9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Владислава Роя про депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Рой Владислав Анатолійович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання, виборчий округ – місто Гайсин.  Голова міжфракційного об'єднання «Сприяння розвитку громад», член  фракції ВО «Батьківщина» в обласній Раді, член постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

Моя діяльність, як депутата обласної Ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

За звітний період провів 42 зустрічі з виборцями округу, здійснив 15 прийомів громадян. Прийоми проводив в приміщенні Гайсинської міської ради та в громадській приймальні за адресою: м. Гайсин, вул. Б. Хмельницького, 16.  Для більш ефективної роботи з виборцями постійно співпрацюю з міським головою Анатолієм Гуком та депутатським корпусом міської ради.

Брав активну участь у вирішенні питання щодо створення об’єднаної територіальної громади міста Гайсина. Як депутат обласної Ради виступав з  цього приводу на сесіях обласної Ради. Продовжую роботу в  напрямі створення Гайсинської міської ОТГ. Також, протягом звітного періоду, переймався екологічними проблемами міста і, завдяки спільним зусиллям, за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2018 році було виділено 471 тис грн на реконструкцію очисних споруд Гайсина.

Постійно надавав адресну матеріальну допомогу мешканцям округу на суму понад 100 тис грн. В основному кошти виділялись людям, які опинились у важких життєвих обставинах.

За період депутатської діяльності у 2017 році взяв участь у роботі 13 сесій обласної Ради та 12 засіданнях постійної комісії. Активно долучався до розробки проектів рішень, напрацьованих постійною комісією.

На кожній сесії  виступав з обговоренням  важливих питань, які є необхідно вирішити для мешканців нашого краю, вносив свої пропозиції до обласних програм. Зокрема, щодо пільгового кредитування учасників АТО для початку бізнесу; пільгового кредитування особистих селянських господарств; Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки.

За звітний період взяв участь у 15 засіданнях фракції ВО «Батьківщина». Загалом розглядалися питання, які стосувались обговорення порядку денного чергових і позачергових сесій обласної Ради, внесення депутатських запитів і звернень від фракції ВО «Батьківщина».

Я впевнений, що і надалі буду працювати в межах своїх депутатських повноважень  над вирішенням проблем громади Гайсина в цілому і кожного виборця зокрема.   

 

Депутат обласної Ради Владислав Рой

Повернутись Створено: 2 березня 2018 року, 15:50 Переглядів: 1026

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація