Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Володимира Рубанського за 2017 рік Роздрукувати

Я,  Рубанський Володимир Іванович,  обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання від політичної партії "Українське об’єднання патріотів - УКРОП" у 2015 році. 

Прийом громадян здійснюю  в першу та третю середу  місяця з 10.00 до 12.00 години, за адресою: вул. Колгоспна, 9, с.Конищів, Мурованокуриловецький район.

З метою захисту інтересів виборців протягом звітного періоду мною  проведено  34  прийоми  громадян та 6 зустрічі з виборцями (в тому числі, з трудовими колективами). За звітний період до моєї депутатської приймальні звернулися понад 200  людей.

Крім того, було оброблено понад 143  телефонних та 24  електронних звернень громадян.  Звернення в основному стосувалися надання юридичних консультацій та матеріальної допомоги. Я надав матеріальну допомогу  на суму  70 тисяч  гривень.

Мною підготовлено та подано  6 депутатських звернень, а також запити, які стосувалися агропромислового комплексу Мурованокуриловецького району. Протягом звітного періоду я  взяв участь в роботі  практично всіх сесій обласної Ради.

Я брав участь у підготовці звернень  до Верховної Ради щодо вирішення правового статусу автомобілів з іноземною рєєстрацією, а також щодо  підтримки торгівельної блокади окупованих територій Донбасу. Брав активну участь в акціях, спрямованих на продовження мораторію на продаж землі. Фінансово допомагав дитячій районій школі творчості  смт. Муровані-Куриловці.

Я є членом  міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою. Декілька разів  виступав з парламентської трибуни, де розповідав про проблеми аграріїв.

Депутат Вінницької обласної Ради Володимир Рубанський

Повернутись Створено: 2 березня 2018 року, 14:44 Переглядів: 986

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація