13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт депутата обласної Ради Олександра Васильчука про діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Васильчук Олександр Володимирович,  обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання від політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" у 2015 році.

Я здійснюю прийом громадян  кожного першого та третього понеділка щомісяця з 16.00 до 17.00 за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14 тел. 068 4929323. Я є членом постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. 

Моя діяльність,  як депутата Вінницької обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян. З метою захисту інтересів виборців протягом 2017 року я провів  36 прийомів  громадян та 21 зустріч із виборцями (в тому числі, з трудовими колективами).

За звітний період до мене з різними проблемами  звернулися  320 людей. Мною та моїм помічником  було оброблено понад  200 телефонних та понад 40 електронних звернень громадян. Я надав матеріальну допомогу  громадянам у сумі  70 тисяч  гривень з депутатського фонду.

Зокрема, я активно підтримав звернення щодо торговельної блокади окупованих територій Донбасу. На сесіях активно виступав щодо ефективного контролю за використанням бюджетних коштів. Також брав участь в акціях та готував звернення до Верховної Ради з приводу вирішення правового статусу автомобілів з іноземною реєстрацію.

Я є головою міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух», тому брав активну участь у розробці  Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради, яка розрахована до 2020 року. Я сприяв в оновленні обладнання школи у Ямполі, передав для освітлення світлодіодні лампи, придбав меблі для учнів 3-Б класу Калинівської школи №3. Допомагав постраждалим від вибухів у Калинівці. Відкрив радіогурток в одному з районів області. Контактую на предмет удосконалення антикорупційного законодавства з представниками Данії, декілька раз відвідав цю країну, де вивчав досвід боротьби з корупцією.

Депутат обласної Ради Олександр Васильчук

Повернутись Створено: 23 лютого 2018 року, 14:05 Переглядів: 413

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація