Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Звіт депутата обласної Ради Олександра Масленнікова про депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, передбачених Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Вінницької обласної Ради. Пріоритетними напрямами роботи є захист інтересів громад та їхніх мешканців.

На моє переконання, важливим показником ефективної роботи депутата є знаходження спільної мови з представниками різних гілок влади задля розвитку громад свого виборчого округу. Завдяки плідній співпраці із районною та обласною владами, вдається вирішувати проблемні питання, з якими до мене звертаються виборці.

Постійно особисто спілкуюсь і плідно співпрацюю із сільськими головами та керівниками закладів виборчого округу, не покладаючись на помічників, адже, на мою думку, лише особисте втручання в ситуації зазвичай допомагає вирішити їх швидко та якісно. Дотримуюсь у роботі вислову: «Хочеш зробити добре – зроби сам». Усі керівники закладів соціальної сфери округу мають мій телефон та звертаються для вирішення проблемних питань. Взагалі мені подобається співпрацювати з ініціативними людьми, будь-то районні чи місцеві депутати, очільники громад, чи просто активні та небайдужі люди, котрі постійно прагнуть покращити умови проживання у своїх громадах. Завдяки їхнім зверненням, я завжди в курсі подій, що відбуваються в населених пунктах округу, і ми спільно намагаємось покращити життя людей. Завжди наголошую – звертайтесь, не мовчіть, телефонуйте і разом ми знайдемо вирішення будь-якого питання.

Вважаю, що розповідати про кількість відвіданих сесій чи проведених засідань комісії, або про розподілення депутатського фонду, є недоречним, адже це безпосередній обов’язок депутата, а не досягнення.

Мешканці Пултовецької територіальної громади, зокрема, с. Махнівки, роками намагались вирішити питання заміни аварійних електроопор. Люди звертались до очільника громади, а та, у свою чергу, писала листи до Замостянських МЕМ, але у відповідь отримувала лише відписки, що коштів немає. Люди були обурені тим, що вартість електроенергії зросла в рази, а опори ніхто не хоче замінювати. Отримавши звернення, я написав запит до районної ради із проханням виділити кошти на заміну електроопор. Цю проблему вдалось вирішити – із районного бюджету було виділено кошти (близько двохсот тисяч гривень) на виконання зазначених робіт. Відтепер вулиця Чкалова, що у Махнівці, освітлена краще центральних, адже ліхтарі змонтовано на кожній опорі.

На початку року традиційно за моєї ініціативи відбувається нарада із очільниками громад, шкіл, садочків та закладів культури сіл мого виборчого округу задля ознайомлення із умовами та вимогами 14-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Це робиться, аби стимулювати громади до написання грантових проектів. Під час зібрання закликав керівників громад і установ не втрачати шанс на отримання додаткових коштів задля розвитку інфраструктури територій, обов’язково брати участь у конкурсі. Основне наше завдання – аби кожна громада максимально використала свою можливість і подала на конкурс проект.

Сім шкіл отримали новенькі комп’ютери. Техніку власного виробництва Китай передав Україні для навчальних закладів, як міждержавний грант, згідно з освітньою міжурядовою програмою між нашою країною та КНР, задля підтримки освіти і науки в Україні. Я намагався докласти максимум зусиль, аби ці ПК отримали школи саме мого виборчого округу. Адже комп’ютерів, як завжди, мало, і ними не вдалось повністю забезпечити потреби навчальних закладів. Майже кожна школа сьогодні потребує сучасної техніки, а деякі з тих, що отримали, взагалі не мали на чому навчати дітей. Завдяки моїй наполегливості із 53 ПК, виділених на Вінницький район, навчальні заклади мого виборчого округу отримали 37. Оновили свої комп’ютерні класи у Бохоницькій СЗШ І-ІІІ ст., Медвежовушківській СЗШ І-ІІІ ст., Некрасівській ЗОШ І-ІІІ ст., Пултовецькій СЗШ І-ІІІ ст., Ільківській ЗОШ І-ІІ ст., Лисогірській СЗШ І ст., Ксаверівській ЗШ І ст.

До мене звертались керівники навчальних закладів початкової освіти, зокрема із Лисогори. Їм необхідно було замінити двоє вхідних дверей. Вдалось посприяти, аби із районного бюджету виділили кошти, щоб вирішити це питання. Ще одне звернення було від керівника Ксаверівської ЗШ І ст. щодо заміни лінолеумного покриття у класах та коридорі закладу, а для батьків таку суму коштів було дуже важко зібрати. Цю проблему також вдалось вирішити за кошти районного бюджету.

Турбота про здоров’я людей – це один із пріоритетних напрямів моєї роботи на виборчому окрузі. Тож вважав за необхідне посприяти, аби пересувний цифровий мамограф «Квітка» відвідав майже усі громади мого округу, аби безкоштовно обстежити місцевих жительок. У деякі діагностичний автомобіль приїздив двічі, адже кількість населення велика, а оглянути одноразово можливо лише 30 жінок. Наближення такої діагностики до жителів сіл надзвичайно важливе для збереження здоров’я наших краянок, які не завжди можуть дістатися до Вінниці з різних причин. Цьогоріч безкоштовно пройшли обстеження мешканки сіл Бохоники, Медвежого Вушка, Широкої Греблі, Ільківки, Горбанівки, Некрасового, Пултівців, Махнівки, Лисянки, Майдану. Загалом обстежились близько трьохсот жінок. Залишились необстеженими лише жінки Ксаверівки, Лисогори та Рівця, але невдовзі сподіваюсь це виправити.

Постійно перебуваючи на зв’язку із очільниками громад, дізнався про відсутність у ФАПах глюкометрів. Також до мене, як до обранця громади , неодноразово звертались мешканці сіл та працівники медичних установ із проханнями надати їм апарат для вимірювання цукру у крові. За власні кошти я придбав два глюкометри у Некрасове та Бохоники. Аби комплексно вирішити цю проблему, за моєї ініціативи відбулось зібрання керівників ФАПів виборчого округу, за підсумком якого вони написали звернення до Вінницького обласного клінічного ендокринологічного диспансеру, яке я передав керівництву закладу.

Вже невдовзі вдалось забезпечити медичні установи в селах глюкометрами на 100%. Завдяки моїй ініціативі та співпраці медичних працівників різних рівнів глюкометри і по 125 діагностичних стрічок до кожного отримали 14 лікувальних закладів населених пунктів району. Це ФАПи Агрономічного, Ксаверівки, Зарванців, Медвежого Вушка, Майдану, Махнівки, Лисянки, Ільківки, Горбанівки, Рівця, Некрасового, Широкої Греблі, Бохоників, Пултівців. Тож мешканці вказаних населених пунктів відтепер без проблем можуть зробити швидку діагностику рівня цукру в крові.

У світлі медичної реформи, що вимагає підключення кожного робочого місця лікаря до єдиної системи eHealth, персональні комп’ютери вкрай необхідні кожному медичному закладу, в кожному селі. За мого сприяння ФАПи Медвежого Вушка та Ільківки отримали новенькі прилади. Відтепер буде можливість запровадження електронних карток, друкування необхідної документації, нарешті в рази зменшиться писанина, що відбирала багато часу у медичних працівників.

Під час однієї з поїздок до Махнівки до мене звернулась мешканка села Ганна Яровенко. Жінка розповіла, що не може домогтися виділення більш потужного слухового апарату, позаяк вона не має можливості постійно їздити до обласного центру. Завдяки моєму сприянню, жінка невдовзі отримала необхідний апарат і може безперешкодно спілкуватись з оточуючими.

В останні дні травня для українських учнів пролунав останній дзвінок. Цьогоріч відвідав свято у Медвежовушківській СЗШ І-ІІІ ст. Аби заохотити учнів до ще більших здобутків, вручив традиційні грошові премії переможцям інтелектуальних олімпіад, творчих та спортивних конкурсів всеукраїнського, обласного та районного рівнів. Прагну, аби це стимулювало молодь досягати ще більших висот у пізнанні світу науки та спорту.

Вихованці Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. отримують такі премії протягом семи років, цьогоріч їх отримали 22 учні.

Грошові стипендії також отримали й відмінники, учасники інтелектуальних, спортивних змагань та конкурсів Некрасівської СЗШ І-ІІІ ст. – всього 32 учні.

Учнівському колективу Пултовецької СЗШ І-ІІІ ст. подарував на свято останнього дзвоника тенісний стіл, позаяк кошти для преміювання учнів виділила сільська рада.

В Ільківській СЗШ І-ІІ ст. також були вручені грошові стипендії найкращим – 21 учневі. Окрім цього, презентував закладу туристичну палатку, що була необхідна вихованцям відповідного гуртка, адже вони постійно ходять у походи та беруть участь у змаганнях, відтепер учні зможуть здобувати необхідні навички зі встановлення намету. Загалом під час свята останнього дзвоника вітання та грошові премії від мене отримали 95 найактивніших учнів краю.

Напередодні навчального року у Некрасовому вийшло з ладу обладнання водонапірної башти, яка постачає воду до місцевої школи. Потрібно було негайно провести ремонтні роботи. На звернення директора закладу я виділив кошти для вирішення цього питання.

Влітку отримав звернення від батьківського активу Махнівської школи-філії із проханням допомогти вирішити нагальні питання закладу. Вкрай гостро стояли проблеми облаштування ганку над вхідними дверима та внутрішньої вбиральні. На прохання батьків виділив кошти задля завершення облаштування внутрішньої вбиральні у закладі. За мого сприяння бюджетні кошти на облаштування ганку над вхідними дверима виділила районна влада. Восени особисто завітав у сім навчальних закладів краю – Бохоницьку, Ільківську, Некрасівську, Пултовецьку, Медвежовушківську, Лисогірську, Ксаверівську школи та привітав більше ста педагогів із професійним святом, поспілкувався та висловив найкращі побажання.

Отримавши запрошення відвідати новорічний ранок у ДНЗ «Сонечко», що у селі Майдан,  презентував корисний та необхідний подарунок – пилосос.

Отримавши звернення від колективу Бохоницького ДНЗ «Дзвіночок», сприяв у виділенні коштів з районного бюджету для придбання проектора.

Відвідавши дошкільний навчальний заклад у Ксаверівці, вирішив проблему щодо придбання персонального комп’ютера.

Постійно підтримую різноманітні спортивні заходи, адже вважаю що заняття спортом необхідні людині протягом усього життя. І надалі цю потрібну та важливу справу буде продовжено, робитиму все необхідне, аби фізична культура і спорт посіли гідне місце у системі виховання здорового, активного, енергійного покоління. Надавав спонсорську підтримку задля проведення чемпіонату села Бохоники з волейболу серед різновікових команд.

Традиційно протягом декількох років допомагаю Бохоницькій футбольній команді «Сокіл». Тож повсякчас матеріально підтримую команду, виділяючи власні кошти задля досягнення хлопцями гарних результатів. Влітку також надавав матеріальну допомогу для проведення у Бохониках турніру між місцевими командами різного віку – від школярів до старшого покоління, участь у якому взяли п’ять колективів.

Доброю традицією у навчальних закладах Вінницького району стало проведення сімейно-спортивного свята «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Враховуючи сучасний темп життя, за щоденними клопотами родинам не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружно позмагатися і відчути себе єдиною командою. Аби надати змаганням в Ільківській ЗОШ І-ІІ ст. ще більшого азарту, забезпечив грошові призи для переможців.

Маю постійну та добру співпрацю із головою Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобиля «Чорнобиль Єдність» у Вінницькому районі, ліквідатором наслідків аварії на ЧАЄС, жителем села Бохоники Миколою Демчуком. Завжди беру активну участь та надаю матеріальну допомогу задля проведення заходів із вшанування чорнобильців.

За ініціативи активних людей похилого віку, мешканців с. Бохоники в тут створили клуб однодумців та вирішили проводити його засідання у місцевій бібліотеці. Завітавши на перше засідання, презентував електрочайник та печиво.

Вже традиційно 9 травня, в день відзначення Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, аби проявити свою повагу та вшанувати пам’ять загиблих, відвідую Бохоники. Вже декілька років поспіль запрошую на святкування польову кухню, аби люди поласували смачною юшкою, кашею та чаєм.

Минулоріч останній учасник бойових дій із Бохоників відзначив 90-річчя. Тож я вважав своїм обов’язком привітати ветерана і вручив подарунок фронтовику.

Також маю добру співпрацю із районною ветеранською організацією та її очільником Петром Василиничем. Намагаюсь брати активну участь у вирішенні проблем людей похилого віку, відстоюю забезпечення передбачених законодавством соціальних прав і пільг для ветеранів. Підтримую зв'язок з головами первинних ветеранських осередків, вітаю ветеранів-ювілярів, надаю матеріальну допомогу. Вже другий рік передплачую учасникам Другої світової війни Вінницьку регіональну газету «Подільська зоря», аби вони були обізнані з життям району.

Не забуваю підтримувати у своїй діяльності і сьогоднішніх героїв учасників АТО. Придбав для потреб громадської організації «АТОВ» багатофункціональний копіювальний пристрій. На звернення представників ГО «Мольфар» надав кошти задля придбання дизельного палива для поїздки в зону АТО. А також спонсорську надав допомогу вінницькому футбольному коллективу «Дика качка», який складається з атовців.

Влітку, за ініціативи настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці села Медвеже Вушко ієрея Миколи Дудніка, 40 дітей і 35 молодих людей відпочивали у виїзному таборі на мальовничому березі Південного Бугу поблизу села Шкуринці. Було облаштовано наметове містечко, куди щоранку автобус привозив дітей, а ввечері розвозив по домівках. Аби створити хлопцям та дівчатам веселу атмосферу та здивувати їх новими розвагами,  профінансував приїзд та облаштування табору батутом та надувною гіркою.

Традиційно на свято Покрови Пресвятої Богородиці у Бохониках відзначають день села і щороку за можливості я відвідую свято. Протягом заходу бохоничан та гостей пригощала польова кухня, приїзд якої я вже традиційно забезпечую.

До Дня працівника культури виділив кошти для преміювання керівників Бохоницького та Майданського будинків культури.

На звернення ієрея Миколи Дудника храму Різдва Божої Матері села Медвеже Вушко надав кошти на поглиблення та розчищення існуючої криниці, аби вирішити питання нестачі води.

Отримав звернення від голови квартального комітету та мешканців масиву «Поляна» с. Бохоники із проханням допомогти із матеріалами для лагодження дорожнього покриття вулиці Окружної. Виділив кошти на придбання двох вантажівок щебеню та відсіву.

Напередодні новорічно-різдвяних свят вітаю педагогічні та учнівські колективи навчальних закладів свого виборчого округу. Відвідав Пултовецьку ЗОШ І-ІІІ ст., подарувавши близько 4 тисяч гривень для закупівлі світлодіодних ламп для місцевої спортзали.

Традиційно вітаю маленьких мешканців громад з новорічно-різдвяними святами. Завдяки співпраці з районними та місцевими депутатами, які до мене звернулись, аби допомогти у придбанні солодощів до свят, вдалось привітати більш, ніж триста діток. Солодкі подарунки від мене отримали в Медвежому Вушку, Бохониках, Агрономічному.

Також у Медвежому Вушку солодкі подарунки почастував багатодітні родини та дітей учасників АТО.

У Бохониках місцевий депутат Валерій Авраменко привітав від мене діток на своєму окрузі. А працівники Будинку культури отримали солодощі, які роздали учасникам та юним глядачам новорічних ранків.

В Агрономічному депутат Вінницької районної ради Лілія Гаврилюк, за моїм дорученням, привітала ласощами всіх діток з багатодітних родин.

Увесь рік намагаючись відгукуватись на прохання сприяти у вирішенні проблем мешканців округу. Під час однієї із сесій обласної Ради було приємно отримати Диплом від Національного олімпійського комітету та ВРО ВФСТ «Колос» АПК України за вагомий особистий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху на Вінниччині та фінансову підтримку спортивної галузі Вінницького району. Ще одну Подяку передали від директора Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека» за підтримку дитячої творчості й талантів дітей і вагомий внесок у розбудову майбутнього покоління України.

Напередодні відзначення Дня ліквідатора у м. Вінниці під час засідання робочої групи з питань пільгового забезпечення громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЄС, отримав Подяку Міністерства оборони України за значний особистий внесок у справу розвитку Збройних сил України, активну участь у військово-патріотичному вихованні української молоді, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, активну громадську діяльність та постійну допомогу і підтримку громадських організацій чорнобильців.

Приїжджаючи у кожну громаду, намагаюсь поспілкуватись із людьми, організовуючи виїзні прийоми громадян.

Підсумовуючи насичений різноманітними подіями 2017 рік, зазначаю, що зроблено чимало і надалі буду працювати задля покращення життя у кожній громаді краю. 

Повернутись Створено: 12 лютого 2018 року, 15:50 Переглядів: 1000

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація