Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Звіт депутата обласної Ради Ярослава Хребтія за 2016 рік Роздрукувати

Хребтій Ярослав Віталійович вперше обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання в 2015 році. Був обраний головою постійної комісії Вінницької обласної Ради з охорони здоровя, соціального захисту та зайнятості населення.

 Протягом року займав активну громадянську позицію, всіляко сприяв та ініціював прийняття рішень на користь громади Вінницької області та свого виборчого округу.  Завжди принципово відстоюю інтереси виборців, дотримуюсь принципів порядності, незаангажованості, працюю задля розвитку Вінниччини. Протягом року  проводив активну роботу на окрузі, постійно намагався вирішувати проблеми громади, що надала мені довіру представляти її інтереси у обласній Раді, підтримувати жителів сіл свого округу. Протягом року своєї каденції мною було направлено близько 70 депутатських звернень. Був присутнім на 14 пленарних засіданнях сесій обласної Ради. Неодноразово виступав на сесіях обласної Ради, вносив поправки до проектів рішень. Мною було зареєстровано два проекти рішення стосовно звернення депутатів Вінницької обласної Ради до Кабінету міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Верховної Ради України з проблем медичної галузі. Мною неодноразово проводилися особисті прийоми громадян, особисто як лікар проводив консультативний прийом населення свого округу з патологією магістральних судин. Протягом квітня 2016 року я прозвітував перед своїми виборцями за 6 місяців своєї роботи. В селах Шпиків, Юрківка, Копіївка, Шура-Копіївка, Торків, Печера, Зарічне, Крищенці після звіту був проведений прийом пацієнтів з патологією магістральних судин мною як лікарем. В Шпикові подібні прийоми громадян були проведені чотири рази. Усім пацієнтам було надано консультативну допомогу. Жителям, яким була потрібна допомога фахівців обласних лікувальних закладів, я сприяв у вирішенні їхніх проблем. Всі хворі, які цього потребували, були проконсультовані та проліковані в обласних лікувальних закладах. Планую проведення подібного звіту особисто в громадах мого округу за перший рік депутатської діяльності.

Постійно вирішую проблеми жителів мого округу. Протягом року мною було прийнято більше 300 громадян. Мною було надано допомогу 52 жителям мого округу на суму близько 50 тисяч гривень. Велика кількість звернень стосувалась проблем зі здоров’ям. Я завжди намагався максимально  допомогти людям у їхньому вирішенні.

Протягом року мною було вирішено низку проблем жителів мого округу: з районного бюджету надано фінансування на проїзд для процедури гемодіалізу жителям села Юрківки, які його потребують; вирішено питання забезпечення безкоштовним лікуванням в умовах Тульчинської центральної районної лікарні підопічних Крищенецького будинку-інтернату; після звернення жителів с. Торків мною було проконтрольовано об’єктивність та неупередженість висновку судово-медичної експертизи у випадку трагічної загибелі жителя с. Торків, учасника АТО Порубаного Валентина Миколайовича.

При зверненнях голів селищних рад я активно допомагаю їм у вирішенні проблемних питань громад. Так, вдалося добитися виділення кредиту на будівництво водогону у селі Шпиків з обласного бюджету у розмірі 1 млн. грн, контролюю виконання звернень від громад мого округу на рівні департаментів та управлінь Вінницької обласної державної адміністрації. Мною активно ведеться робота з контролю за виділенням коштів на переобладнення  Шпиківської поліклініки під дитячий садочок. Так, було направлено депутатське звернення із зазначеного питання. Задоволений тим, що частина коштів була виділена і роботи по реконструкції було продовжено. Деякі питання знаходяться на етапі вирішення. Так, мною направлені депутатські звернення з приводу встановлення вежі мобільного зв’язку у селі Шура-Копіївка та щодо відкриття залізничної каси в селі Юрківка.

Завдяки моєму втручанню вдалось добитися введення посади молодшої медичної сестри на пункт швидкої медичної допомоги у селі Шпикові. Таким чином вдалось створити додаткове робоче місце для жителів с. Шпикова.

Протягом року я активно долучався до різноманітних заходів у селах мого округу. Так, був присутнім на заходах з нагоди свята весни, 9 травня, Дня захисту дітей, Дня Української армії у смт. Шпиків, відвідав відкриття етнофестивалю «Млиноманія» у с. Печера у серпні 2016 року, на свято Івана Купала брав участь у відкритті зони відпочинку у с. Крищенці. Мною було надано матеріальну допомогу з особистих коштів на розвиток громадської організації с. Крищенці. В с. Торків брав участь у висадженні парку учасниками АТО.

Як голова комісії я входив до складу конкурсної ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, за результатами якого шість населених пунктів мого округу отримали фінансування поданих проектів. Це села Крищенці, Печера, Тарасівка, Торків, Сільниця, Зарічне. Я активно відстоював інтереси жителів мого округу і підтримував проекти громад сіл.

Як голова постійної комісії з охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення входив в робочу групу з розробки Положення з призначення керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області. Завдяки моїй ініціативі в положення було внесено пункт щодо врахування при винесенні рішення комісії думки трудового колективу. Розробка зазначеного положення дозволила Вінницькій обласній Раді першою в Україні розпочати прозору та демократичну процедуру призначення керівників комунальних закладів Вінницької області.

Протягом року брав участь у роботі п’яти колегій Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА, колегії Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА, колегії служби у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації, відвідав парламентські слухання щодо проблем реформування системи охорони здоров’я, що проходили у Верховній Раді України, неодноразово брав участь у роботі виїзних комісій щодо роботи комунальних  закладів охорони здоров’я та соціальної сфери.  Я завжди відгукувався на запрошення громадських організацій щодо участі у роботі круглих столів, конференцій та форумів. У своїй роботі послідовно відстоював інтереси жителів Вінницької області, був принциповим та безкомпромісним у винесенні рішень.

Під моїм головуванням відбулося 12 засідань постійної комісії Вінницької обласної Ради з охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення, на яких було розглянуто 134 питання. Так, комісія підтримала програму “Майбутнє Вінниччини – в збереженні здоров’я громадян на 2016-2020 роки”. Завдяки пропозиціям комісії, в програмі були визначені основні пріоритети – серцево-судинні захворювання, онкологічні захворювання, материнство і дитинство та профілактичний напрям. В програмі було заплановано фінансування потреб медичної галузі на суму 1 млрд. 600 млн. грн на 4 роки. Члени комісії одноголосно підтримали обласну програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2016-2020, згідно з якого на галузь онкології області заплановано фінансування у розмірі 367 млн. грн.

За моєї ініціативи у червні 2016 року відбулась міжнародна конференція  у місті Кельце (Польща) на тему: “Медицина у міжнародному вимірі”, на яку були запрошені лікарі, керівники обласних закладів охорони здоров’я Вінницької та Київської областей у кількості 50 чоловік. В рамках проведення конференції лікарі змогли відвідати Свєнтокшиський воєводський госпіталь, де на практиці ознайомились з роботою провідного медичного закладу Свєнтокшиського воєводства, його структурних підрозділів та в цілому з роботою системи охорони здоров’я Польщі. На мою думку, подібні заходи допомагають нашим лікарям та керівникам закладів охорони здоров’я якнайкраще зрозуміти принципи роботи європейської моделі системи охорони здоров’я та пришвидшити впровадження європейських стандартів медичної галузі в Україні.

Також я ініціював в травні у Тульчині та Могилеві-Подільському і в листопаді в Погребищі проведення консультативних виїзних оглядів провідними фахівцями Інституту серцево-судинної хірургії АМН України ім. М.М.Амосова на чолі з головним лікарем інституту Сіромахою С.О. та головним кардіохірургом МОЗ України Руденко К.В.  пацієнтів з серцево-судинною патологією Тростянецького, Тульчинського, Шаргородського, Томашпільського, Бершадського, Ямпільського, Жмеринського, Гайсинського, Могилів-Подільського, Погребищенського районів та міста Ладижина, де було оглянуто близько 300 пацієнтів, в тому числі й дітей. Потрібно зауважити, що подібний виїзд в райони області фахівців такого високо рівня на рівні кандидатів та докторів наук, які проводили прийом і огляд пацієнтів із власним ультразвуковим обладнанням, проводився вперше. Це дало змогу наблизити експертний рівень надання кардіохірургічної допомоги до жителів нашої області і зберегти не одне дитяче та доросле життя. Під час виїздів також були прочитані лекції з кардіологічної, кардіохірургічної та тематики хірургії судин для сімейних лікарів вищеперерахованих районів.

Я виступив ініціатором виділення близько 1 млн. грн. для закупівлі портативного ультразвукового апарату для Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова. Приємно, що подібна ініціатива була підтримана керівництвом області і за виділені кошти для обласної лікарні був придбаний найсучасніший портативний апарат для ультразвукової діагностики.

Завдяки моїй ініціативі вдалось залучити меценатів, які надали матеріальну допомогу у розмірі 120 тис. грн. для закупівлі медичного обладнання для Шпиківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та 50 тисяч для ремонту двох кабінетів прийому сімейного лікаря амбулаторії.

За моєї підтримки перший виїзд пересувного мамографа «Квітка» відбувся у Шпикові, де було проведено мамографію 30 жінкам Шпикова та навколишніх населених пунктів.

Завдяки моїй активній підтримці та колегам з депутатського корпусу Ковальова Андрія Євгенійовича та Мельника Андрія Юрійовича вдалося залучити в якості кредиту по програмі "Питна вода" близько 1 млн. грн. з обласного бюджету для Шпиківської селищної Ради для будівництва водогону, який був успішно запущений у листопаді 2016 року.

Мною ініційовано проведення громадських слухань на тему: “Аналіз результатів медичної реформи на Вінниччиині 2011-2015 років”, які заплановані на перший квартал 2017 року. Під час слухань планується провести грунтовний аналіз результатів медичної реформи, що проводилась на Вінниччині у 2011-2015  роках та розглянути шляхи покращення функціонування медичної галузі Вінницької області.

Також мною було ініційовано створення робочої групи щодо реформи госпітальних округів у Вінницькій області, де я є співголовою. Створення зазначеної робочої групи дозволить виважено підійти до проблематики формування госпітальних округів і врахувати інтереси та позицію районів та громад Вінницької області. Першим результатом роботи цієї групи було формування звернення до Кабінету міністрів України  щодо призупинення дії постанови КМУ №932 та питань реформування галузі охорони здоров’я України.

8-9 лютого 2017 року я брав участь у конференції щодо реформування первинної медичної допомоги у Міністерстві охорони здоровя України, де вносив свої пропозиції щодо покращення медичної допомоги нашому населенню.

16 лютого 2017 року брав участь у роботі круглого столу, ініційованого заступником голови комітету Верховної Ради України Сисоєнко І.В., під час якого порушені питання оплати праці медичних працівників. Я виступив з пропозицією звернути увагу щодо підвищення оплати праці медичним працівникам сільської місцевості.

Я активно та послідовно підтримую завершення будівництва хірургічного корпусу Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова. Завдяки моєму сприянню будівництво хірургічного корпусу відвідав голова фракціії ПП ”Об’єднання Самопоміч” у Верховній Раді України Олег Березюк. Після цього було направлено звернення до Премєр-міністра України, де була задекларована підтримка фракції ПП ”Об’єднання Самопоміч” у Верховній Раді України щодо виділення коштів з державного бюджету України для завершення будівництва та закупівлі обладнання.

Мною було ініційовано зміни до програми соціально-економічного розвитку Вінницької області на 2017 рік, де запропонував проводити навчання представників закладів охорони здоров’я з тематики написання грантових програм на базі Агенції регіонального розвитку Вінницької області, що дозволить залучати у медичну галузь Вінниччини грантові кошти.

В обласній програмі ”Власний дім” я ініціював зміни щодо визначення одного з пріоритетів придбання житла для медичних працівників, що працюють у сільській місцевості.

Як голова профільної комісії я активно підтримав проект рішення про впорядкування добровільних благодійних внесків у закладах охорони здоров’я Вінницької області, ініційований моїм колегою з фракції Хмілем Ігорем Вікторовичем та активно сприяв його прийняттю на черговій сесії Вінницької обласної Ради.

Також активно підтримував ініціативу Шпиківської та Торківської громад в їхньому прагненні до об’єднання, що завершилось створенням об’єднаної громади.

Щодо громадської діяльності, то я є віце-президентом Вінницької обласної федерації боротьби дзюдо. Регулярно підтримую проведення спортивних змагань із цього виду спорту у Вінницькій області, в тому числі, й власними коштами. Вважаю, що розвиток молодіжного спорту має бути пріоритетним завданням для розвитку здорового покоління. Також я вхожу до складу правління Асоціації судинних хірургів, ангіологів та флебологів України.

Таким чином, протягом першого року своєї каденції, я послідовно виконував усі пункти своєї передвиборчої програми, всебічно сприяв у вирішенні нагальних потреб як виборців свого округу, так і жителів Вінницької області в цілому. Як голова комісії з охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення я намагаюсь системно підтримувати розвиток галузі охорони здоров’я та соціальної сфери Вінницької області. Я планую не зупинятись на досягнутому та всіляко сприяти в подальшому не словами, а справами задля розвитку та процвітання Вінниччини і України в цілому.

Повернутись Створено: 28 квітня 2017 року, 12:19 Переглядів: 1659

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація