Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Звіт депутата обласної Ради Володимира Саволюка Роздрукувати

Я, Саволюк Володимир Васильович, обраний депутатом обласної Ради 25 жовтня 2015 року по Барському виборчому округу № 14 від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність». Входжу до складу постійної депутатської комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

Перегортаючи сторінки календаря, аналізую рік, що минув, та працюю над завданнями прийдешнього 2017 року. Вважаю за потрібне прозвітувати перед своїми виборцями, адже  обов’язок  кожного депутата -  скласти  іспит на те, як працював  та що виконав.

Моя діяльність як депутата обласної Ради, перш за все, спрямована на захист інтересів громадян,  виконання їхніх доручень у межах депутатських повноважень. Одними з основних обов’язків своєї депутатської діяльності вважаю участь у пленарних засіданнях, роботу в постійних комісіях і роботу з виборцями. В рамках виконання депутатських обов’язків беру постійну участь у підготовці та проведенні різнопланових заходів, ініційованих обласною Радою.

За цей рік мною було реалізовано чимало проектів, в переважній більшості, фундаментальних. Це – конкретні справи, які я запланував на рік 2016-й. Гордий тим, що вони виконані, через те маю що сказати своїм виборцям.

Особливу увагу у звітному періоді приділяв інвестиційній політиці, яка є невід’ємною частиною розвитку громади.

"Працювати відкрито і зрозуміло", - саме такого принципу дотримуюся у сфері залучення інвестицій. І це дає конкретні результати. Саме тому за цим показником район входить до п’ятірки кращих в області.

В районі вже функціонують три сонячні електростанції – на територіях Барської міської, Верхівської та Войнашівської сільських рад. Подібні проекти реалізуються і в Копайгородській селищній та Івановецькій сільських радах.

Завдяки участі громад Барського краю в Обласному конкурсі проектів розвитку громад Вінниччини, проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ», у співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій, Державним фондом регіонального розвитку та завдяки субвенціям з державного бюджету район отримав близько 20 млн грн. додаткового фінансового ресурсу.

Ініціював на Обласний конкурс 66 проектів, з них 16 визнано переможцями. З конкурсного Фонду залучено понад 1 мільйон гривень. Ці кошти спрямовано на поліпшення матеріально-технічної бази навчальних закладів, закладів медицини та культури, впровадження енергозберігаючих заходів.

Реалізація проектів від Українського фонду соціальних інвестицій дала змогу залучити в район понад 3 млн. 300 тис. грн., з яких більше 2 млн. 800 тис. грн. використано для заміни понад 300 вікон у Ялтушківській школі, решту коштів - на капітальний ремонт Барської районної бібліотеки з утепленням фасадів.

Завдяки реалізації мікропроектів у рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ», залучено 854 тис грн. інвестиційних коштів, що дало можливість місцевим громадам на умовах співфінансування провести заміну вікон на енергозберігаючі у Митківській та Маньковецькій школах, перекрити дах приміщення дитсадка Балківського навчально-виховного комплексу «ДНЗ – ЗОШ І-ІІ ст.», а також відремонтувати покрівлю дитячого навчального закладу с. Ялтушкова та встановити на ній сонячні батареї.

Крім того, в Івановецькій територіальній громаді реалізується черговий мікропроект в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ», що дасть можливість отримати від фінансових донорів 7 тис. доларів США для проведення робіт з реконструкції сільської мережі вуличного освітлення.

Успішним результатом співпраці з Державним фондом регіонального розвитку стали проекти з реконструкції універсального спортивного майданчика з синтетичним покриттям на районному стадіоні «Колос». Кошторисна вартість об’єкта – понад 1 млн. 500 тис. грн. Співфінансування від Фонду – 500 тис. грн., та  спортивного майданчика з улаштуванням синтетичного покриття в ЗОШ № 3 м. Бар. Кошторисна вартість 803.014 тис. грн, кошти держбюджету - 599.8 тис. грн.

На сьогодні проводяться роботи з реконструкції приміщення Барської РДЮСШ «Колос», кошти у розмірі 1 млн. 669 тис. грн. були виділені з державного бюджету.

За рахунок другого траншу державних коштів – 2 млн.700 тис. грн. понад 835 тис грн. спрямовано на реконструкцію РДЮСШ.

Важливим напрямом у своїй роботі вважаю і поліпшення умов функціонування Барської центральної районної лікарні. На заміну вікон терапевтичного корпусу зазначеного медзакладу було виділено 729,8 тисячі гривень державної субвенції, а з другого траншу спрямовано більше 514 тис. грн. державних коштів для проведення капітального ремонту дитячого відділення ЦРЛ.

Одним із векторів депутатської діяльності є також і допомога учасникам АТО, внутрішньо переміщеним особам, багатодітних родинам, інвалідам, людям похилого віку, дітям-сиротам тощо. Саме тому як депутат обласної Ради разом з відповідними районними службами вивчав проблемні питання соціального захисту вказаних пільгових категорій громадян, шукав шляхи їхнього вирішення, сприяв зменшенню соціальної напруги та покращенню рівня життя мешканців району.

З метою покращення соціального захисту одиноких непрацездатних громадян похилого віку ініціював на сесіях обласної Ради та перед керівництвом облдержадміністрації питання передачі приміщення колишнього обласного тубдиспансера для розташування районного територіального соціального центру «Милосердя». Результатом наполегливої роботи стало облаштування мешканців центру в оновленому зручному приміщенні, яке урочисто розпочало функціонування в новому статусі 26 січня 2017 року.

Великою перевагою для вивчення і вирішення проблем виборців є моя основна робота на посаді голови райдержадміністрації, адже саме постійний взаємозв'язок з громадянами через щоденні прийоми заявників допомагали вирішити болючі проблеми життєдіяльності району. Для врахування думки сільських мешканців неодноразово проводив як загальні зустрічі з активами громад, так і організовував особисті виїзні прийоми. Окрім вирішення низки питань, що стосуються соціального захисту, транспортного сполучення, працевлаштування намагався максимально допомогти громадянам району, які потребують дороговартісного лікування.

Враховуючи запити та потреби виборців, які опинилися у скрутному становищі, виділяв кошти із депутатського фонду. Крім адресної допомоги виборцям, певні матеріальні ресурси були надані на клопотання керівників окремих установ, організацій та сільських громад і спрямовані на розвиток матеріально-технічної інфраструктури та на соціально-культурні потреби громад.

З метою детального і глибшого вивчення проблем виборчого округу, надання допомоги у вирішенні найбільш актуальних запитів, забезпечення постійного моніторингу суспільно-політичної ситуації в районі брав участь у сесіях Барської районної ради, заходах, що проводились на території району, виборчих зустрічах та урочистих подіях, благодійних акціях.

Намагаючись максимально втілити у життя заплановані проекти соціально-економічного розвитку району та виправдовуючи довіру виборців, не тільки брав активну участь у роботі сесій обласної Ради, але й наполегливо шукав шляхи вирішення нагальних проблем району у соціальній сфері, промисловому секторі, галузях охорони здоров'я, освіти та культури, звертаючись до керівництва області, профільних управлінь та департаментів облдержадміністрації. Поєднавши проблеми виборців з можливостями обласних структур, вдалося знайти розуміння і підтримку із втілення в життя низки актуальних проектів.

Звітуючи про результати своєї  діяльності, намагався стисло окреслити найвагоміші  здобутки року, залишаючи поза кадром інші, які, я певен, барчани бачать та знають. Тим більше, що про свою діяльність публічно розповідаю на офіційному сайті та на сторінці у Фейсбук.

Все, що вдалося зробити – результат тісної співпраці з громадою. Рішення, що приймалися, відповідали інтересам наших жителів. Усі ми разом натхненно працювали, намагаючись зробити район більш комфортнішим та розвиненим. Це все –  маленькі перемоги, які надихають на подальші більші звершення. Вдячний всім, хто долучався, підтримував, допомагав.

Сьогодні на часі -  чергові проекти.

Змінить своє обличчя районний кінотеатр ім. Шевченка - найближчим часом розпочнуться роботи з утеплення його фасаду і капітального ремонту покрівлі, загальна вартість яких становитиме близько 2 млн. грн. З них 1 млн. 350 тис. грн. – кошти вищезгаданого другого траншу субвенції з державного бюджету.

І це далеко не повний перелік того, що, на мою думку, можна і необхідно зробити для того, щоб відбувався поступальний рух нашої громади вперед, до європейського рівня розвитку. Це наполеглива, постійна, системна і прозора робота мене як представника районної влади, і як депутата обласної Ради спільно з громадою, спрямована на виконання завдань соціально-економічного розвитку Барського краю.

Про інші  починання в році 2017-му обіцяю розповідати протягом року.

З повагою депутат обласної Ради Володимир Саволюк.

Повернутись Створено: 31 березня 2017 року, 09:05 Переглядів: 1394

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація