13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт депутата обласної Ради Володимира Рубанського за 2017 рік Роздрукувати

Я,  Рубанський Володимир Іванович,  обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання від політичної партії "Українське об’єднання патріотів - УКРОП" у 2015 році. 

Прийом громадян здійснюю  в першу та третю середу  місяця з 10.00 до 12.00 години, за адресою: вул. Колгоспна, 9, с.Конищів, Мурованокуриловецький район.

З метою захисту інтересів виборців протягом звітного періоду мною  проведено  34  прийоми  громадян та 6 зустрічі з виборцями (в тому числі, з трудовими колективами). За звітний період до моєї депутатської приймальні звернулися понад 200  людей.

Крім того, було оброблено понад 143  телефонних та 24  електронних звернень громадян.  Звернення в основному стосувалися надання юридичних консультацій та матеріальної допомоги. Я надав матеріальну допомогу  на суму  70 тисяч  гривень.

Мною підготовлено та подано  6 депутатських звернень, а також запити, які стосувалися агропромислового комплексу Мурованокуриловецького району. Протягом звітного періоду я  взяв участь в роботі  практично всіх сесій обласної Ради.

Я брав участь у підготовці звернень  до Верховної Ради щодо вирішення правового статусу автомобілів з іноземною рєєстрацією, а також щодо  підтримки торгівельної блокади окупованих територій Донбасу. Брав активну участь в акціях, спрямованих на продовження мораторію на продаж землі. Фінансово допомагав дитячій районій школі творчості  смт. Муровані-Куриловці.

Я є членом  міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою. Декілька разів  виступав з парламентської трибуни, де розповідав про проблеми аграріїв.

Депутат Вінницької обласної Ради Володимир Рубанський

Повернутись Створено: 2 березня 2018 року, 14:44 Переглядів: 723

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація