Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Олександра Крижанівського за 2018 рік Роздрукувати

Я, Крижанівський Олександр Іванович, звітую про виконану депутатську роботу за 2018 рік.

Протягом зазначеного періоду брав участь у пленарних засіданнях сесій Піщанської районної ради, в нарадах, засіданнях, круглих столах з питань децентралізації, створення об’єднаних територіальних громад, співпраці з органами місцевого самоврядування.

Взяв участь у роботі 8 сесій обласної Ради та в засіданнях постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм.

На моє переконання, важливим показником ефективної роботи депутата є знаходження спільної мови із представниками різних гілок влади задля розвитку громад свого виборчого округу. Завдяки плідній співпраці із районною та обласною владою вдається вирішувати проблемні питання, з якими до мене звертаються громадяни. Іноді задля цього потрібно докласти неабияких зусиль та витратити багато часу, аби запевнити членів різних комісій, що саме це питання і саме сьогодні потребує фінансування.

У своїй роботі я, перш за все, орієнтуюся на інтереси людей. Постійно проводжу зустрічі з людьми, тому дуже добре знаю стан справ. Радий, що зміг ефективно використати свої можливості для того, щоб вирішити багато актуальних проблем округу. Адже прямий обов’язок депутата – допомагати виборцям.

Головною цінністю депутатської діяльності, вважаю, особисте спілкування з людьми, пошук можливостей допомогти їм у вирішенні нагальних питань. За цей час на особистий прийом прийшло 67 осіб. Кожне питання було мною розглянуто та в межах депутатських повноважень вирішено. Зокрема, матеріальну допомогу на лікування із депутатського фонду отримали 46 жителів Піщанського району на загальну суму 90 тис. 400 грн.

Моя робота як депутата обласної Ради і надалі буде спрямована на підтримку ініціатив місцевих громад, органів самоврядування та вирішення питань, з якими звертаються люди.

Повернутись Створено: 18 березня 2019 року, 10:43 Переглядів: 602

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація