Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Миколи Копачевського за 2017 рік Роздрукувати

Я, Копачевський Микола Анатолійович, обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання від політичної сили - Блок Петра Порошенка «Солідарність» у 2015 році.

Основні напрями діяльності у 2017 році

Робота з виборцями по мажоритарному округу Ямпільського району, де я обраний депутатом.

Прийом громадян здійснювався кожний останній четвер місяця з 9 до 12 години у громадській приймальні по вул. Свободи, 132, м. Ямпіль.

Хотілось зазначити, що згідно з визначеним графіком особистого прийому громадян виїжджав на свій виборчий округ, де неодноразово зустрічався зі своїми виборцями, головами сільських рад, депутатами районної ради, керівництвом Ямпільської районної державної адміністрації. Під час цих зустрічей мною прийнято та опрацьовано запити і звернення громадян щодо проблем, які мають місце в сільських радах та на рівні району і потребують нагального вирішення.

Так у 2017 році зареєстровано 53 звернення до мене, як на особистому прийомі громадян, так і у вигляді письмових звернень.

46 громадян звернулися за матеріальною допомогою, або з проханням посприяти у вирішенні питань щодо надання медикаментозного лікування або протезування.

Всього мною з депутатського фонду для вирішення різних складних життєвих ситуацій громадян, які звернулися за матеріальною допомогою, було спрямовано 70 232 грн. З них 32 300 грн – це грошова допомога для жителів Ямпільського району.

У 2017 році з обласного бюджету по Ямпільському району було виділено 5763,49 тис. грн. Зокрема:

- капітальний ремонт будівлі амбулаторії ЗПСМ  в с. Качківка Ямпільського району з обласного бюджету виділено 60,000 тис. грн. Проводивсь капітальний ремонт коридора в цілому та окремих кабінетів (шпаклювання, фарбування стін, встановлення підвісних стель).

- Проект «Клембівські майстри творчості житимуть вічно!» на Клембівську дитячу музичну школу з обласного бюджету виділено 60,000 тис. грн. Придбано портативну сцену та комплект хорових мікрофонів, музичні інструменти, комплекс для відео- та аудіомонтажу, монітор для відтворення візуалізації.

- Проект «Збережемо тепло для малечі» (НВК с. Добрянка) з обласного бюджету виділено 58,000 тис. грн. Встановлено вікна та двері, оздоблено фасад. Придбано котел. Замінено та підключено систему опалення.

- Проект «Енергозберігаючі заходи в Цекинівській сільській амбулаторії ЗПСМ - шлях до збереження здоров'я та покращення якості життя жителів громади» з обласного бюджету виділено 50,000 тис. грн. Закуплено котел, 8 радіаторів.

- Проект «Комфортні умови – запорука існування сучасного закладу» (НВК: ЗОШ І ст. - гімназія Ямпільського району) з обласного бюджету виділено 50,000 тис. грн. Замінено вікна на енергозберігаючі.

- Проект «Відродження забутого» (КП "Ямпільська дирекція кіномережа") з обласного бюджету виділено 104,664 тис. грн. Поточний ремонт туалету.

Всього по фонду охорони навколишнього природнього середовища виділено 3972,5 тис. грн.

- Реконструкція гідротехнічної споруди на річці Русава, с. Клембівка з обласного бюджету виділено 672,5 тис. грн. Придбано матеріали (передано на відповідне зберігання).

- На реконструкцію очисних споруд каналізації - ДП "Ямпільводоканал" КП "Вінницяоблводоканал" з обласного бюджету виділено 3000,0 тис. грн. Частковий демонтаж застарілих обладнань та насосів повітрядувок; закуплено та встановлено насоси на очисних спорудах КНС; встановлено повітрядувки, проведено укріплення та частковий ремонт будівлі грабельного відділення.

- Благоустрій берегової лінії та очистка русла річки Бушанка (с. Буша Ямпільського району) – з обласного бюджету виділено 300,0 тис. грн. Очищено більше 1 км по обидва боки русла  берегової лінії річки  від заростей.

- Капітальний ремонт захисної дамби урочища "Панасове" протяжністю 4 км с. Велика Кісниця Ямпільського району  – з обласного бюджету виділено 600,0 тис. грн. Виготовлення проектно-кошторисної документації на загальну суму 3 млн 955 тис. 993 грн. та виконано 15% від загально-визначених робіт (захисна споруда для відводу води від населеного пункту, частково, розмірами 1,7х1,10х3,4х1,5 м).

- На 50% відшкодування вартості доїльних установок вітчизняного виробництва з обласного бюджету виділено 9,275 тис. грн. Придбано три доїльні установки (с. Довжок - 2 шт.; с. Михайлівка - 1 шт.).

- Придбання оснащення для кабінетів фізики, математики, інформатики в ЗОШ району з обласного бюджету виділено 240,0 тис. грн. ЗОШ №1 м. Ямпіль (48 тис. грн.), ЗОШ №2 м. Ямпіль (48 тис. грн.), НВК гімназія м. Ямпіль (48 тис. грн), ЗОШ с. Дзигівська (48 тис. грн.), ЗОШ с. Клембівка (48,0 тис. грн).

- На компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом  окремим категоріям громадян району з обласного бюджету виділено 252,99 тис. грн. Відповідно до розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації від 13.04.2016 року №230 перевізникам за міжміські внутрішньообласні маршрути загального користування компенсовано: ПрАТ "Ямпільське АТП -10551" - 176,873 тис. грн.; ПП Старенко О.В. - 51,010 тис. грн; ФОП Кожухар А.В. - 24,409 тис. грн.

- На пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з обласного бюджету виділено 11,11 тис. грн. З них 5,790 тис. грн  - відшкодовано на  протезування зубів трьом особам 5,320 тис. грн -  виплачено на ліки 32 особам по 55 рецептам.

- На витрати на поховання учасників бойових дій з обласного бюджету виділено 7,34 тис. грн, які виплачено на поховання 10 осіб.

- Компенсаційні виплати на встановлення телефонів та техобслуговування автомобілів інвалідів з обласного бюджету виділено 15,60 тис. грн. З них 6,300 тис. грн, - відшкодовано на бензин 46 особам; 9,300 тис. грн. - відшкодовано на технічне обслуговування автомобілів інвалідів 60 особам.

- навчання дітей учасників АТО з обласного бюджету виділено 22,33 тис. грн. Рішення 24 сесії 7 скликання обласної Ради №482 від 28.09.2017 року грошова компенсація плати  за навчання  у вищих навчальних закладах - 2 дітей учасників АТО.

Для вирішення питань з лікуванням громадян та інших соціальних проблем громадян району мною, як депутатом обласної Ради, подано 16 звернень обласній владі, керівництву  Ямпільського району, лікувальним закладам області щодо сприянні у вирішенні тих чи інших питань.

Також мною було направлено клопотання до директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергія Волкова щодо відкриття додаткового маршруту «Вінниця-Ямпіль» з часом прибуття до м. Вінниці в 15:30 та відправлення з міста о 19:30.

За моєю підтримкою започатковано видання серії книг «Моя Вінниччина», де описуються повсякденне життя жителів різних куточків Вінницької області. Також направлено клопотання до директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлани Василюк щодо виділення коштів на видання книги старшого наукового співробітника інституту української мови Національної академії наук України, кандидата філологічних наук, вінничанки Наталії Пуряєвої під робочою назвою «Ямпільщина в назвах». В поточному році книгу буде внесено на розгляд експертної Ради з питань видавництва творів місцевих авторів.

Щодо діяльності в обласній Раді, то протягом звітного періоду я взяв участь у роботі 15 сесій обласної Ради 7 скликання.

Також брав участь у засіданнях постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм та інших комісій.

Повернутись Створено: 21 березня 2018 року, 17:29 Переглядів: 792

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація