23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата обласної Ради Людмили Куликівської Роздрукувати

Я, Куликівська Людмила Миколаївна, депутат обласної Ради, округу № 79 міста Козятина.

Здійснюю прийом громадян кожен четвертий вівторок місяця з 16:00 до 17:00 години за адресою: м. Козятин, вул. Матросова, 42; та кожен четвертий четвер місяця з 15:00 до 17:00 години за адресою: м. Козятин, вул. Васьковського, 20. Тел.: +38 (063) 141 18 99.

Я є членом постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва. Також входжу  у міжфракційні об’єднання «Рівні можливості» та «Національна пам’ять».

З метою захисту інтересів виборців протягом звітного періоду провела 23 прийоми громадян та 11 зустрічей з виборцями, в тому числі з трудовими колективами.

За звітний період до мене з різними проблемами звернулося 358 людей. З депутатського фонду я надала матеріальну допомогу 103 громадянам у сумі 90 000 гривень.

Мною було підготовлено та подано два депутатських звернення. Зокрема, звернення стосувалися ремонту вулиць у східній частині міста Козятин та приєднання дошкільних закладів до загальної системи освіти міста.

Протягом звітного періоду взяла участь в роботі практично всіх сесій обласної Ради.

Підтримую постійний контакт із головами вуличних комітетів, керівництвом міста, депутатами міськради.

Взяла участь у 15 обласному конкурсі розвитку територіальних громад, під час якого два конкурсанти стали переможцями.

З метою надання допомоги, відвідала багатодітні та малозабезпечені родини.

Була співорганізатором благодійного заходу для інвалідів-спортсменів.

Сприяла виділенню коштів та приміщення для громадської організації «Інваспорт».

Організовувала збір гуманітарної допомоги через благодійну організацію в зону АТО/ООС.

Депутат Вінницької обласної Ради Людмила Куликівська

Повернутись Створено: 27 лютого 2019 року, 16:55 Переглядів: 255

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація