Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Владислава Роя про депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

Я, Рой Владислав Анатолійович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання, виборчий округ – місто Гайсин.  Голова міжфракційного об'єднання «Сприяння розвитку громад», член  фракції ВО «Батьківщина» в обласній Раді, член постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

Моя діяльність, як депутата обласної Ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

За звітний період провів 42 зустрічі з виборцями округу, здійснив 15 прийомів громадян. Прийоми проводив в приміщенні Гайсинської міської ради та в громадській приймальні за адресою: м. Гайсин, вул. Б. Хмельницького, 16.  Для більш ефективної роботи з виборцями постійно співпрацюю з міським головою Анатолієм Гуком та депутатським корпусом міської ради.

Брав активну участь у вирішенні питання щодо створення об’єднаної територіальної громади міста Гайсина. Як депутат обласної Ради виступав з  цього приводу на сесіях обласної Ради. Продовжую роботу в  напрямі створення Гайсинської міської ОТГ. Також, протягом звітного періоду, переймався екологічними проблемами міста і, завдяки спільним зусиллям, за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2018 році було виділено 471 тис грн на реконструкцію очисних споруд Гайсина.

Постійно надавав адресну матеріальну допомогу мешканцям округу на суму понад 100 тис грн. В основному кошти виділялись людям, які опинились у важких життєвих обставинах.

За період депутатської діяльності у 2017 році взяв участь у роботі 13 сесій обласної Ради та 12 засіданнях постійної комісії. Активно долучався до розробки проектів рішень, напрацьованих постійною комісією.

На кожній сесії  виступав з обговоренням  важливих питань, які є необхідно вирішити для мешканців нашого краю, вносив свої пропозиції до обласних програм. Зокрема, щодо пільгового кредитування учасників АТО для початку бізнесу; пільгового кредитування особистих селянських господарств; Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки.

За звітний період взяв участь у 15 засіданнях фракції ВО «Батьківщина». Загалом розглядалися питання, які стосувались обговорення порядку денного чергових і позачергових сесій обласної Ради, внесення депутатських запитів і звернень від фракції ВО «Батьківщина».

Я впевнений, що і надалі буду працювати в межах своїх депутатських повноважень  над вирішенням проблем громади Гайсина в цілому і кожного виборця зокрема.   

 

Депутат обласної Ради Владислав Рой

Повернутись Створено: 2 березня 2018 року, 15:50 Переглядів: 956

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація