21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт депутата обласної Ради Володимира Рубанського Роздрукувати

Я, Рубанський Володимир Іванович, обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання від Політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у 2015 році.

Здійснюю прийом громадян в першу та третю середу місяця з 10:00 до 12:00 години за адресою: Вінницька область, Мурованокуриловецький район, с. Конищів, вул. П. Лабатюка, 34. Тел.: +38 (097) 512 82 98.

З метою захисту інтересів виборців протягом звітного періоду мною було проведено 45 прийомів громадян та 12 зустрічей з виборцями (в тому числі з трудовими колективами). За звітний період до мене звернулося понад 250 людей.

Мною та моїм помічником було оброблено понад 192 телефонних та 20 електронних звернень громадян. Звернення, в основному, стосувалися надання юридичних консультацій та матеріальної допомоги. Я надав матеріальну допомогу 39 громадянам в сумі 90 000 гривень з депутатського фонду. Мною особисто було надано матеріальну допомогу в розмірі 129 000 гривень:

1. Школі-ліцею смт Муровані Курилівці придбав два телевізори на суму 15 000 грн.

2. В дитячий садочок № 2 смт Муровані Курилівці придбав пилосос, а також виділив кошти на ремонт підлоги в сумі 18 000 грн.

3. Виділив кошти на ремонт підлоги актової зали в сумі 13 000 грн в місцевій школі с. Конищів.

4. Надав матеріальну допомогу спортивній школі «Колос» смт Муровані Курилівці в розмірі 10 000 грн.

5. Як матеріальну допомогу виділив кошти в розмірі 30 000 гривень ФК «Колос».

6. Надав матеріальну допомогу релігійним установам в сумі 20 000 грн.

7. Виділив кошти в сумі 15 000 гривень на розвиток відділів культури Мурованокуриловецького району.

8. Будинку творчості смт Муровані Курилівці надав матеріальну допомогу в розмірі 8 000 грн.

Мною було підготовлено та подано 8 депутатських звернень та запитів, які стосувалися агропромислового комплексу Мурованокуриловецького району.

Протягом звітного періоду взяв участь в роботі практично всіх сесій обласної Ради та засіданнях постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового комплексу і земельних відносин, до складу якої я входжу.

Я є членом міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою. Також являюсь членом міжфракційного об’єднання «Сприяння розвитку громад».

Крім того, займаю посаду заступника голови аграрної Ради політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

Депутат Вінницької обласної Ради Володимир Рубанський

Повернутись Створено: 28 лютого 2019 року, 16:33 Переглядів: 361

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація