Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Звіт депутата обласної Ради Михайла Кременюка Роздрукувати

Я,Михайло Кременюк,  обраний  від Радикальної партії Олега Ляшка по багатомандатному виборчому окрузі №34 (м. Немирів, сіл Байраківка, Боблів, Воловодівка, Головеньки, Ковалівка, Коржівка, Кудлаї, Медвежа, Никифорівці, Обідне, Спадахи, Язвинки). В основному моя діяльність у звітному періоді була спрямована на покращення благоустрою та соціального благополуччя Немирівського краю. Поєднання посади заступника міського голови з гуманітарних питань та депутатської діяльності – це змога бути в курсі усіх подій, які проходять на території області і можливість вирішувати багато нагальних проблем округу.

За півтора року депутатства, вдалося зробити чимало роботи, зокрема, у 2016 році разом з Олександром Качуром підготували документи з реконструкції центрального водогону у місті Немирові протяжністю майже три кілометри і подали на обласну Програму «Питна вода», внаслідок цього наша громада отримала кошти в сумі 1 млн. грн. на проведення даних робіт. Якісні зміні у водопостачанні відчули маже 2500 немирівчан. На сьогоднішній день я, як заступник міського голови Немирівської ОТГ, планую залучити кошти по даній програмі для сіл, які приєдналися до Немирова. Також беру участь у розробці проекту по реконструкції водогону у м. Немирові в районі «Агромашу». 

Вдалося у значній мірі поліпшити екологічну ситуацію. У минулому році разом з міським головою Віктором Качуром направили запит на екологічний фонд і зуміли отримати для Немирова 300 тис. грн. на придбання євроконтейнерів для твердих побутових відходів. У цьому році подали два запити на придбання сміттєвоза та на будівництво каналізаційного колектору по вул. Соборній в районі «Агромашу».

Щодо енергозбереження та енергоефективності, то у 2016 році з допомогою нашої команди від Радикальної партії Олега Ляшка, а також депутата Верховної Ради України Василя Амельченка, Немирів отримав з Держбюджету майже 3 млн. грн. на заміну вікон та дверей для Немирівського НВК №2 і дитячих установ міста. У цьому році до Програми енергозбереження Немирівської об’єднаної громади ми додали ще такі пункти, як подальша заміна вікон та дверей, утеплення фасадів і заміну даху у Немирівському НВК №1 та ДНЗ №3 «Дзвіночок». Не оминули увагою і сільські загальноосвітні школи, де теж плануємо залучити державні кошти по програмі енергозбереження.

Як голова Немирівської районної федерації армспорту та секретар обласної федерації, постійно переймаюся спортивним життям області. Разом з президентом обласної федерації армспорту Миколою Торохтієм за минулий рік провели три обласних змагань з рукоборства.  У березні 2016-го взяв участь у турнірі з дзюдо, присвяченому 72-й річниці визволення Вінниччини від фашистських загарбників, який проходив у м. Іллінці, та вручив подарунки і грамоти переможцям від обласної організації Радикальної партії.

Не оминув увагою і реформу місцевого самоврядування щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Я був членом комісії по створенні Немирівської міської об’єднаної територіальної громади. Відвідав кожне село, де пояснював селянам основні аспекти реформи. На сьогодні ми маємо спроможну ОТГ, куди увійшло 12 сіл. Наша Немирівська громада - одна з найсамодостатніших в області.

Чистота і охайність населених пунктів округу  – важливий обов’язок кожного депутата. Як заступник голови, я є співавтором програми по благоустрою свого округу. Наприкінці минулого року за мого сприяння провели очистку від порослі прилеглу до водоймищ територію у районі вулиці Покровської, що у Немирові. 

Соціальний напрямок – завдання кожного з народних обранців. На сьогоднішній день я провів 23 прийоми громадян, на особистому прийомі зустрівсяНачало формы

 з 75 немирівчанами, зробив 12 звернень, з депутатського фонду надав матеріальну допомогу на лікування 54 особам.

Як член постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, активно беру участь у засіданнях комісії. Був автором змін до Програми «Питна вода» та інших. Голосую за усі рішення, які йдуть на розбудову Вінниччини. З 14 засідань сесій обласної ради не пропустив жодного.

Як член Національної спілки журналістів України, постійно виступаю у ЗМІ і порушую важливі теми життя округу і Вінниччини. Зокрема, на обласному та районному радіо, на телеканалі «ВІНТЕРА» у програмі «Український ресурс». Пишу статті в газету "Немирівський вісник" на різноманітні теми, які стосуються бюджету, політики, господарської діяльності та інше. 5 травня 2016 року взяв участь у засіданні круглого столу на тему безкоштовного перевезення студентів Вінницької області. Веду особистий блог в Інтернеті (http://dvorkmv.blogspot.com).

Одним з важливих питань, з якими я звертаюсь до органів влади - це будівництво доступного житла для сімей учасників бойових дій та  АТО.  Існує багато програм як державних, так і регіональних, але більшість з них не працюють. Наприклад, у нас у Немирові є недіючий гуртожиток Немирівського професійного ліцею, його можна передати на баланс територіальній громаді Немирова з подальшою передачею його учасникам АТО, які стоять на квартирному обліку відповідної ради. Потім залучити кошти з обласної Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки на реконструкцію його. Над чим я зараз і працюю.

Я дякую усім немирівчанам, які вірять мені і проголосували за мене. Всіляко буду намагатися оправдати їх довіру. 

Для кращого зворотного зв’язку з виборцями, публікую контактну інформацію  про себе. 

Електронна адрес: mkremenyuk@gmail.com

Номер мобільного телефону: 0973938389

Прийом громадян: останній четвер місяця з 08.00 до 12.00.

Адреса приймальні: Вінницька обл., м. Немирів, вул. Соборна, 28

тел. 2-24-01.

 

З повагою Михайло Кременюк,

депутат Вінницької обласної Ради 7 скликання.

Повернутись Створено: 21 квітня 2017 року, 11:41 Переглядів: 2334

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація