9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Михайла Кременюка про депутатську діяльність за 2018 рік Роздрукувати

2015 року обраний депутатом до Вінницької обласної Ради від Радикальної партії Олега Ляшка у багатомандатному виборчому окрузі №34 (м. Немирів, сіл Байраківка, Боблів, Воловодівка, Головеньки, Ковалівка, Коржівка, Кудлаї, Медвежа, Никифорівці, Обідне, Сподахи, Язвинки).

У своїй депутатській діяльності керуюсь Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом обласної Ради та іншими нормативно-правовими актами, що безпосередньо стосуються діяльності місцевих рад.

Як депутат обласної Ради, відстоюю інтереси територіальних громад Гайсинського, Крижопільського, Піщанського, Теплицького, Чечельницького, Ямпільського районів, а також, як один з керівників обласної Ради, сприяю діяльності Іллінецької, Козятинської, Липовецької, Немирівської, Оратівської, Погребищенської районних рад та Козятинської міської ради.

Веду особистий прийом громадян, розглядаю звернення, надаю адресну матеріальну допомогу з депутатського фонду.

2018 року надав матеріальної допомоги на загальну суму 134 тис. грн 86 жителям області.

Протягом 2018 року провів 3 виїзні прийоми громадян (10.01 у Немирівському районі, 07.02 – Погребищенському районі, 10.10 – Оратівському районі) та 4 прийоми в приміщенні обласної Ради згідно з графіком особистого прийому:

– у четверту середу місяця за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 70, каб. 101;

– у другу середу місяця в районах області (згідно з додатковим графіком).

Години прийому: 10.00 – 13.00.

За звітний період був присутній на усіх 8 сесіях обласної Ради. З моєї ініціативи поінформовано і подано до розгляду обласної Ради 4 проекти рішень, зокрема:

– Про внесення змін до рішення 7 сесії обласної Ради 5 скликання від 29 грудня 2006 року №208 «Про встановлення Почесної відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною»;

– Про визнання таким, що втратило чинність рішення 24 сесії обласної Ради 7 скликання від 28 вересня 2017 року № 485 «Про затвердження складу комісії обласної Ради з питань поновлення прав реабілітованих»;

– Про внесення змін та доповнень до рішення 3 сесії обласної Ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року № 24 «Про затвердження положення Вінницької обласної Ради про порядок розгляду електронної петиції»;

– Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території області.

Беру участь у робочих засіданнях постійних комісій обласної Ради: з питань бюджету, фінансів та обласних програм; з питань регулювання комунальної власності та приватизації; з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини; з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації; з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва; з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю; з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр; з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку. Координую роботу цих комісій.

Організовую взаємодію з Громадською радою при обласній Раді з питань здійснення громадського контролю за діяльністю обласної Ради та її органів, врахування пропозицій громадськості в процесі прийняття та виконання рішень обласної Ради.

Є членом таких конкурсів та конкурсних комісій:

  • П’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад;
  • Конкурсна комісія обласного фонду охорони навколишнього природного середовища;
  • Конкурсна комісія «За заслуги перед Вінниччиною».

Є членом Координаційних рад з питань розвитку громадянського суспільства, фізичної культури та спорту, національно-патріотичного виховання.

Входжу до експертної ради з питань видання творів місцевих авторів.

Також є членом конкурсної комісії з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету.

Очолював робочі групи з вивчення роботи: Печерської обласної лікарні відновного лікування, Ладижинського дитячого будинку-інтернату, комунального підприємства «Антопільське», Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія».

Входжу до складу Басейнових рад водних ресурсів річок Південний Буг і Дністер, які є консультативно-дорадчими органами у межах річкових басейнів цих річок.

Беру участь у відкритих зустрічах депутатів обласної Ради з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління патрульної поліції Національної поліції України, на яких розглядаємо, обговорюємо і приймаємо рішення з порушених питань. Такі зустрічі проводяться відповідно до вимог статті 88 Закону України «Про національну поліцію» у рамках графіку відкритих зустрічей керівництва ГУНП у Вінницькій області з представниками органів місцевого самоврядування.

Співпрацюю з облдержадміністрацією, структурними підрозділами ОДА, територіальними органами Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади України, обласними організаціями та установами.

Протягом 2018 року взяв участь більш, ніж у 100 заходах, організованих обласною Радою, облдержадміністрацією, районними, селищними, сільськими радами:

– У травні в складі Вінницької делегації взяв участь у відзначенні 20-річчя Сейміку Лодзинського воєводства Республіки Польща. Під час зустрічі з членом Правління Лодзинського воєводства обговорили продовження співробітництва Вінниччини та Лодзинського воєводства задля подальшого розвитку і зміцнення дружніх відносин.

– Восени побував у Люблінському конференц-центрі та Центрі Зустрічі Культур Республіки Польща проходив VII Конгрес Ініціатив Східної Європи. Конгрес Ініціатив Східної Європи впродовж декількох років є місцем зустрічі тисячі спеціалістів-практиків у сфері транскордонної співпраці та платформою діалогу для представників культури, освіти, мистецтва, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також неурядових організацій Центрально-Східної Європи.

– 21 березня був запрошений на парламентські слухання, де учасники зібрання спылкувалися на тему національної інноваційної системи, її стану та законодавчого забезпечення розвитку. Слухання відбулися за ініціативи Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України.

 – У жовтні взяв участь у засіданні НКРЕКП у місті Києві, на якому затвердили План розвитку газорозподільної системи на 2018-2027 роки ПАТ «Вінницягаз».

 – Був запрошений до Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ на урочистості з нагоди 50-ти річчя із дня заснування закладу, вітав 84-й випуск лікарів та провізорів Вінницького національного медичного університету імені Миколи Пирогова, також взяв участь в офіційному відкритті республіканської наради молодих письменників України у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського.

– Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім.К.Тімірязєва постійно проводить різні заходи, зустрічі, свята, на які мене запрошують і я з задоволенням беру в них участь. Відтак, відвідав акцію «Національне читання», приурочене до 100-річчя повернення Незалежності Польщі, проект «Школа керівників бібліотек», де керівники бібліотек зібрались обговорити проблеми бібліотечної системи. Влітку вінницькі етнографи підготували захід про звичаї «Серпневий етнодень «Спас українського народу», тощо.

–  2018 року відвідував Хмільницький район: взяв участь у Міжнародному фестивалі звичаєвої культури «Живий вогонь», який відбувся 23 червня у Центральному парку міста Хмільник, та побував на Фестивалі різдвяних колядок і щедрівок, що проходив у селі Пустовійти Хмільницького району.

– В рамках Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді відбувся фестиваль «Козацька держава – наша гордість і слава», який традиційно пройшов у селі Байраківка Немирівського району.

– Взяв участь у регіональному форумі «Заклади культури Тульчинщини в єдності традицій та інновацій», на якому визначили пріоритетні завдання розвитку культури на Вінниччині.

– На запрошення Вінницького обласного краєзнавчого музею відвідав відкриття 70-ї обласної виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Взяв участь у офіційній презентації альбому «Вінницький краєзнавчий музей 100 років»

– Протягом 2018 року брав активну участь у спортивному житті області: завітав на матч Кубка героїв спецназу, який започаткований у 2014 році Громадською спілкою «Всеукраїнське об»єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО»; взяв участь в урочистому відкритті Чемпіонату України зі спортивної акробатики серед юнаків; за моєї участі відбулась презентація плану реконструкції спортивного комплексу «Здоров’я» з урахуванням потреб людей з інвалідністю; офіційно відкрив 25 чемпіонат України серед дорослих з армспорту, який пройшов вперше на Вінниччині. 12 червня в місті Ладижині відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування за моєї участі, де обговорювали стан фізичної культури і спорту в області.

Щодо виборчого округу, де мене було обрано депутатом, завдяки плідній співпраці з сільськими, селищними радами та ОТГ району реалізовано чимало проектів 15-го конкурсу розвитку територіальних громад, придбано матеріально-технічних засобів, прокладено нових водогонів, розпочато капремонт вул. Горького у м. Немирові та багато іншого. 

Вважаю справою честі допомагати своїм землякам і надалі гарантую чесно й цілеспрямовано брати на себе зобов’язання виконувати свої обіцянки, щоб підтвердити правильність вибору та виправдати сподівання виборців.

Повернутись Створено: 13 лютого 2019 року, 18:08 Переглядів: 1402

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація