23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата обласної Ради Степана Шимка про депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Степан Шимко, обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання, виборчий округ №44 у Тиврівському районі. Член партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» з 2002 року.

Контактні дані: електронна пошта: ShimkoStepan@i.ua,  адреса приймальні: cмт. Тиврів, вул. Тиверська, буд. 5. Прийом громадян здійснюється у третю п’ятницю щомісяця з 8 до 13 години.

У своїй депутатській діяльності керуюсь Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом обласної Ради та іншими нормативно-правовими актами, що безпосередньо відносяться до діяльності депутатів місцевих рад.

Заступник голови постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики. Протягом звітного року брав участь в усіх засіданнях комісії, Координаційних радах, робочих групах та комісіях, нарадах, семінарах, які відносяться до депутатської діяльності. Крім того, як депутат обласної Ради, був присутній на пленарних засіданнях сесій, постійних комісій Тиврівської районної  та селищної рад, Гніванської міської об’єднаної територіальної громади. Долучаюсь до культурно-мистецьких проектів та фестивалів, а також масових заходів.

Як депутат обласної Ради переймаюсь проблемами впровадження децентралізації та об’єднання територіальних громад у своєму виборчому окрузі. Тому неодноразово спілкувався з мешканцями міста Гнівані та навколишніх сіл, працівниками  Гніванської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, дошкільних навчальних закладів міста. Під час зустрічей обговорювали питання утворення тарифів на газ та електроенергію, формування місцевих бюджетів, процесів децентралізації в умовах об’єднання територіальних громад.  Крім того, знайомився з роботою комунального підприємства «Гніваньводопостач», спілкувався з працівниками щодо формування тарифів на водопостачання і водовідведення в місті.

Активно працюю у фракції ВО «Батьківщина» Вінницької обласної Ради, постійно беру участь в її засіданнях, розглядаю питання порядку денного сесій, разом з колегами приймаю рішення щодо голосування, підтримки проектів рішень, звернень та заяв не лише фракційних, але й інших політичних партій, представлених в Раді.

Постійно спілкуюсь  з виборцями свого виборчого округу, надаю їм посильну матеріальну допомогу з депутатського фонду, в 2017 році на загальну суму 70 000 гривень надав допомогу понад 50 мешканцям області. Підтримую всі звернення Тиврівського району, що стосуються поліпшення життя його мешканців, співпрацюю з  різними фракціями в районі.

Завжди виступав і виступаю за справедливість, прийняття виважених рішень на користь громади області, принциповість та відкритість у депутатській роботі.

Повернутись Створено: 5 березня 2018 року, 12:50 Переглядів: 805

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація