Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Звіт депутата обласної Ради Михайла Кременюка про депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Михайло Кременюк, обраний від Радикальної партії Олега Ляшка у багатомандатному виборчому окрузі  №34 (м. Немирів, сіл Байраківка, Боблів, Воловодівка, Головеньки, Ковалівка, Коржівка, Кудлаї, Медвежа, Никифорівці, Обідне, Сподахи, Язвинки).

Свою роботу, як депутата обласної Ради VII скликання, з часу мого обрання продовжую організовувати та проводити в таких пріоритетних для мене та моїх виборців напрямах, як розвиток місцевого самоврядування, захист інтересів громади, а також реалізація доручень виборців у межах депутатських повноважень, у відповідності з Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

За звітний період взяв участь в усіх 15 сесіях обласної Ради. Підготував і подав на розгляд відповідних органів влади та посадових осіб 6 депутатських запитів і звернень.

З моєї ініціативи поінформовано і подано на розгляд обласної Ради наступні проекти рішень:

№549 – «Про затвердження розпоряджень голови обласної Ради з питань нагородження відзнаками Верховної Ради України»;

№550 – «Про   затвердження    розпоряджень    голови    обласної   Ради з питань комунальної власності»;

№551 – «Про  затвердження  розпоряджень  голови обласної Ради з питань бюджету та фінансів»;

№566 – «Про депутатське звернення депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Кременюка М.В. до Міністра освіти і науки України Гриневич Л.М.»;

№502 – «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України щодо врегулювання питання здобуття професійно-технічної та вищої освіти учасниками бойових дій на заочній формі навчання».

Будучи членом постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, до свого обрання заступником голови Ради,  з 2015 по 2017 рік  взяв участь у 12 з 32 засіданнях постійної комісії, щодо обговорення майже всіх основних питань життєдіяльності області. Беру участь у засіданнях інших  постійних комісій.  

Постійно, згідно з затвердженим графіком, проводжу прийоми громадян та зустрічі з виборцями. Надавав матеріальну допомогу громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах. 

У 2017 році провів виїзні особисті прийоми громадян як заступник голови обласної Ради (м. Вінниця, Липовецький та Немирівський райони), на яких було розглянуто 11 звернень та надано допомогу 69 заявникам на суму 85 348 грн.

Окрім того, як заступник голови обласної Ради, виконую представницьку функцію влади на рівні області. Організовую і забезпечую реалізацію повноважень обласної Ради з таких питань:

-  місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою;

- управління об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад області;

-  міжнародного і міжрегіонального співробітництва;

-  учасників АТО, бойових дій, волонтерського руху;

-  зв’язків з громадськістю;

-  освіти;

-  культури;

-  сім’ї та молоді;

-  спорту;

-  туризму;

- охорони, реставрації, використання пам’яток історії та культури, архітектури і містобудування;

- будівництва, містобудівної діяльності, підготовки пропозицій щодо правил забудови і благоустрою населених пунктів;

- транспорту і зв’язку;

- охорони навколишнього середовища, раціонального використання надр та надання дозволів на спеціальне використання природних ресурсів.

Порушив питання внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 1 липня 2016 року № 494 з Обласної програми «Питна вода» та прохання передбачити у проекті обласного бюджету на 2018 рік кошти на фінансування заходів Обласної  програми «Питна вода» на рівні, який запланований самою програмою.

Беру участь у громадських заходах, організованих обласною Радою, облдержадміністрацією, районними, селищними, сільськими радами (державні, професійні свята, вшанування воїнів АТО, чорнобильців, ветеранів Другої світової війни, ветеранів праці).

Представляв делегацію Вінницької області в місті Любліні Республіки Польща на VI Конгресі ініціатив Східної Європи. Конгрес ініціатив Східної Європи об’єднує спеціалістів-практиків у сфері транскордонної співпраці, спрямованої на суспільний розвиток, а також він є платформою для діалогу представників культури, освіти, мистецтва, органів державної влади, місцевого самоврядування.

Вважаю, що головне завдання депутатів всіх рівнів – від сільської до обласної рад – вирішувати гострі соціальні проблеми життєдіяльності громади та кожної людини зокрема. В нашій діяльності має бути менше політики, а більше вирішення соціально – економічних проблем нашого краю, виборців.

Прийом громадян здійснюю:

– у 4 середу місяця за адресою, обласна Рада, приймальня громадян (каб. 101);

– у 2 середу місяця в районах області (згідно з додатковим графіком).

Години прийому: 10.00 – 13.00.

Повернутись Створено: 4 квітня 2018 року, 10:53
Оновлено: 4 квітня 2018 року, 10:57
Переглядів: 1143

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація