13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт депутата обласної Ради Степана Шимка про депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Степан Шимко, обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання, виборчий округ №44 у Тиврівському районі. Член партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» з 2002 року.

Контактні дані: електронна пошта: ShimkoStepan@i.ua,  адреса приймальні: cмт. Тиврів, вул. Тиверська, буд. 5. Прийом громадян здійснюється у третю п’ятницю щомісяця з 8 до 13 години.

У своїй депутатській діяльності керуюсь Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом обласної Ради та іншими нормативно-правовими актами, що безпосередньо відносяться до діяльності депутатів місцевих рад.

Заступник голови постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики. Протягом звітного року брав участь в усіх засіданнях комісії, Координаційних радах, робочих групах та комісіях, нарадах, семінарах, які відносяться до депутатської діяльності. Крім того, як депутат обласної Ради, був присутній на пленарних засіданнях сесій, постійних комісій Тиврівської районної  та селищної рад, Гніванської міської об’єднаної територіальної громади. Долучаюсь до культурно-мистецьких проектів та фестивалів, а також масових заходів.

Як депутат обласної Ради переймаюсь проблемами впровадження децентралізації та об’єднання територіальних громад у своєму виборчому окрузі. Тому неодноразово спілкувався з мешканцями міста Гнівані та навколишніх сіл, працівниками  Гніванської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, дошкільних навчальних закладів міста. Під час зустрічей обговорювали питання утворення тарифів на газ та електроенергію, формування місцевих бюджетів, процесів децентралізації в умовах об’єднання територіальних громад.  Крім того, знайомився з роботою комунального підприємства «Гніваньводопостач», спілкувався з працівниками щодо формування тарифів на водопостачання і водовідведення в місті.

Активно працюю у фракції ВО «Батьківщина» Вінницької обласної Ради, постійно беру участь в її засіданнях, розглядаю питання порядку денного сесій, разом з колегами приймаю рішення щодо голосування, підтримки проектів рішень, звернень та заяв не лише фракційних, але й інших політичних партій, представлених в Раді.

Постійно спілкуюсь  з виборцями свого виборчого округу, надаю їм посильну матеріальну допомогу з депутатського фонду, в 2017 році на загальну суму 70 000 гривень надав допомогу понад 50 мешканцям області. Підтримую всі звернення Тиврівського району, що стосуються поліпшення життя його мешканців, співпрацюю з  різними фракціями в районі.

Завжди виступав і виступаю за справедливість, прийняття виважених рішень на користь громади області, принциповість та відкритість у депутатській роботі.

Повернутись Створено: 5 березня 2018 року, 12:50 Переглядів: 853

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація