21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт депутата обласної Ради Олександра Васильчука за 2018 рік Роздрукувати

Я, Васильчук Олександр Володимирович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання від Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» у 2015 році.

Прийом громадян здійснюю кожний перший та третій понеділок місяця з 16:00 до 17:00 години за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14. Тел.: +38 (098) 822 91 41.

Моя діяльність, як депутата Вінницької обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян та на вирішенні соціально-важливих питань, пов’язаних з життям регіону.

Протягом звітного періоду я провів 23 прийоми громадян та 6 зустрічей з виборцями (в тому числі з трудовими колективами).

За звітний період до мене з різними проблемами звернулося 346 людей. Мною та моїм помічником було оброблено понад 216 телефонних та 26 електронних звернень громадян. В основному, звернення стосувалися надання юридичних консультацій та матеріальної допомоги.

Я надав матеріальну допомогу 17 громадянам у сумі 90 000 гривень з депутатського фонду.

Мною було підготовлено та подано 78 депутатських звернень та запитів. Протягом звітного періоду взяв участь у роботі всіх сесій обласної Ради 7 скликання.

Я є членом постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

Також  я є головою міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою. Брав активну участь у розробці антикорупційної програми Вінницької обласної Ради, яка розрахована до 2020 року.

Крім того, є членом міжфракційного об’єднання «Сприяння розвитку громад».

Депутат Вінницької обласної Ради Олександр Васильчук

Повернутись Створено: 27 лютого 2019 року, 17:26 Переглядів: 551

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація