Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт депутата обласної Ради Володимира Рубанського Роздрукувати

Я,  Рубанський Володимир Іванович,  обраний депутатом Вінницької обласної ради 7 скликання від політичної партії "Українське об’єднання патріотів - УКРОП" у 2015 році. 

Прийом громадян мною здійснюється  в першу та третю середу  місяця з 10.00 до 12.00 години, за адресою с.Конищів. Муровано-Куриловецького району, вул. Колгоспна,9, тел. (097) 5128298

 З метою захисту інтересів виборців протягом звітного періоду мною було проведено 27 прийомів громадян та 3 зустрічі з виборцями (в т.ч. з трудовими колективами). За звітний період до моєї депутатської приймальні звернулися 177 людей.

Крім того, було оброблено понад 162 телефонних звернення громадян та 12 електронних звернень.  Звернення в основному стосувалися надання юридичних консультацій та матеріальної допомоги. Я надав матеріальну допомогу  27 громадян на суму  31700 гривень. Також мною було підготовлено та подано 2 депутатських звернення, а також запити, які стосувалися агро-промислового комплексу Муровано-Куриловецького району. Протягом звітного періоду я  взяв участь в роботі 11 сесій обласної ради 7 скликання та 12 засідань постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового комплексу і земельних відносин, до складу якої я вхожу та є заступником голови.

Також я є членом  міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою. Також є заступником  голови аграрної  Ради  політичної партії «Українське об`єднання патріотів – УКРОП». Декілька разів  виступав з парламентської трибуни, де розповідав про проблеми аграріїв.

Депутат Вінницької обласної Ради Рубанський В.І.

Повернутись Створено: 6 лютого 2017 року, 14:49 Переглядів: 1069

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація