23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата обласної Ради Людмили Щербаківської про депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Людмила Щербаківська, обрана депутатом обласної Ради від партії ВО «Батьківщина» у 5, 6 і 7 скликаннях.

У своїй депутатській діяльності керуюсь Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом обласної Ради та іншими нормативно-правовими актами, що безпосередньо стосуються діяльності депутатів місцевих рад.

Протягом звітного року брала участь у пленарних засіданнях сесій, Координаційних рад, робочих груп та комісій, нарад, круглих столів, семінарів, колегій, які відносяться до депутатської діяльності. Долучаюсь до культурно-мистецьких проектів та фестивалів, а також масових заходів.

Як депутат обласної Ради, переймаюсь проблемами територіальних громад Вінниччини. Зокрема, брала участь у засіданні круглого столу з питань впровадження закону України про співробітництво територіальних громад за підтримки швейцарсько-українського проекту DESPRO та комітету місцевого самоврядування Верховної Ради України; в семінарі-нараді на тему: «Особливості діяльності місцевих рад об’єднаних територіальних громад». В обговоренні співробітництва територіальних громад участь взяли сільські та селищні голови, які розповіли про результати впровадження проекту екологічного спрямування.

Працюючи на посаді першого заступника голови обласної Ради, неодноразово очолювала робочі групи та комісії, серед них, зокрема, щодо формування госпітальних округів Вінницької області та щодо розгляду питання «Про проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2016 рік».

Під час подій, які відбулись поблизу міста Калинівки, координувала роботу штабу допомоги евакуйованим мешканцям Калинівки та прилеглих сіл при обласній партійній організації ВО «Батьківщина».

Активно працюю у фракції ВО «Батьківщина» Вінницької обласної Ради, постійно беру участь в її засіданнях, розглядаю питання порядку денного сесій, разом з колегами приймаю рішення щодо голосування, підтримки проектів рішень, звернень, заяв та запитів.

Постійно спілкуюсь з виборцями, надаю їм матеріальну допомогу з депутатського фонду та постійно проводжу особистий прийом громадян. В 2017 році на загальну суму 92000 гривень надала допомогу понад 163 людям. Підтримую всі звернення мешканців Вінницької області та допомагаю їм у вирішенні їхніх соціально-побутових проблем.

Завжди виступала і виступаю за справедливість, прийняття виважених рішень на користь громади області, принциповість та відкритість у депутатській роботі. Я не зупиняюсь на досягнутому і продовжую працювати в напрямі покращення життя людей.

Прийом громадян здійснюю щочетверга з 10.00 до 12.00 у громадській приймальні за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, буд.72, кімн.209.

Більш детальну інформацію про мою депутатську діяльність можна переглянути на офіційному веб-сайті обласної Ради в розділі «Новини», на офіційному сайті партії ВО «Батьківщина» та в соціальній мережі Facebook.

Повернутись Створено: 28 березня 2018 року, 12:51
Оновлено: 29 березня 2018 року, 08:57
Переглядів: 417

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація