Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Звіт депутата обласної Ради Степана Шимка про депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Степан Шимко, обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання, виборчий округ №44 у Тиврівському районі. Член партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» з 2002 року.

Контактні дані: електронна пошта: ShimkoStepan@i.ua,  адреса приймальні: cмт. Тиврів, вул. Тиверська, буд. 5. Прийом громадян здійснюється у третю п’ятницю щомісяця з 8 до 13 години.

У своїй депутатській діяльності керуюсь Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом обласної Ради та іншими нормативно-правовими актами, що безпосередньо відносяться до діяльності депутатів місцевих рад.

Заступник голови постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики. Протягом звітного року брав участь в усіх засіданнях комісії, Координаційних радах, робочих групах та комісіях, нарадах, семінарах, які відносяться до депутатської діяльності. Крім того, як депутат обласної Ради, був присутній на пленарних засіданнях сесій, постійних комісій Тиврівської районної  та селищної рад, Гніванської міської об’єднаної територіальної громади. Долучаюсь до культурно-мистецьких проектів та фестивалів, а також масових заходів.

Як депутат обласної Ради переймаюсь проблемами впровадження децентралізації та об’єднання територіальних громад у своєму виборчому окрузі. Тому неодноразово спілкувався з мешканцями міста Гнівані та навколишніх сіл, працівниками  Гніванської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, дошкільних навчальних закладів міста. Під час зустрічей обговорювали питання утворення тарифів на газ та електроенергію, формування місцевих бюджетів, процесів децентралізації в умовах об’єднання територіальних громад.  Крім того, знайомився з роботою комунального підприємства «Гніваньводопостач», спілкувався з працівниками щодо формування тарифів на водопостачання і водовідведення в місті.

Активно працюю у фракції ВО «Батьківщина» Вінницької обласної Ради, постійно беру участь в її засіданнях, розглядаю питання порядку денного сесій, разом з колегами приймаю рішення щодо голосування, підтримки проектів рішень, звернень та заяв не лише фракційних, але й інших політичних партій, представлених в Раді.

Постійно спілкуюсь  з виборцями свого виборчого округу, надаю їм посильну матеріальну допомогу з депутатського фонду, в 2017 році на загальну суму 70 000 гривень надав допомогу понад 50 мешканцям області. Підтримую всі звернення Тиврівського району, що стосуються поліпшення життя його мешканців, співпрацюю з  різними фракціями в районі.

Завжди виступав і виступаю за справедливість, прийняття виважених рішень на користь громади області, принциповість та відкритість у депутатській роботі.

Повернутись Створено: 5 березня 2018 року, 12:50 Переглядів: 1084

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація