Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Звіт депутата обласної Ради Михайла Кременюка Роздрукувати

Я,Михайло Кременюк,  обраний  від Радикальної партії Олега Ляшка по багатомандатному виборчому окрузі №34 (м. Немирів, сіл Байраківка, Боблів, Воловодівка, Головеньки, Ковалівка, Коржівка, Кудлаї, Медвежа, Никифорівці, Обідне, Спадахи, Язвинки). В основному моя діяльність у звітному періоді була спрямована на покращення благоустрою та соціального благополуччя Немирівського краю. Поєднання посади заступника міського голови з гуманітарних питань та депутатської діяльності – це змога бути в курсі усіх подій, які проходять на території області і можливість вирішувати багато нагальних проблем округу.

За півтора року депутатства, вдалося зробити чимало роботи, зокрема, у 2016 році разом з Олександром Качуром підготували документи з реконструкції центрального водогону у місті Немирові протяжністю майже три кілометри і подали на обласну Програму «Питна вода», внаслідок цього наша громада отримала кошти в сумі 1 млн. грн. на проведення даних робіт. Якісні зміні у водопостачанні відчули маже 2500 немирівчан. На сьогоднішній день я, як заступник міського голови Немирівської ОТГ, планую залучити кошти по даній програмі для сіл, які приєдналися до Немирова. Також беру участь у розробці проекту по реконструкції водогону у м. Немирові в районі «Агромашу». 

Вдалося у значній мірі поліпшити екологічну ситуацію. У минулому році разом з міським головою Віктором Качуром направили запит на екологічний фонд і зуміли отримати для Немирова 300 тис. грн. на придбання євроконтейнерів для твердих побутових відходів. У цьому році подали два запити на придбання сміттєвоза та на будівництво каналізаційного колектору по вул. Соборній в районі «Агромашу».

Щодо енергозбереження та енергоефективності, то у 2016 році з допомогою нашої команди від Радикальної партії Олега Ляшка, а також депутата Верховної Ради України Василя Амельченка, Немирів отримав з Держбюджету майже 3 млн. грн. на заміну вікон та дверей для Немирівського НВК №2 і дитячих установ міста. У цьому році до Програми енергозбереження Немирівської об’єднаної громади ми додали ще такі пункти, як подальша заміна вікон та дверей, утеплення фасадів і заміну даху у Немирівському НВК №1 та ДНЗ №3 «Дзвіночок». Не оминули увагою і сільські загальноосвітні школи, де теж плануємо залучити державні кошти по програмі енергозбереження.

Як голова Немирівської районної федерації армспорту та секретар обласної федерації, постійно переймаюся спортивним життям області. Разом з президентом обласної федерації армспорту Миколою Торохтієм за минулий рік провели три обласних змагань з рукоборства.  У березні 2016-го взяв участь у турнірі з дзюдо, присвяченому 72-й річниці визволення Вінниччини від фашистських загарбників, який проходив у м. Іллінці, та вручив подарунки і грамоти переможцям від обласної організації Радикальної партії.

Не оминув увагою і реформу місцевого самоврядування щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Я був членом комісії по створенні Немирівської міської об’єднаної територіальної громади. Відвідав кожне село, де пояснював селянам основні аспекти реформи. На сьогодні ми маємо спроможну ОТГ, куди увійшло 12 сіл. Наша Немирівська громада - одна з найсамодостатніших в області.

Чистота і охайність населених пунктів округу  – важливий обов’язок кожного депутата. Як заступник голови, я є співавтором програми по благоустрою свого округу. Наприкінці минулого року за мого сприяння провели очистку від порослі прилеглу до водоймищ територію у районі вулиці Покровської, що у Немирові. 

Соціальний напрямок – завдання кожного з народних обранців. На сьогоднішній день я провів 23 прийоми громадян, на особистому прийомі зустрівсяНачало формы

 з 75 немирівчанами, зробив 12 звернень, з депутатського фонду надав матеріальну допомогу на лікування 54 особам.

Як член постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, активно беру участь у засіданнях комісії. Був автором змін до Програми «Питна вода» та інших. Голосую за усі рішення, які йдуть на розбудову Вінниччини. З 14 засідань сесій обласної ради не пропустив жодного.

Як член Національної спілки журналістів України, постійно виступаю у ЗМІ і порушую важливі теми життя округу і Вінниччини. Зокрема, на обласному та районному радіо, на телеканалі «ВІНТЕРА» у програмі «Український ресурс». Пишу статті в газету "Немирівський вісник" на різноманітні теми, які стосуються бюджету, політики, господарської діяльності та інше. 5 травня 2016 року взяв участь у засіданні круглого столу на тему безкоштовного перевезення студентів Вінницької області. Веду особистий блог в Інтернеті (http://dvorkmv.blogspot.com).

Одним з важливих питань, з якими я звертаюсь до органів влади - це будівництво доступного житла для сімей учасників бойових дій та  АТО.  Існує багато програм як державних, так і регіональних, але більшість з них не працюють. Наприклад, у нас у Немирові є недіючий гуртожиток Немирівського професійного ліцею, його можна передати на баланс територіальній громаді Немирова з подальшою передачею його учасникам АТО, які стоять на квартирному обліку відповідної ради. Потім залучити кошти з обласної Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки на реконструкцію його. Над чим я зараз і працюю.

Я дякую усім немирівчанам, які вірять мені і проголосували за мене. Всіляко буду намагатися оправдати їх довіру. 

Для кращого зворотного зв’язку з виборцями, публікую контактну інформацію  про себе. 

Електронна адрес: mkremenyuk@gmail.com

Номер мобільного телефону: 0973938389

Прийом громадян: останній четвер місяця з 08.00 до 12.00.

Адреса приймальні: Вінницька обл., м. Немирів, вул. Соборна, 28

тел. 2-24-01.

 

З повагою Михайло Кременюк,

депутат Вінницької обласної Ради 7 скликання.

Повернутись Створено: 21 квітня 2017 року, 11:41 Переглядів: 2254

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація