодітних та малозабезпечених родин отримали солодкі подарунки та м’які іграшки.

Не допустила  знищення опалювальної системи освітніх закладів міста Козятина.

Організувала збір гуманітарної допомоги через благодійний фонд  бійцям в зону АТО.

З моєї ініціативи  ведуться переговори з владою Козятина  щодо відкриття аптеки у східній частині міста Козятин.

Депутат обласної Ради Людмила Куликівська, округ №79,  м.Козятин,  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».

Адреса приймальні: Вінницька область, м.Козятин, вул. Підгорбунського, 18, години прийому: вівторок, четвер, з 15.00 до 18.00.

Повернутись Створено: 2 лютого 2017 року, 10:33 Переглядів: 1092

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація