23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата обласної Ради Олега Коров’ячука за 2016 рік Роздрукувати

Обраний депутатом Вінницької обласної ради VII скликання. Мій виборчий округ –  південно-східна частина Вінницького району, села Стадниця, Гавришівка, Великі та Малі Крушлинці, Оленівка та Олександрівка, Жабелівка, Гуменне та Михайлівка, Степанівка, Побережне та Кордишівка, а також селища Вороновиця та Десна. Член фракції ВО «Батьківщина» в обласній Раді. Заступник голови постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

Моя діяльність, як депутата Вінницької обласної Ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Після обрання мене депутатом Вінницької обласної Ради VII скликання побудував свою роботу у таких напрямах:

- робота на окрузі, зустріч з виборцями та їхній особистий прийом;

- участь у сесійних засіданнях та робота в постійній комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності, участь в тимчасових комісіях та робочих групах обласної Ради;

- участь в роботі фракції ВО «Батьківщина»

За звітний період я провів 29 зустрічей з виборцями округу, здійснив 9 прийомів громадян. Відвідую сходи сіл та масові заходи, що відбуваються в населених пунктах округу. Для більш ефективної роботи з виборцями я постійно співпрацюю з сільськими головами в межах округу.

Мною було підтримано рішення про надання коштів на співфінансування реконструкції палацу Горохольських у Вороновиці. Беру активну участь та консультую громади  в питаннях децентралізації та добровільного об’єднання сільських рад.

За рахунок коштів депутатського фонду надав адресну матеріальну допомогу мешканцям округу на лікування в сумі 50 тис. грн. З власних коштів підтримую волонтерські заходи, що стосуються питань АТО та Революції Гідності.

Постійно беру участь в сесійних засіданнях та роботі постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності, в тимчасових комісіях та робочих групах обласної Ради та в роботі фракції ВО «Батьківщина».

Протягом першого року депутатської діяльності взяв участь в роботі 12 сесій обласної Ради та в 22 засіданнях постійної комісії. Активно долучався до розробки проектів рішень, напрацьованих постійною комісією. За неодноразовими зверненнями громадян, розробив звернення до Верховної Ради України стосовно виправлення недоліків, допущених при прийнятті «закону Савченко».

Ініціював збільшення грошової винагороди вінничанам – переможцям та учасникам паралімпійських ігор, нарівні з олімпійськими.  

За звітний період взяв участь у 14 засіданнях фракції ВО «Батьківщина», де узгоджувалась позиція фракції стосовно питань порядку денного сесій обласної Ради, готувались звернення від фракції ВО «Батьківщина».

Я і надалі буду працювати в рамках повноважень депутата обласної Ради, для вирішення проблем та захисту інтересів жителів Вінницької області в цілому та мого виборчого округу зокрема.

Повернутись Створено: 28 лютого 2017 року, 16:27 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація