Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Олександра Васильчука за 2018 рік Роздрукувати

Я, Васильчук Олександр Володимирович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання від Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» у 2015 році.

Прийом громадян здійснюю кожний перший та третій понеділок місяця з 16:00 до 17:00 години за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14. Тел.: +38 (098) 822 91 41.

Моя діяльність, як депутата Вінницької обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян та на вирішенні соціально-важливих питань, пов’язаних з життям регіону.

Протягом звітного періоду я провів 23 прийоми громадян та 6 зустрічей з виборцями (в тому числі з трудовими колективами).

За звітний період до мене з різними проблемами звернулося 346 людей. Мною та моїм помічником було оброблено понад 216 телефонних та 26 електронних звернень громадян. В основному, звернення стосувалися надання юридичних консультацій та матеріальної допомоги.

Я надав матеріальну допомогу 17 громадянам у сумі 90 000 гривень з депутатського фонду.

Мною було підготовлено та подано 78 депутатських звернень та запитів. Протягом звітного періоду взяв участь у роботі всіх сесій обласної Ради 7 скликання.

Я є членом постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

Також  я є головою міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою. Брав активну участь у розробці антикорупційної програми Вінницької обласної Ради, яка розрахована до 2020 року.

Крім того, є членом міжфракційного об’єднання «Сприяння розвитку громад».

Депутат Вінницької обласної Ради Олександр Васильчук

Повернутись Створено: 27 лютого 2019 року, 17:26 Переглядів: 688

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація