Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Олександра Васильчука про діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Васильчук Олександр Володимирович,  обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання від політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" у 2015 році.

Я здійснюю прийом громадян  кожного першого та третього понеділка щомісяця з 16.00 до 17.00 за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14 тел. 068 4929323. Я є членом постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. 

Моя діяльність,  як депутата Вінницької обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян. З метою захисту інтересів виборців протягом 2017 року я провів  36 прийомів  громадян та 21 зустріч із виборцями (в тому числі, з трудовими колективами).

За звітний період до мене з різними проблемами  звернулися  320 людей. Мною та моїм помічником  було оброблено понад  200 телефонних та понад 40 електронних звернень громадян. Я надав матеріальну допомогу  громадянам у сумі  70 тисяч  гривень з депутатського фонду.

Зокрема, я активно підтримав звернення щодо торговельної блокади окупованих територій Донбасу. На сесіях активно виступав щодо ефективного контролю за використанням бюджетних коштів. Також брав участь в акціях та готував звернення до Верховної Ради з приводу вирішення правового статусу автомобілів з іноземною реєстрацію.

Я є головою міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух», тому брав активну участь у розробці  Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради, яка розрахована до 2020 року. Я сприяв в оновленні обладнання школи у Ямполі, передав для освітлення світлодіодні лампи, придбав меблі для учнів 3-Б класу Калинівської школи №3. Допомагав постраждалим від вибухів у Калинівці. Відкрив радіогурток в одному з районів області. Контактую на предмет удосконалення антикорупційного законодавства з представниками Данії, декілька раз відвідав цю країну, де вивчав досвід боротьби з корупцією.

Депутат обласної Ради Олександр Васильчук

Повернутись Створено: 23 лютого 2018 року, 14:05 Переглядів: 494

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація