23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата обласної Ради Олексія Бородія Роздрукувати

Я, Бородій Олексій Ігорович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання від політичної партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» у 2015 році. Моя діяльність, як депутата Вінницької обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян та вирішенні соціально важливих  питань, пов’язаних з життям регіону.

Протягом звітного періоду я провів 62 прийоми громадян та 6 зустрічей  з виборцями (в тому числі, з трудовими колективами). За цей період безпосередньо звернулося 430  громадян;  225 людей отримали консультації по телефону; через електронну пошту надійшло 26 звернень.

У переважній більшості звернення стосувалися надання юридичних консультацій і роз’яснення щодо діяльності органів місцевого самоврядування та державних органів влади. Також люди  просили надати їм матеріальну допомогу з депутатського фонду.

Прийом громадян здійснював кожного й четвертого понеділка з 10 до 13 години, за адресою м. Жмеринка, вул. Соборна,10. Також  приймаю громадян кожного першого четверга місяця з 10 до 12 години. Адреса депутатської приймальні: м. Вінниця, вул. Театральна, 14.

В рамках своєї депутатської діяльності підготував і подав 10 депутатських звернень та запитів, які стосувалися життєдіяльності м. Жмеринки та Вінницької області в цілому.

Я є головою постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю. Входжу до міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою. Зокрема, мною ініційовано депутатське звернення від цього об’єднання щодо рослідування корупційних дій чиновників у м. Жмеринці та Вінницької області.

Окрім сесійних засідань та засідань комісії,  беру активну участь у житті громади. Постійно разом з однопартійцями  та однодумцями проводжу роботу  щодо патріотичного виховання молоді. Регулярно зустрічаюся  з учасниками АТО, волонтерами, представниками громадських організації області. Неодноразово організовував гуманітарні вантажі на схід, у зону бойових дій.

Серед питань, якими я займався, – демонтаж  пам’ятника Леніну у місті Жмеринці згідно з Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»; встановлення пам’ятника Героям Небесної сотні у центрі Жмеринки;  підтримка  звернення щодо торгівельної блокади окупованих територій Донбасу.

Серед пріоритетних напрямів моєї роботи – фінансування обласною Радою навчання у вишах атовців та їхніх дітей, розробка Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області , яка розрахована до 2020 року, розробка програми «Безпечна Вінниччина - взаємна відповідальність влади та громад».

Депутат обласної Ради Олексій Бородій

Повернутись Створено: 23 лютого 2018 року, 15:08 Переглядів: 523

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація