12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт депутата обласної Ради Олега Коров’ячука за 2016 рік Роздрукувати

Обраний депутатом Вінницької обласної ради VII скликання. Мій виборчий округ –  південно-східна частина Вінницького району, села Стадниця, Гавришівка, Великі та Малі Крушлинці, Оленівка та Олександрівка, Жабелівка, Гуменне та Михайлівка, Степанівка, Побережне та Кордишівка, а також селища Вороновиця та Десна. Член фракції ВО «Батьківщина» в обласній Раді. Заступник голови постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

Моя діяльність, як депутата Вінницької обласної Ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Після обрання мене депутатом Вінницької обласної Ради VII скликання побудував свою роботу у таких напрямах:

- робота на окрузі, зустріч з виборцями та їхній особистий прийом;

- участь у сесійних засіданнях та робота в постійній комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності, участь в тимчасових комісіях та робочих групах обласної Ради;

- участь в роботі фракції ВО «Батьківщина»

За звітний період я провів 29 зустрічей з виборцями округу, здійснив 9 прийомів громадян. Відвідую сходи сіл та масові заходи, що відбуваються в населених пунктах округу. Для більш ефективної роботи з виборцями я постійно співпрацюю з сільськими головами в межах округу.

Мною було підтримано рішення про надання коштів на співфінансування реконструкції палацу Горохольських у Вороновиці. Беру активну участь та консультую громади  в питаннях децентралізації та добровільного об’єднання сільських рад.

За рахунок коштів депутатського фонду надав адресну матеріальну допомогу мешканцям округу на лікування в сумі 50 тис. грн. З власних коштів підтримую волонтерські заходи, що стосуються питань АТО та Революції Гідності.

Постійно беру участь в сесійних засіданнях та роботі постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності, в тимчасових комісіях та робочих групах обласної Ради та в роботі фракції ВО «Батьківщина».

Протягом першого року депутатської діяльності взяв участь в роботі 12 сесій обласної Ради та в 22 засіданнях постійної комісії. Активно долучався до розробки проектів рішень, напрацьованих постійною комісією. За неодноразовими зверненнями громадян, розробив звернення до Верховної Ради України стосовно виправлення недоліків, допущених при прийнятті «закону Савченко».

Ініціював збільшення грошової винагороди вінничанам – переможцям та учасникам паралімпійських ігор, нарівні з олімпійськими.  

За звітний період взяв участь у 14 засіданнях фракції ВО «Батьківщина», де узгоджувалась позиція фракції стосовно питань порядку денного сесій обласної Ради, готувались звернення від фракції ВО «Батьківщина».

Я і надалі буду працювати в рамках повноважень депутата обласної Ради, для вирішення проблем та захисту інтересів жителів Вінницької області в цілому та мого виборчого округу зокрема.

Повернутись Створено: 28 лютого 2017 року, 16:27 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація