Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата обласної Ради Людмили Куликівської Роздрукувати

Я, Куликівська Людмила Миколаївна, депутат обласної Ради, округу № 79 міста Козятина.

Здійснюю прийом громадян кожен четвертий вівторок місяця з 16:00 до 17:00 години за адресою: м. Козятин, вул. Матросова, 42; та кожен четвертий четвер місяця з 15:00 до 17:00 години за адресою: м. Козятин, вул. Васьковського, 20. Тел.: +38 (063) 141 18 99.

Я є членом постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва. Також входжу  у міжфракційні об’єднання «Рівні можливості» та «Національна пам’ять».

З метою захисту інтересів виборців протягом звітного періоду провела 23 прийоми громадян та 11 зустрічей з виборцями, в тому числі з трудовими колективами.

За звітний період до мене з різними проблемами звернулося 358 людей. З депутатського фонду я надала матеріальну допомогу 103 громадянам у сумі 90 000 гривень.

Мною було підготовлено та подано два депутатських звернення. Зокрема, звернення стосувалися ремонту вулиць у східній частині міста Козятин та приєднання дошкільних закладів до загальної системи освіти міста.

Протягом звітного періоду взяла участь в роботі практично всіх сесій обласної Ради.

Підтримую постійний контакт із головами вуличних комітетів, керівництвом міста, депутатами міськради.

Взяла участь у 15 обласному конкурсі розвитку територіальних громад, під час якого два конкурсанти стали переможцями.

З метою надання допомоги, відвідала багатодітні та малозабезпечені родини.

Була співорганізатором благодійного заходу для інвалідів-спортсменів.

Сприяла виділенню коштів та приміщення для громадської організації «Інваспорт».

Організовувала збір гуманітарної допомоги через благодійну організацію в зону АТО/ООС.

Депутат Вінницької обласної Ради Людмила Куликівська

Повернутись Створено: 27 лютого 2019 року, 16:55 Переглядів: 219

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація