Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Звіт депутата обласної Ради Олександра Васильчука про діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Васильчук Олександр Володимирович,  обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання від політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" у 2015 році.

Я здійснюю прийом громадян  кожного першого та третього понеділка щомісяця з 16.00 до 17.00 за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14 тел. 068 4929323. Я є членом постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. 

Моя діяльність,  як депутата Вінницької обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян. З метою захисту інтересів виборців протягом 2017 року я провів  36 прийомів  громадян та 21 зустріч із виборцями (в тому числі, з трудовими колективами).

За звітний період до мене з різними проблемами  звернулися  320 людей. Мною та моїм помічником  було оброблено понад  200 телефонних та понад 40 електронних звернень громадян. Я надав матеріальну допомогу  громадянам у сумі  70 тисяч  гривень з депутатського фонду.

Зокрема, я активно підтримав звернення щодо торговельної блокади окупованих територій Донбасу. На сесіях активно виступав щодо ефективного контролю за використанням бюджетних коштів. Також брав участь в акціях та готував звернення до Верховної Ради з приводу вирішення правового статусу автомобілів з іноземною реєстрацію.

Я є головою міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух», тому брав активну участь у розробці  Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради, яка розрахована до 2020 року. Я сприяв в оновленні обладнання школи у Ямполі, передав для освітлення світлодіодні лампи, придбав меблі для учнів 3-Б класу Калинівської школи №3. Допомагав постраждалим від вибухів у Калинівці. Відкрив радіогурток в одному з районів області. Контактую на предмет удосконалення антикорупційного законодавства з представниками Данії, декілька раз відвідав цю країну, де вивчав досвід боротьби з корупцією.

Депутат обласної Ради Олександр Васильчук

Повернутись Створено: 23 лютого 2018 року, 14:05 Переглядів: 547

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація