Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт депутата обласної Ради Владислава Роя про депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Рой Владислав Анатолійович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання, виборчий округ – місто Гайсин.  Голова міжфракційного об'єднання «Сприяння розвитку громад», член  фракції ВО «Батьківщина» в обласній Раді, член постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

Моя діяльність, як депутата обласної Ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

За звітний період провів 42 зустрічі з виборцями округу, здійснив 15 прийомів громадян. Прийоми проводив в приміщенні Гайсинської міської ради та в громадській приймальні за адресою: м. Гайсин, вул. Б. Хмельницького, 16.  Для більш ефективної роботи з виборцями постійно співпрацюю з міським головою Анатолієм Гуком та депутатським корпусом міської ради.

Брав активну участь у вирішенні питання щодо створення об’єднаної територіальної громади міста Гайсина. Як депутат обласної Ради виступав з  цього приводу на сесіях обласної Ради. Продовжую роботу в  напрямі створення Гайсинської міської ОТГ. Також, протягом звітного періоду, переймався екологічними проблемами міста і, завдяки спільним зусиллям, за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2018 році було виділено 471 тис грн на реконструкцію очисних споруд Гайсина.

Постійно надавав адресну матеріальну допомогу мешканцям округу на суму понад 100 тис грн. В основному кошти виділялись людям, які опинились у важких життєвих обставинах.

За період депутатської діяльності у 2017 році взяв участь у роботі 13 сесій обласної Ради та 12 засіданнях постійної комісії. Активно долучався до розробки проектів рішень, напрацьованих постійною комісією.

На кожній сесії  виступав з обговоренням  важливих питань, які є необхідно вирішити для мешканців нашого краю, вносив свої пропозиції до обласних програм. Зокрема, щодо пільгового кредитування учасників АТО для початку бізнесу; пільгового кредитування особистих селянських господарств; Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки.

За звітний період взяв участь у 15 засіданнях фракції ВО «Батьківщина». Загалом розглядалися питання, які стосувались обговорення порядку денного чергових і позачергових сесій обласної Ради, внесення депутатських запитів і звернень від фракції ВО «Батьківщина».

Я впевнений, що і надалі буду працювати в межах своїх депутатських повноважень  над вирішенням проблем громади Гайсина в цілому і кожного виборця зокрема.   

 

Депутат обласної Ради Владислав Рой

Повернутись Створено: 2 березня 2018 року, 15:50 Переглядів: 859

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація