Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата обласної Ради Володимира Рубанського за 2017 рік Роздрукувати

Я,  Рубанський Володимир Іванович,  обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання від політичної партії "Українське об’єднання патріотів - УКРОП" у 2015 році. 

Прийом громадян здійснюю  в першу та третю середу  місяця з 10.00 до 12.00 години, за адресою: вул. Колгоспна, 9, с.Конищів, Мурованокуриловецький район.

З метою захисту інтересів виборців протягом звітного періоду мною  проведено  34  прийоми  громадян та 6 зустрічі з виборцями (в тому числі, з трудовими колективами). За звітний період до моєї депутатської приймальні звернулися понад 200  людей.

Крім того, було оброблено понад 143  телефонних та 24  електронних звернень громадян.  Звернення в основному стосувалися надання юридичних консультацій та матеріальної допомоги. Я надав матеріальну допомогу  на суму  70 тисяч  гривень.

Мною підготовлено та подано  6 депутатських звернень, а також запити, які стосувалися агропромислового комплексу Мурованокуриловецького району. Протягом звітного періоду я  взяв участь в роботі  практично всіх сесій обласної Ради.

Я брав участь у підготовці звернень  до Верховної Ради щодо вирішення правового статусу автомобілів з іноземною рєєстрацією, а також щодо  підтримки торгівельної блокади окупованих територій Донбасу. Брав активну участь в акціях, спрямованих на продовження мораторію на продаж землі. Фінансово допомагав дитячій районій школі творчості  смт. Муровані-Куриловці.

Я є членом  міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою. Декілька разів  виступав з парламентської трибуни, де розповідав про проблеми аграріїв.

Депутат Вінницької обласної Ради Володимир Рубанський

Повернутись Створено: 2 березня 2018 року, 14:44 Переглядів: 610

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація