Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Олексія Бородія Роздрукувати

Я, Бородій Олексій Ігорович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання від політичної партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» у 2015 році. Моя діяльність, як депутата Вінницької обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян та вирішенні соціально важливих  питань, пов’язаних з життям регіону.

Протягом звітного періоду я провів 62 прийоми громадян та 6 зустрічей  з виборцями (в тому числі, з трудовими колективами). За цей період безпосередньо звернулося 430  громадян;  225 людей отримали консультації по телефону; через електронну пошту надійшло 26 звернень.

У переважній більшості звернення стосувалися надання юридичних консультацій і роз’яснення щодо діяльності органів місцевого самоврядування та державних органів влади. Також люди  просили надати їм матеріальну допомогу з депутатського фонду.

Прийом громадян здійснював кожного й четвертого понеділка з 10 до 13 години, за адресою м. Жмеринка, вул. Соборна,10. Також  приймаю громадян кожного першого четверга місяця з 10 до 12 години. Адреса депутатської приймальні: м. Вінниця, вул. Театральна, 14.

В рамках своєї депутатської діяльності підготував і подав 10 депутатських звернень та запитів, які стосувалися життєдіяльності м. Жмеринки та Вінницької області в цілому.

Я є головою постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю. Входжу до міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою. Зокрема, мною ініційовано депутатське звернення від цього об’єднання щодо рослідування корупційних дій чиновників у м. Жмеринці та Вінницької області.

Окрім сесійних засідань та засідань комісії,  беру активну участь у житті громади. Постійно разом з однопартійцями  та однодумцями проводжу роботу  щодо патріотичного виховання молоді. Регулярно зустрічаюся  з учасниками АТО, волонтерами, представниками громадських організації області. Неодноразово організовував гуманітарні вантажі на схід, у зону бойових дій.

Серед питань, якими я займався, – демонтаж  пам’ятника Леніну у місті Жмеринці згідно з Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»; встановлення пам’ятника Героям Небесної сотні у центрі Жмеринки;  підтримка  звернення щодо торгівельної блокади окупованих територій Донбасу.

Серед пріоритетних напрямів моєї роботи – фінансування обласною Радою навчання у вишах атовців та їхніх дітей, розробка Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області , яка розрахована до 2020 року, розробка програми «Безпечна Вінниччина - взаємна відповідальність влади та громад».

Депутат обласної Ради Олексій Бородій

Повернутись Створено: 23 лютого 2018 року, 15:08 Переглядів: 660

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація