Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата обласної Ради Владислава Роя про депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Рой Владислав Анатолійович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання, виборчий округ – місто Гайсин.  Голова міжфракційного об'єднання «Сприяння розвитку громад», член  фракції ВО «Батьківщина» в обласній Раді, член постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

Моя діяльність, як депутата обласної Ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

За звітний період провів 42 зустрічі з виборцями округу, здійснив 15 прийомів громадян. Прийоми проводив в приміщенні Гайсинської міської ради та в громадській приймальні за адресою: м. Гайсин, вул. Б. Хмельницького, 16.  Для більш ефективної роботи з виборцями постійно співпрацюю з міським головою Анатолієм Гуком та депутатським корпусом міської ради.

Брав активну участь у вирішенні питання щодо створення об’єднаної територіальної громади міста Гайсина. Як депутат обласної Ради виступав з  цього приводу на сесіях обласної Ради. Продовжую роботу в  напрямі створення Гайсинської міської ОТГ. Також, протягом звітного періоду, переймався екологічними проблемами міста і, завдяки спільним зусиллям, за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2018 році було виділено 471 тис грн на реконструкцію очисних споруд Гайсина.

Постійно надавав адресну матеріальну допомогу мешканцям округу на суму понад 100 тис грн. В основному кошти виділялись людям, які опинились у важких життєвих обставинах.

За період депутатської діяльності у 2017 році взяв участь у роботі 13 сесій обласної Ради та 12 засіданнях постійної комісії. Активно долучався до розробки проектів рішень, напрацьованих постійною комісією.

На кожній сесії  виступав з обговоренням  важливих питань, які є необхідно вирішити для мешканців нашого краю, вносив свої пропозиції до обласних програм. Зокрема, щодо пільгового кредитування учасників АТО для початку бізнесу; пільгового кредитування особистих селянських господарств; Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки.

За звітний період взяв участь у 15 засіданнях фракції ВО «Батьківщина». Загалом розглядалися питання, які стосувались обговорення порядку денного чергових і позачергових сесій обласної Ради, внесення депутатських запитів і звернень від фракції ВО «Батьківщина».

Я впевнений, що і надалі буду працювати в межах своїх депутатських повноважень  над вирішенням проблем громади Гайсина в цілому і кожного виборця зокрема.   

 

Депутат обласної Ради Владислав Рой

Повернутись Створено: 2 березня 2018 року, 15:50 Переглядів: 766

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація