Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Олександра Масленнікова про депутатську діяльність за 2018 рік Роздрукувати

Свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, передбачених Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», регламентом Вінницької обласної Ради. Скажу відверто, що за цей невеликий проміжок часу у ролі представника громад краю вдалось зробити чимало, але ще більше  планів та задумів маю у перспективі. Не вважаю себе політиком, адже, як на мене, політичними гаслами не збудуєш ані школи, ані дороги і, зрештою, не допоможеш пересічному жителю району вирішити його проблеми, які він наодинці подолати не в змозі.

Моя діяльність як депутата обласної Ради спрямована на підтримку ініціатив місцевих громад, органів місцевого самоврядування та вирішення питань, з якими звертаються виборці мого округу інтереси яких я представляю у Вінницькій обласній раді.

За звітний період був присутній та результативно працював на пленарних засіданнях обласної Ради та постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

Добробут жителів виборчого округу – це пріоритет у моїй депутатській діяльності. Завдяки плідній та ефективній співпраці місцевої, районної та обласної влад, підтримці депутатів усіх рівнів, активній позиції і розумінню очільників громад вдалось вирішити низку життєвоважливих для Вінницького району питань.

Постійно особисто спілкуюсь та плідно співпрацюю із сільськими головами та керівниками закладів виборчого округу, не покладаючись на помічників, адже, на мою думку, лише особисте втручання у ситуації зазвичай допомагає вирішити їх швидко та якісно. У роботі дотримуюсь вислову: «Хочеш зробити добре – зроби сам». Усі керівники закладів соціальної сфери округу мають мій номер телефона та звертаються задля вирішення проблемних питань. Взагалі мені подобається співпрацювати з ініціативними людьми, чи-то районні, чи місцеві депутати, очільники громад, чи просто активні та небайдужі люди, котрі постійно прагнуть покращити умови проживання у своїх громадах. Завдяки їхнім зверненням я завжди в курсі подій, що відбуваються в населених пунктах округу, і ми спільно намагаємось покращити життя людей. Завжди наголошую – звертайтесь, не мовчіть, телефонуйте і разом ми знайдемо вирішення будь-якого питання.

1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана. У Бохониках цього дня відзначали ще й річницю створення клубу для людей поважного віку «Ветеран». У своїй депутатській діяльності намагаюсь робити все, щоб люди поважного віку відчували повагу і турботу та не втрачали суспільної активності, зокрема постійно підтримую клуб «Ветеран». На захід виділив кошти для святкового обіду і гарного відзначення свята.

Робота клубу «Ветеран» спрямована на те, щоб надати можливість пенсіонерам цікаво проводити час, пробуджувати у них нові інтереси, створювати гарні умови для спілкування. Літні люди часто відчувають спустошеність, нестачу людського спілкування, зустрічей з людьми, котрі мають схожі інтереси та проблеми. Клуби для літніх людей дозволяють зробити життя людей поважного віку активним і насиченим. Завітавши на засідання клубу людей поважного віку «Ветеран», яке відбувається раз на місяць, приурочене Міжнародному дню прав жінок презентував посуд для чаювання.

Наприкінці минулого року в Бохоницькому сільському клубі відбулись Варварівські вечорниці, під час яких було презентовано виставку робіт місцевих вишивальниць. Чого тут тільки не було: ікони, картини, сорочки, сукні, рушники, хустки, усе вишите бісером та нитками. На захід запросили членів клубу «Ветеран», засідання якого відбулось після концертної програми. На запрошення членів клубу завітав на захід та привіз солодощі до традиційного чаювання під час засідання «Ветерану».

Завітав до Бохоницького навчального закладу із солодкими презентами для педагогічного колективу, який очолює Галина Пащенко. Жінки, котрі працюють в галузі освіти, відомі своєю енергійністю, талантом, гнучким розумом, цілеспрямованістю та діловитістю, терплячістю, любов’ю до дітей і до праці.

За моєї підтримки на базі Некрасівської ЗОШ І-ІІІ ст. минулоріч вдруге відбулись районні змагання серед старшокласників Агрономічненської, Бохоницької, Вороновицької, Луко-Мелешківської, Зарванецької, Якушинецької, Стрижавської шкіл з інтелектуальної гри «Дебати». Проведення заходу – спрямоване на розвиток у юнаків та дівчат критичного мислення, вміння висловлювати та наполягати на своїй думці, обґрунтування власного бачення на певну подію, ведення дебатів з будь-якого питання. Це необхідні якості для майбутніх політиків, державних діячів, тощо. Тож із задоволенням надав кошти для придбання призів для переможців змагань. Спостерігаючи за учасниками змагань, переконався, що за цими дітьми – наше майбутнє, саме вони невдовзі будуватимуть успішну українську державу.

Сьогодні перед школами стоїть складне і відповідальне завдання – виховати національно свідоме підростаюче покоління продовжувачів національних традицій, патріотів своєї Батьківщини, готових виступити на захист територіальної цілісності та незалежності України. Задля цього на базі Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулась Спартакіада з військового багатоборства серед допризивної молоді із загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. У змаганнях взяли участь старшокласники із 15 навчальних закладів краю. Захід був покликаний нагадати підростаючому поколінню про престижність військової служби та пропагувати здоровий спосіб життя та систематичні заняття фізичною культурою і спортом, виховувати морально-психологічну стійкість, почуття патріотизму. Аби змагання стали ще цікавішими, вирішив надати переможцям грошові призи – 500 грн в загальнокомандному заліку та по 300 грн у індивідуальному, в п’яти номінаціях Спартакіади.

Вважаю, що заняття спортом необхідні кожній людині у будь-якому віці. Тому завжди намагаюсь підтримувати спортивні починання. Футбол у Бохониках люблять і постійно грають у нього, проводять турніри між місцевими командами різного віку: від школярів до старшого покоління. Хлопці – молодці, вони самостійно регулярно тренуються, підтримують газон поля у необхідному для гри стані, тож із задоволенням допомагаю їм у цьому. Колективу для участі у змаганнях різних рівнів постійно потрібні кошти, адже необхідно оплатити внесок, роботу арбітра, пальне та транспорт для виїзних ігор, тощо. Результат хлопці показують гарний, за підсумками сезону 2017-2018 років здобули третє місце у чемпіонаті Вінницького району в першій лізі. Допомага бохоницькому футбольному клубу для мене є традиційною, двічі на рік виділяю по п’ять тисяч для підтримки ФК «Енергетик».

Також другий рік поспіль надаю грошові призи для команд, які беруть участь у волейбольному турнірі, що відбувається у Бохониках.

Задля гідного щорічного вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЄС, яке відбувається у Бохоницькому будинку культури, виділяю матеріальну допомогу. Вшановуємо тих, хто пожертвував найдорожчим – своїм здоров’ям і тих, хто пішов у вічність заради майбутніх поколінь. Із місцевим жителем, ліквідатором, головою Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобиля «Чорнобиль Єдність» у Вінницькому районі Миколою Демчуком маємо дуже добру співпрацю та порозуміння.

Преміювати найліпших учнів у навчальних закладах виборчого округу стало вже доброю традицією.

На свято останнього дзвоника завітав до Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. Цього дня традиційно вручив грошові премії 27 найкращим учням.

Грошові премії від мене на свято останнього дзвоника отримали й відмінники, учасники інтелектуальних, спортивних змагань та конкурсів Некрасівської ЗОШ І-ІІІ ст. - 16 учнів.

У Ільківській СЗШ І-ІІ ст. також були вручені грошові стипендії найкращим 13 учням. Вони отримали кошти, набравши високі бали за різноманітні досягнення, як у навчанні, так і в позашкільних заходах.

У Медвежовушківській СЗШ І-ІІІ ст. під час свята останнього дзвоника 29 учнів також отримали винагороди за свої досягнення.

Загалом під час свята останнього дзвоника 2018 року вітання та грошові премії від мене одержали 85 найактивніших учнів району.

Також наприкінці минулого навчального року виділив кошти для покращення матеріально-технічної бази Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст., позаяк, гроші для преміювання учнів виділила сільська рада.

Намагаюсь постійно допомагати навчальним закладам свого округу, тому із задоволенням профінансував чудове дозвілля для малечі, котра перебувала у пришкільних таборах. Кіно-ігрову програму «Чарівна книжка» за моєї підтримки переглянули діти у Бохониках, Некрасовому, Горбанівці, Ільківці та Пултівцях. Під час розважальної програми, яка відбувалась у місцевих Будинках культури хлопчики та дівчатка насолоджувалися іграми та переглядом мультфільмів.

Випускний – це подія яка запам’ятовується на все життя і є дуже важливою для кожного. На запрошення батьківської громади відвідав урочистості з нагоди випускного вечора у Бохониках. Випускники отримали багато вітань та теплих слів побажань на свою адресу. А від мене, у відповідь на прохання батьків, одинадцятикласники отримали кошти для проведення відеозйомки випускного вечора.

Минулого літа до мене звернулась батьківська громада із Пултівецького ДНЗ «Сонечко» з проханням виділити кошти, аби допомогти зі встановленням металопластикових дверей, адже група розташована на першому поверсі, неподалік від входу в приміщення, а старі двері погано зачинялись та постійно виникали протяги. Позаяк батьки постійно долучаються коштами до проведення ремонтних робіт у закладі, тож заміна дверей стала для них непосильною. Відтак, вирішив відгукнутись та профінансувати згадані роботи.

Співпрацюю із районною ветеранською організацією та її очільником Петром Василиничем. Намагаюсь брати активну участь у вирішенні проблем людей поважного віку, відстоюю забезпечення передбачених законодавством соціальних прав і пільг для ветеранів. Підтримую зв'язок із головами первинних ветеранських осередків, вітаю ветеранів-ювілярів, надаю матеріальну допомогу. Обов’язково відвідую їх із подарунками у день народження поважних ювілярів (сторіччя, дев’яносторіччя). Вже другий рік поспіль виділяю кошти на передплату видання «Подільська зоря» для ветеранів Другої світової війни, які проживають у Вінницькому районі. Вважаю, що це дуже важливо для людей поважного віку, адже вони звикли щотижня тримати газету в руках та дізнаватись новини краю з друкованих сторінок. Із радістю долучаюсь до цієї справи, адже таких людей з кожним роком стає все менше і ми зобов’язані їх поважати, віддавати шану та намагатись зробити їхнє життя кращим.

Серпень – це пора, коли у навчальних закладах кипить робота з підготовки до нового навчального року, адже вже невдовзі малеча заповнить шкільні коридори та класні кімнати. Але ремонти та облаштування на сьогодні коштують дуже дорого, тому ні бюджетних коштів, ні батьківських внесків не вистачає, аби завершити все вчасно. Тож часто отримую звернення від батьківських громад із проханням допомоги.

Наприкінці літа відгукнувся на прохання та долучився матеріальним внеском до проведення ремонтних робіт у закладах, де навчаються найменші краяни. У Ксаверівській ЗОШ І ст. кошти були витрачені на дизайн стін у шкільному коридорі, які художниця розмалювала тематичними стінописами, аби на перервах вони тішили око учнів та викладачів.

Також матеріальну допомогу отримала Лисогірська ЗОШ І ст., було закуплено шпалери для однієї із класних кімнат.

Турбота про здоров’я людей – це один із пріоритетних напрямків моєї роботи на виборчому окрузі. Багато разів за мого сприяння до громад виборчого округу приїздив пересувний мамограф «Квітка», аби безкоштовно обстежити жінок. Влітку жінки із Лисогори, Ксаверівки, Рівця пройшли обстеження. Наближення такої діагностики до жителів сіл, які не завжди можуть дістатися до Вінниці з різних причин, надзвичайно важливе для збереження здоров’я.

Першого вересня привітав учнів Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. Саме цей навчальний заклад я найчастіше відвідую та принагідно допомагаю. 2018 року виділив кошти для придбання лінолеуму у кабінет для першокласників. Саме із цієї громади я розпочинав депутатську роботу. Позаяк я завжди пропагую здоровий спосіб життя та заняття спортом, ще презентував м’ячі, аби у спортивній залі завжди було чим зайнятись.

Бохоницька школа стала не єдиним закладом, який отримав подарунки від мене до початку навчального року. Підтримуючи зв’язок із директорами навчальних закладів свого виборчого округу, завжди знаю про необхідні потреби.

Ільківська ЗОШ І-ІІ ст. одержала ламінатор, прилад необхідний для ламінування наочних матеріалів, які використовуватимуть на своїх уроках першокласники, котрі навчаються за новою програмою.

Некрасівська ЗОШ І-ІІІ ст. отримала кошти для придбання спортивного приладдя (м’ячі волейбольні, футбольні та для метання, скакалки, круги та інше). Позаяк у навчальному закладі досить велика кількість учнів початкової школи, була необхідність придбання згаданого інвентарю.

Медвежовушківській СЗШ І-ІІІ ст. надав кошти для придбання стелажу із боксами для зберігання речей першокласників у класній кімнаті.

Під час відвідин Ксаверівської ЗОШ І ст., де навчаються лише учні початкової школи, виділив кошти на придбання шафи у коридор для зберігання учнівського приладдя.

Пултівецька СЗШ І-ІІІ ст., яка минулоріч відзначила 40-річчя із дня відкриття, також не залишилась без подарунка, заклад на 1 вересня одержав - принтер.

Тож нехай усі подарунки довго слугують учням та допомагають зростати, розвиватись, отримувати нові знання.

На початку жовтня українці відзначали День працівників освіти. У Вінницькому районі трудиться на благо юного покоління велика когорта творчих і талановитих педагогів. Для мене вже стало доброю традицією особисто вітати вчителів із професійним святом, адже скільки не говори з трибуни чи зі шпальт газет, найкращим завжди є живе спілкування та прояв уваги та пошани.

Особисто завітав до семи навчальних закладів краю: Бохоницької, Ільківської, Некрасівської, Пултівецької, Медвежовушківської, Лисогірської, Ксаверівської шкіл та привітав більше ста педагогів із професійним святом, вручив солодкі подарунки до свята, поспілкувався та висловив найкращі побажання.

День села це ще один привід зібратися разом, згадати тих, хто народився, хто тут зростав, послухати музичні композиції, подивитися виступи досвідчених артистів й своїх дітей на сцені, порадіти їхнім творчим успіхам. На запрошення громади відвідав святкування у Медвежому Вушку. Запросив на захід польову кухню, смачними стравами якої змогли почастуватися усі охочі. Також надав матеріальну підтримку для запрошених аматорів сцени зі Зарванецького БК.

Також на святкування днів села завітав із подарунками для громади до Бохоників (привіз польову кухню) та Широкої Греблі (оплатив приїзд музичного гурту).

Донедавна у Махнівці не функціонував осередок культури. Восени відбулось відкриття оновленої будівлі. На останньому етапі, під час облаштування території, необхідно було забетонувати майданчик перед входом до будівлі. Із проханням допомогти вирішити це питання до мене звернулась очільниця громади, я погодився та профінансував роботи. Тож тепер у сільському клубі жителі зможуть збиратися на важливі зустрічі, а творчі колективи тішитимуть земляків своїми виступами.

Мешканці вулиці Гагаріна із Бохоників звертались до мене з проханням допомогти викопати криницю, це було однією із моїх передвиборчих обіцянок. Реалізувати проект за моєї підтримки взявся місцевий депутат Валерій Авраменко. Врешті знайшли бригаду та вдале місце розташування для спільного джерела води. Більшу частину коштів (близько 10 тис. грн) виділив задля облаштування громадської криниці, виконавши свою обіцянку.

Горбанівський клуб один на три села. Донедавна у ньому зовсім не було ніякої апаратури. Із проханням допомогти у вирішення цього питання до мене звернулась директор Людмила Пінчук.

Отримавши звернення, я написав відповідне до керівництва району. Врешті нас почули та виділили кошти (70 тисяч гривень) з районного бюджету для Горбанвського сільського клубу. Дякую за співпрацю та порозуміння головам Вінницької райдержадміністрації Михайлу Демченку, райради Сергію Сітарському та депутатам, які проголосували за це рішення.

За ці кошти вдалось закупити все необхідне: дві колонки, підсилювач, ноутбук, проектор та екран. Відтоді щотижня проходять дискотеки для молоді, демонструються мультфільми для малечі, відбуваються тематичні заходи.

Минулої осені отримав звернення від командира військової частини А 4610 капітана Віталія Ковзуна з проханням посприяти у придбанні матеріалів для ремонту. Військові очікували на візит іноземної делегації колег з Туреччини, до приїзду яких необхідно було закінчити деякі ремонтні роботи у приміщеннях, тож і вирішили звернутись до мене. На прохання військових відгукнувся та привіз необхідні кошти.

Отримавши звернення від Руслана Бродовського, тренера футбольного клубу «Дика Качка», (колектив бере участь у регулярному Чемпіонаті України з футболу) гравцями якого є переважно учасники антитерористичної операції, дізнався, що команді необхідні кошти для організації тренувального процесу, участі в календарних іграх, тощо. Тож виділив необхідну суму для потреб футболістів-атовців. Це вже не вперше допоміг ФК «Дика Качка», розумію, що заняття спортом є дуже важливими у будь-якому віці, завжди намагаюсь підтримувати спортсменів.

Новорічно-різдвяні свята – це пора, коли усі, незалежно від віку, очікують на дива та подарунки. В цей період необхідно робити добрі справи, подарувати ж дитині свято – обов’язок кожного дорослого. Завдяки співпраці з районними, місцевими депутатами, сільськими головами, керівниками закладів культури, які до мене звернулись, аби допоміг у придбанні солодощів до свят, вдалось привітати близько шестисот дітей. Я роблю все можливе, щоб подарувати малечі свято, посмішки, увагу та солодкі подарунки.

У Бохониках від мене отримали солодощі діти, які брали участь у новорічно-різдвяних святкових програмах, що відбувались у Бохоницькому будинку культури. Також місцевий депутат передав солодощі від мене діткам, котрі проживають разом зі своїми батьками на території військової частини та у гуртожитку Вінницького тубдиспансеру.

Під час святкових заходів у Горбанівському клубі хлопці та дівчата, які готували святкову програму, та запрошені маленькі мешканці громади отримали солодощі від мене. До Горбанівки привіз 120 презентів.

У Медвежому Вушку солодощі від мене передала дітям депутат райради Тетяна Закревська. Вже декілька років поспіль вітаємо із новорічними святами дітей пільгових категорій (із багатодітних родин, з інвалідністю, тощо).

У Некрасовому солодкі подаруночки отримали діти з багатодітних родин. Неочікуваним та приємним сюрпризом стали для малечі та їхніх батьків солодкі вітання до Дня Святого Миколая.

Зі щирими побажаннями та солодащами від мене до Широкогребельської малечі дошкільного віку завітала депутат райради Світлана Федорцова.

У відповідь на звернення очільника Агрономічненської громади минулоріч вітання від мене до Дня святого Миколая отримали всі вихованці та колектив місцевого ДНЗ «Сонечко». Директор закладу Галина Нагребецька щиро дякувала за увагу та солодощі, які отримали до найулюбленішого зимового свята хлопчики та дівчатка.

Завітавши до Ільківської ЗОШ I-II ст., заздалегідь дізнався про нагальні потреби закладу. Директор школи розповів, що спільним рішенням педагогічного колективу та батьківської громади було вирішено за надані мною кошти придбати акустичну систему, що дасть змогу проводити заходи із гарним звуковим супроводом, адже апаратура, що була в наявності вже застаріла та не працює.

 Некрасівська ЗОШ I-III ст. також отримала подарунок до свят. Попередньо порадившись із педагогічним колективом та директором закладу виділив кошти для обладнання спортивної зали новими лавами.

Працюючи на благо мешканців громад виборчого округу та здійснюючи свою депутатську діяльність, приємно отримувати вдячність від людей. Також відрадно отримувати відзнаки, які підтверджують мої старання.

Приємно чути від жителів краю на свою адресу слова подяки. Під час Варварівських вечорниць, що відбувались у Бохоницькому будинку культури мені презентували від громади села іменну ікону вишиту місцевою майстринею Галиною Чуйко. Щиро дякую бохоничанам.

Наприкінці минулого року в м. Вінниці до відзначення Дня ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС відбулись урочистості зі вшанування «чорнобильців» та меценатів, які нині надають допомогу ліквідаторам техногенної катастрофи. За поданням очільника Вінницької районної організації «Чорнобиль-єдність» Миколи Демчука отримав Подяку Міністерства оборони України за значний особистий внесок у справу розвитку Збройних сил України, активну участь у військово-патріотичному вихованні української молоді, вагомий вклад у розвиток ветеранського руху, активну громадську діяльність та постійну допомогу і підтримку громадських організацій чорнобильців. Дуже вдячний за відзнаку та хочу зазначити, що не можу залишатись осторонь проблем ліквідаторів. І надалі допомагатиму. Незабаром за пропозицією бохоничан вийде книга, в якій будуть зібрані історії їхніх земляків «чорнобильців».

Отже, як показує час, завдяки спільним зусиллям обіцянки, плани та задуми  перетворюються  у реальні справи, адже головна мета, яка  поєднує нас усіх, – змінити життя наших громадян на краще, аби воно було заможнішим і стабільним.

Підсумовуючи насичений різноманітними подіями 2018 рік бачу, що зроблено чимало, але попереду ще багато роботи, нашої з Вами спільної задля покращення життя у кожній громаді краю.

Повернутись Створено: 14 лютого 2019 року, 18:05 Переглядів: 512

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація