Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт депутата обласної Ради Сергія Ткачука за 2017 рік Роздрукувати

Ткачук Сергій Геннадійович обраний депутатом Вінницької обласної ради 7 скликання від політичної партії «Блок Петра Порошенка» у 2015 році.

Адреса депутатської приймальні: м.Вінниця, вул. Князів Коріатовичів, 189. Тел. (0432) 53 61 06. Прийом громадян здійснюється щосереди з 15 до 17 год.

Допомога громадянам та відстоювання їхніх законних прав – завжди були для мене пріоритетом. До моєї депутатської приймальні звертається чимало людей. Звернення громадян в основному стосуються надання фінансової допомоги, у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем. Також громадяни звертаються за юридичними роз’ясненнями, просять посприяти вирішенню різних спірних питань.

З метою захисту інтересів виборців протягом звітного періоду було проведено 48 прийомів громадян та 7 зустрічей з виборцями, в тому числі, з трудовими колективами.

Загалом протягом 2017 року до моєї приймальні звернулося понад 230 людей. Крім того, було розглянуто близько 200 телефонних звернень громадян та понад 140 електронних.

З депутатського фонду 75 громадянам була виділена матеріальна допомога, що на 23 більше, ніж минулого року.

Надати фінансову допомогу більшій кількості громадян вдалося за рахунок збільшення депутатського фонду, загальний розмір якого цьогоріч склав 70 тисяч гривень. Суми, що були виділені людям, – різні, в залежності від проблем, з якими зверталися громадяни.

Крім того, я неодноразово виділяв власні кошти на допомогу громадянам, які її потребували. Багатьом людям допомагаю на постійній основі. Особливу увагу у роботі з виборцями приділяю людям похилого віку та учасникам антитерористичної операції. Сприяю вирішенню питань, з якими вони до мене звертаються.

Окрім сесійних засідань та засідань комісії, я також беру активну участь у житті громади. Регулярно відвідую збори мешканців мого виборчого округу, аби завжди бути поінформованим про проблеми і потреби виборців та вчасно на них реагувати.

Виступаю меценатом різних соціально-культурних заходів. Цьогоріч був одним із спонсорів нагородження переможців конкурсу літературної премії журналу «Вінницький край» імені Олександри Бурбело «Струна на арфі України».

Також активно співпрацюю з волонтерськими та благодійними організаціями, долучаюсь до їхніх ініціатив і заходів.

Депутат Вінницької обласної Ради Сергій Ткачук.

Повернутись Створено: 24 січня 2018 року, 17:20 Переглядів: 1475

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація