13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт депутата обласної Ради Олексія Бородія Роздрукувати

Я, Бородій Олексій Ігорович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання від політичної партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» у 2015 році. Моя діяльність, як депутата Вінницької обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян та вирішенні соціально важливих  питань, пов’язаних з життям регіону.

Протягом звітного періоду я провів 62 прийоми громадян та 6 зустрічей  з виборцями (в тому числі, з трудовими колективами). За цей період безпосередньо звернулося 430  громадян;  225 людей отримали консультації по телефону; через електронну пошту надійшло 26 звернень.

У переважній більшості звернення стосувалися надання юридичних консультацій і роз’яснення щодо діяльності органів місцевого самоврядування та державних органів влади. Також люди  просили надати їм матеріальну допомогу з депутатського фонду.

Прийом громадян здійснював кожного й четвертого понеділка з 10 до 13 години, за адресою м. Жмеринка, вул. Соборна,10. Також  приймаю громадян кожного першого четверга місяця з 10 до 12 години. Адреса депутатської приймальні: м. Вінниця, вул. Театральна, 14.

В рамках своєї депутатської діяльності підготував і подав 10 депутатських звернень та запитів, які стосувалися життєдіяльності м. Жмеринки та Вінницької області в цілому.

Я є головою постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю. Входжу до міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою. Зокрема, мною ініційовано депутатське звернення від цього об’єднання щодо рослідування корупційних дій чиновників у м. Жмеринці та Вінницької області.

Окрім сесійних засідань та засідань комісії,  беру активну участь у житті громади. Постійно разом з однопартійцями  та однодумцями проводжу роботу  щодо патріотичного виховання молоді. Регулярно зустрічаюся  з учасниками АТО, волонтерами, представниками громадських організації області. Неодноразово організовував гуманітарні вантажі на схід, у зону бойових дій.

Серед питань, якими я займався, – демонтаж  пам’ятника Леніну у місті Жмеринці згідно з Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»; встановлення пам’ятника Героям Небесної сотні у центрі Жмеринки;  підтримка  звернення щодо торгівельної блокади окупованих територій Донбасу.

Серед пріоритетних напрямів моєї роботи – фінансування обласною Радою навчання у вишах атовців та їхніх дітей, розробка Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області , яка розрахована до 2020 року, розробка програми «Безпечна Вінниччина - взаємна відповідальність влади та громад».

Депутат обласної Ради Олексій Бородій

Повернутись Створено: 23 лютого 2018 року, 15:08 Переглядів: 560

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація