15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Звіт депутата обласної Ради Олексія Бородія Роздрукувати

Я, Бородій Олексій Ігорович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання від політичної партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» у 2015 році. Моя діяльність, як депутата Вінницької обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян та вирішенні соціально важливих  питань, пов’язаних з життям регіону.

Протягом звітного періоду я провів 62 прийоми громадян та 6 зустрічей  з виборцями (в тому числі, з трудовими колективами). За цей період безпосередньо звернулося 430  громадян;  225 людей отримали консультації по телефону; через електронну пошту надійшло 26 звернень.

У переважній більшості звернення стосувалися надання юридичних консультацій і роз’яснення щодо діяльності органів місцевого самоврядування та державних органів влади. Також люди  просили надати їм матеріальну допомогу з депутатського фонду.

Прийом громадян здійснював кожного й четвертого понеділка з 10 до 13 години, за адресою м. Жмеринка, вул. Соборна,10. Також  приймаю громадян кожного першого четверга місяця з 10 до 12 години. Адреса депутатської приймальні: м. Вінниця, вул. Театральна, 14.

В рамках своєї депутатської діяльності підготував і подав 10 депутатських звернень та запитів, які стосувалися життєдіяльності м. Жмеринки та Вінницької області в цілому.

Я є головою постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю. Входжу до міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою. Зокрема, мною ініційовано депутатське звернення від цього об’єднання щодо рослідування корупційних дій чиновників у м. Жмеринці та Вінницької області.

Окрім сесійних засідань та засідань комісії,  беру активну участь у житті громади. Постійно разом з однопартійцями  та однодумцями проводжу роботу  щодо патріотичного виховання молоді. Регулярно зустрічаюся  з учасниками АТО, волонтерами, представниками громадських організації області. Неодноразово організовував гуманітарні вантажі на схід, у зону бойових дій.

Серед питань, якими я займався, – демонтаж  пам’ятника Леніну у місті Жмеринці згідно з Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»; встановлення пам’ятника Героям Небесної сотні у центрі Жмеринки;  підтримка  звернення щодо торгівельної блокади окупованих територій Донбасу.

Серед пріоритетних напрямів моєї роботи – фінансування обласною Радою навчання у вишах атовців та їхніх дітей, розробка Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області , яка розрахована до 2020 року, розробка програми «Безпечна Вінниччина - взаємна відповідальність влади та громад».

Депутат обласної Ради Олексій Бородій

Повернутись Створено: 23 лютого 2018 року, 15:08 Переглядів: 735

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація