Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата обласної Ради Олександра Васильчука за 2018 рік Роздрукувати

Я, Васильчук Олександр Володимирович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання від Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» у 2015 році.

Прийом громадян здійснюю кожний перший та третій понеділок місяця з 16:00 до 17:00 години за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14. Тел.: +38 (098) 822 91 41.

Моя діяльність, як депутата Вінницької обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян та на вирішенні соціально-важливих питань, пов’язаних з життям регіону.

Протягом звітного періоду я провів 23 прийоми громадян та 6 зустрічей з виборцями (в тому числі з трудовими колективами).

За звітний період до мене з різними проблемами звернулося 346 людей. Мною та моїм помічником було оброблено понад 216 телефонних та 26 електронних звернень громадян. В основному, звернення стосувалися надання юридичних консультацій та матеріальної допомоги.

Я надав матеріальну допомогу 17 громадянам у сумі 90 000 гривень з депутатського фонду.

Мною було підготовлено та подано 78 депутатських звернень та запитів. Протягом звітного періоду взяв участь у роботі всіх сесій обласної Ради 7 скликання.

Я є членом постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

Також  я є головою міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою. Брав активну участь у розробці антикорупційної програми Вінницької обласної Ради, яка розрахована до 2020 року.

Крім того, є членом міжфракційного об’єднання «Сприяння розвитку громад».

Депутат Вінницької обласної Ради Олександр Васильчук

Повернутись Створено: 27 лютого 2019 року, 17:26 Переглядів: 470

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація